Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
ale miałam czytania..w weekend staram się nie siedzieć na kompie tylko korzystać z ładnej pogody i spacerować..
Jeszcze raz co do wagi.Dziewczyny ja np nie objadam się jem 4 posiłki dziennie dużo piję a przytyłam już 11kg,i tez zawsze byłam przy kości więc teraz jakby trochę mniej przejmuję się tymi kg,ale trzeba też pamiętać że już jakąś niewielka część wagi zabiera też dziecko,macica i płyny..więc nie do końca to tak tylko nasze sadełko.. 😉
Co do ubranek.to akurat tylko do szpitala będę kupowała bo moja siostra mieszka w Londynie i stamtąd bardzo dużo przysyła mi nowych jak i używanych,jedynie nie wysyła mi różowych bo też jestem tego zdania że w każdy kolor można ubrać dziecko tylko z tym różem w razie czego to dla chłopca można nie trafić,więc nawet jak będę kupowała inne rzeczy typu pościel i dodatki to nie będę skupiać się kolorze dla płci tylko na pomarańczu,zieleni czy innych..
Co do dolegliwości to strasznie pobolewają mnie jeszcze plecy ale już mniej tylko w okolicach krzyża a raczej tak w połowie jak mówił lekarz że musi się kręgosłup wygiąć,ze by lżej było udźwigać brzuszek..podobnie jak u Was pobolewa mnie co jakiś czas podbrzusze to z prawej to z lewej strony ale zauważyłam że po tych bólach urósł mi brzuszek więc to na pewno ból konieczny...i trochę mi w dzień palce puchną że muszę obrączkę ściągać.
i na koniec Misia79 pytałaś o wózki,ja mam od siostry piękny zielony wózek mało używany,z 3 razy tylko małą woziła na wiosce.z pompowanymi kołami,torbą,folią od deszczu koszem na dole,zakryciem na nogi i gondolą.Ma też funkcję spacerówki,Ona kupowała go prawie 6 lat temu a płaciła z tego co pimętam niecałe 500zł nowy w sklepie..
pozdrawiam Was mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jeśli chodzi o wózki to spędziłam dużo czasu na przeglądaniu róznego rodzaju forum, opinii na ten temat. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz, czy zależy Ci na tym aby wózek był lekki bo musisz go wnosić np. na drugie piętro, czy na wielkości aby się zmieścił do bagażnika, czy bęziesz podróżować po równej nawierzchni czy wręcz odwrotnie po nierównym terenie wtedy najlepiej kupić z dużymi kołami, no i najważniejsza jest cena. Podobają mi się wózki firmy Implast Eco line, ale mają dużo negatywnych opini, to samo dotyczy firmy espiro mają rózne modele, ładnie się prezentują, dobre i w miare tanie są wózki firmy Tako, jedyny minus to waga. Ja osobiście zdecydowałam się na X landera XA kolor vulcano, znalazłam na allegro ten model w promocyjnej cenie, jednak na razie aukcja dobiegła końca czekam aż ponownie ruszą ze sprzedażą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi osobiście bardzo podoba się wózek firmy Baby Merc ,fajnie sie prowadzi i nie jest wcale ciężki...mojego narzeczonego siotra właśnie taki kupiła i teraz mam okazje jeździć nim z jej synem 🙂
http://allegro.pl/3w1-najnowszy-zestaw-baby-merc-q7-x-promocja-i1818316168.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale piszecie, ze nie przeczytalam bys mowila snakerka, ze bedzie chlopczyk a juz ktos gratulowal.
Nie wiem jak jest w Holandii. Ale siostra mi opowiadala jak jej kolezanka w Danii byla w ciazy i poszla do lekarza bo byla chora, a on jej nie dal zwolnienia. I ona sie na niego zalila, ze dosc ze chora, to jeszcze w ciazy a on zero zwolnienia. Tylko, ze kolezanka nie wiedzial, ze w Danii, jak ktos jest chory to tylko dzwoni do pracy i mowi, ze zle sie czuje i siedzi w domu a zwolnienia nie daja. Wiec moze ty lepiej popytaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Faktycznie przewaga chłopców 🙂 Ja już się nie mogę doczekać następnego usg-w przyszłą środę -jak się da to też się dowiem jaka płeć 🙂 Już nie mogę się doczekać tej wizyty 🙂 .Nie ukrywam ,że mógłby być chłopczyk bo córeczkę już mam ale tak poważnie to najważniejsze ,żeby było ZDROWE 🙂
Chociaż powiem Wam ,że moja znajoma chodziła w ciąży-lekarz stwierdził ,że chłopak na 1000 % -ostanie usg miała robione 2 tyg przed porodem i nadal lekarz twierdził ,że syn a... okazało się ,że dziewczynka- znajomi byli w szoku- tym bardziej ,że płacili za to USG 4D więc lekarz im mówił ,że nawet nie ma mowy o jakiejś pomyłce... a jednak pomylił się. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lo jezu, wlasnie poszerzylam sobie pakiet ubezpieczenia, i dowiedzialam sie przy okazji ze dostane paczuszke od ubezpieczalni z wieloma przydatnymi rzeczami dla maluszka, kosmetyki itp, wiec ciesze sie i nie moge doczekac. Dobrze ze dopilnowalam tej sprawy bo bym musiala bulic dodatkowo jak sie okazuje za polozna w domu po porodzie prawie 4 euro za godzine. A tych godzin troche sie zbiera. Masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Misia79 ja tez mialam taki przypadek wsrod znajomych, tyle ze cala ciaze miala to byc corka, a przy porodzie okazalo sie ze chlopczyk. A wy macie jakies przeczucie co do plci, a do mamusi ktore juz ja znaja to czy w waszym przypadku sie sprawdzilo? mi sie wydaje ze to bedzie chlopak, tak czuje. Na ost USG miedzy nozkami najpierw zobaczylam cos grubego i to byla pepowina a potem na nast ujeciu zobaczylam malego pisiorka (tak mysle, bo polozna tego nie potwierdzila) Zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałabym córkę i jakoś czuję,że tam jest córa. ale... znając moje szczęście, zawsze jest na przekór temu co ja chcę i pewnie będzie chłopak 😁 Dowiem się w czwartek 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...