Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 😉
Jestem dziś mega szczęśliwa 😆 😆 😆. Udało nam się sprzedać samochód i teraz będziemy mieć rodzinne autko. Z tej radości idę na zakupy zamawiam dziś wózek i pozostałe bajery dla córci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
DZien dobry 🙂 Konefka fajniutki dzien Wam sie zapowiada 🙂 pelen wrazen 😉
My dzisiaj wybieramy sie zaraz na zakupy ozdob na choinke mam nadzieje ze znajdziemy cos ciekawego i niedrogiego. Wczoraj bylam z mezem w sklepie i wybral dla malego 2 kaftaniki, body i... grzechotke hihihi z grzechotka odjechal, ale rozbrajajace to bylo. No i w koncu dorobilismy sioe deski do prasowania. Takze niedlugo rusze i ja ze staniem po 2 h bo jak juz to do pojedynczych rzeczy nawet nie zamierzam wlaczac zelazka. Moj maluch znowu ma dni lenistwa, ale w nocy nie przeszkadzalo mu kopnac matki w jajnik. Obudzilam sie (przedwczoraj w nocy) z bolem jajnika, czulam ze na nim siedzi kuperkiem swoim, i zdazylam tylko powiedziec "Aziz grubasie", i w tym momencie zasunal mi chyba z piachy w jajnik, myslalam ze zejde. N. rechotal sie z tego caly dzien bo az sie wybudzil. Mimo wszystko uwielbiam to 🙂 🙂 🙂 niech kopie na zdrowie!!!
Milego dnia dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski! jestem juz w Polsce 🙂 ciesze sie ogromnie. podroz minela szybko nie obylo sie bez przygod ale jestem szczesliwa ze juz jestem w domku 🙂 co prawda jestem zmeczona i to totalnie.mama moja szczesliwa ze corcia juz jest. synus nawet mnie nie kopal zbytnio w podrozy. strasznie dokucza mi zgaga. macie dziewczyny jakies sprawdzone sposoby na to aby tak nie meczylo?w poniedzialek ide do lekarza wole byc przebadana prze normalnego ginekologa niz jakies polozne ktore na kazda dolegliwosc mowia ze to normalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki.
Ania ale fajnie jestes w domu. Agatam zdjecie super, szczegolnie stopki. My dzis kupilismy choinke i wiecie co bombki poslskie, sliczne szklane, nie te podroby chinskie. Ale sie ciesze. Podelko cale opisane po wlosku, a na tym nalepka, ze produkt polski a na tym nalepiona wloska, ale dalam rade odczytac. Poznalam te bombki bo moja mama ma takie same, ciekawe gdzie je pakuja w pl juz w pudelka opisane po wlosku, czy tu przekladaja do swoich pudelek.
Milego weekendu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, a ja wstałam koło 10rano i miałam w planie byczenie, ale... zadzwonił mąż z pracy, że wraca z kolegą i kolega do nas wpadnie ... no to ja motorek w tyłku i na szybko obiad, sprzątanie, mycie łazienki, jedno pranie no i zdążyłam... w sumie dobrze wyszło bo przynajmniej mieszkanie ogarnięte 🙂
Po 17-stej wybrałam się z Ciocią do Tesco i łaziłyśmy 3godz (po pasażu też) wychodząc ledwie widziałam na oczy a stopy mnie straaaasznie bolały... zaraz wskakuję do kąpieli i spać - jestem mega wymęczona tym dniem.
Jutro wybieramy się do naszych chrześniaków ze spóźnionymi paczkami mikołajkowymi, mam nadzieję, że się ucieszą i będzie miło 🙂
Ania fajnie, że już jesteś w PL teraz spokojnie możesz się rodzinką nacieszyć a potem zakupy dla maleństwa 🙃
Agnese Ty to masz oko 😁 Fajnie, że macie choinkę i bombki z PL 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu,dobrze ze juz w Pl, cala i bezpieczna 🙂 w pon do gina- super, przynajmniej sie uspokoisz 😉
Dziewczyny, na zgage mi jedynie co pomaga to jogurt pitny, przechodzi w krotkim czasie!
Ja w koncu uszczesloiwiona przez meza, 2 godz w sklepie z ozdobami swiatcznymi i Monika szczesliwa jak dziecko. Choinka ozdobiona, wypas na calego,, N tez radocha bo to jego pierwsza w zyciu choinka 🤪 takze nastroj swiateczny pelna para 🙂
Mi sie znowu motorek wlaczyl i wzielam sie za pucowanie domku, jutro ciag dalszy juz z pomoca N i bedzie cycus glancus 🙂 dobranoc kobietki, spijcie dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga a Ty jak ja juz czujesz te prezenty pod choinka??? ja jak stroilam dzisiaj choinke to od razu lzy w oczach jak mi sie moje dziecinstwo przypomnialo, jak sie czekalo na Mikolaja, jak sie wierzylo w niego. Mam nadzieje ze nasz synek tez bedzie czekal na te swieta co roku z takim samym zapalem jak my !
Miodzio! Ajjj. Moj maz wymysil ze choinka zniknie dopiero jak przyjdzie na swiat nasz wyczekiwany Skarb 🤪 czyli poswieci nam do lutego hihihi.
Dobranoc Grubaski 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki. 🙂 🙂
Wlasnie Monis przypomina sie dziecinstwo, ale teraz juz jest inaczej nawet jak sie jest w pl. Mi do dzis zapach pomaranczy, mandarynek kojarzy ze swietami. A teraz sa na codzien. U nas w domu byl zawsze zwyczaj ubierac choinke w dniu wigilii. A my tu juz 2 tygodnie wczesniej.
Ja ogolnie czuje sie dobrze, boli jedynie kregoslup. Ale dzis przebudzilam sie o 7 wypilam sok, zjadlam banana, potem zrobilam sobie herbate. Minelo pol h i cala herbate zwrocilam, nie wiem czemu i dalej sie czuje dobrze. Teraz nie wiem czy sniadanie jesc. 🙂 🙂 🙂
A w Egipcie to jak obchodza swieta, nie ubieraja choinki? ja myslalam, ze wszyscy ja ubieraja. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ale jestem zamulona 🤨
Pobudka standardowo o 3 - siku, kanapki i ok.5 z powrotem do łóżka... takie spanie w ratach nie wychodzi mi na dobre bo jestem później jeszcze bardziej nieprzytomna 🤔
My na razie choinki nie ubieramy, może za tydzień.
Tutaj o świętach przypominają głównie pięknie ozdobione główne ulice i dekoracje w sklepach 😁
Dziewczyny a pieczenie coś na święta? Jak macie coś sprawdzonego to wrzućcie przepisy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znalazłam jeszcze kilka nowych wzorków pościeli - może komuś się przyda
http://allegro.pl/2el-dziecieca-posciel-art-nika-100x135-nowe-wzory-i1975159021.html
mnie rozbroiło całkiem : niebieskie owieczki, niebieskie safari i niebieskie/zielone osiołki 🙂 Cudne są 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂
wstyd sie przyznac (albo i nie) ale dopiero wstalam, moj jeszcze spi, totalne niedzielne lenistwo. Wlasnie wcinam sniadanie i zaraz biore sie za ogarnianie reszty chalupy poi mi sie chce. Wczoraj pomyslalam sobie ze teraz mozna sie czasami zapuscic ze sprzataniem ale jak maluch przyjdzie na swiat to jak sobie odpuscimy na jakis czaas to nie bedzie kiedy tego sprzatania nadrobic 😮 Takze teraz jak mam lenia to korzystam i nie robie nic 🤪
Aga moj maz nie z Egipu, z Tunezji i u niego w domu nigdy w zyciu choinki nie bylo, aczkolwiek zawsze o niej marzyl. U nich sa inne swieta, hucznie obchodzone i wyczekiwane calym rokiem 🙂 Sylwestra tez pierwszy raz widzial tak hucznie obchodzonego dopiero w Europie 😉 smieje sie z niego czasami ze z wiochy zabitej dechami sobie meza wzielam 🤪 oczywiscie zartuje, co kraj to obyczaj.
Dziewczyny a co do potraw na Wigilie to ja bede pichcic krokiety z kapusta i grzybami, i pierogi z tym samym farszem. Z ciasta to moze sie skusze na babke cytrynowa i chodzi za mna kopiec kreta juz tyle czasu go nie jadlam. No i planuje zaserwowac ta rybe po grecku. I barszcz z torebki. Jak macie jakies ciekawe przepisy to ja chetnie skorzystam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka, posciel slodka i co najwazniejsze niedroga,szkoda tylko ze bez ochraniaczy na lozeczko 😞 chyba sie skusze patrze ze za pobraniem mozna sobie wziac, wiec klopotu nie bedzie 🙂
My zaczynamy dzisiaj 31 tydzien 🙃 🙃 🙃 ale to leci. A jutro mamy USG i polozna, wiec bedziemy naszego grubaska podgladac, juz nie moge sie doczekac!
A i jeszcze jedno- dzisiaj mialam sen ze na brzuchu nie mialam zadnego rozstepu a na cyckach jeden na drugim i to takie pregi jakbym batem dostala 🤪 ale mysle ze dlatego bo 2 dni z rzedu juz nie smarowalam skory oliwka i zastanawiaqlam sie czy mi cos nie wyskoczy 😮 oby to nie byl proroczy sen 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
Ja ciągle Was czytam na bierząco - choc jeszcze nie uzupełniłam braków jak byłam w szpitalu ale doczytam Was w poniedziałek. 🙂
Teraz bardzo duzo odpoczywam bo po staniu 10 minut lub siedzeniu na krześle dostaje skurcze co 5 minut wiec musze iśc sie położyć.... juz wiem o co chodziło lekarzowie że po świętach będe juz raczej lezec do rozwiązania :/

Jak narazie próbuje wejśc w rytm z tymi lekami :/ średnio mam co 4 godziny jakies lekarstwo wziąź najkrótwsza przerwa wynosi 2 godziny a najduzsza mam od 0.00 do 6.00 rano a po tabletakach serce mi wali wiec ze snu nieprzerwanego mam z 4 h :/
Ale mam nadzieje że jeszcze jakieś 2 dni i już wskocze w ten rytm 🙂

Ja kończe wyprawke w tym tygodniu bo u mnie to róznie może być.
Dziś będe zamawiać komode i reszte rzeczy których mi brakuje.

Aha co do torby do szpitala dla dziecka w moim szpitalu trzeba wziąć ok 5 szt tetrowych pieluch (przy karmieniu przydatne) i chusteczni nawilżające a reszte szpital daje 🙂

Co do wizyyty miałam mieć 2 stycznia ale lekarz mi ja ma przełozyć na przed świętami i ma do mnie dzwonić połozna z terminem we wtorek kiedy mam sie zjawić wiec będe czekała 🙂
I oby szyjka sie bardziej nie skróciła bo mnie znów do szpitala weźmie :/

Ide się położyc bo o 15 znów tabletki 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...