Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Monia, Evelcia dzięki że o mnie pomyślałyście 🙂 Żyję, nie zasypało mnie, tylko pospałam do 10 potem zakupy, robienie obiadu, myłam łazienkę, Teściowie mieli wpaść, ale Mama z katarem więc zrezygnowała tylko Tata wpadł na 5sekund 🙂 z ciastem i kompotami i poleciał 🙂 Teraz mogę się lenić i nadrobić kilka stron brzuszka 🙂
My dzisiaj zaczynamy 35tc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karina cudne foty 🙂 Napatrzeć się nie mogę, a ten ciuszek żółty z owieczkami to masz z allegro? Jak tak to podeślij linka! 😉 Też wpadłam na pomysł z koszyczkiem, ale mój chyba jednak za mały będzie muszę się zaopatrzyć w trochę większy.
U mnie z kosmetyków na razie też seria Bambino - mała oliwka, krem pielęgnacyjny i ochronny, mydełko +mydełko Nivea hipoalergiczne. Próbka 10g Sudocremu i próbka Nivea na odparzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wlasnie wpadlam zeby napisac ze u mnie tez mial byc dzien lenia a mnie oczywiscie musi nosic. A wiec maskotki wyprane, teraz idzie 2 pranie ciuchow, obiad dochodzi, salatka w trakcie (czekam na jajka az sie ugotuja) , fotelik wyszorowany caly ten "szkielet" bo N juz chce go ubierac ( 🤪 ), i pranie reczne nowych ciuszkow czeka. I taki to moj dzien lenia. Ale maz ma byc pozniej, wiec przynajmniej mi czas leci. U nas za oknem wiosna, i full slonce, az milo popatrzec.
Kosmetykow to mam poki co probki ale czekam az mi polozna doradzi co i jak. Bo nie mam pojecia co niezbedne a co nie.
Hihi u nas za oknem wiosna a w oknie choinka 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie cos krzyz boli, wiec caly czas prawie leże 😉Po obiadku(zrobilam spagetti) troche podrzemałam, a pózniej obejrzalam sobie na canale + "Miłość w Seattle", zaraz ide do rodzicow, bo nas wolają na herbatkę-mieszkaja naprzeciwko 🙂troche mi sie nie chce,ale glupio odmowic 😉 snakerka to body z owieczkami to akurat stare po Oliwi nie z allegro-ale strasznie je lubilam i szkoda,ze tak szybko z niego wyrosla, Bartus ma jak znalazl 😉smoczkow jeszcze takich nie widzialam, ale osobiscie, nie kupilabym 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od 16 w łóżku leżę 🙂Czekam na rozwój sytuacji wieczorem.Jak będzie tak jak wczoraj to od razu jadę do szpitala zrobią mi KTG może USG i będę wiedziała co i jak u małego żebym się nie denerwowała...Może ból pleców u mnie to po prostu od siedzenia bo wczoraj cały dzień na siedząco...Ale by się u moich rodziców ratownicy zdziwili jakbym ich odwiedziła o godzinie 4 rano i to na dodatek z mega brzuchem...Bo oni już jakiś rok mnie nie widzieli i byłoby śmiesznie pewnie...
W nocy plecy bolały mnie "na raty" najpierw co 3 min bolało i puszczało,ból trwał jakieś 20 sekund,później co 5 minut,później znowu co 2 minuty i na końcu co 7-10 minut...Nie wiem co to było ale się wystraszyłam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ten ból pleców to od leżenia? Ja jak za długo poleżę,posiedzę bądx postoję to mi sie tak robi,że mam wrażenie bóli krzyżowych... 🤢
my wróciliśmy z galerii. Byliśmy na zakupach- cholera to już nie dla mnie. Czuje sie jak wieloryb, jest mi duszno i chodzę jak kaczka 🥴 Bez sensu,nie wybieram się już na takie zakupy przed porodem. Mąż kupił mi na przecenie w Cubusie fajne ponczo,akurat będzie na wiosenne spacerki z bobasem. A Maluchowi kupił -> http://www.51015kids.eu/niemowlak/kategoria/kurtki/kurtka-niemowleca-5a2103.html
Uparł się na tą kurtkę,więc wzięliśmy rozmiar 80, Będzie na przyszły rok.
Karinko -dziekuje za fotki ! Przypomniałas mi o "mocowaniu" na smoka 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka jak byłam u rodziców i dużo posiedziałam lub pochodziłam to miałam bóle pleców ale nie takie jak w nocy...Tamte były lżejsze i bolało tak jakby w nerkach i szło do jajników...A te nocne to szły od nerek do nóg ...Także sama nie wiem w razie jak dzisiaj też tak będzie to od razu jadę do szpitala wolę to sprawdzić...Teraz mam zamiar siedzieć,leżeć i opitalać sie ile tylko dam radę 🙂Moje zadania domowe będą się ograniczały do ogarnięcia pokoju,wstawienia prania i zrobienia obiadu...
Mi właśnie zostało kupić "mocowanie"do smoka,termometr i termometr do wody...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas goście posiedzieli nie za długo bo po 18 poszli do domu i namówiłam z moja chrześnica Kubę i zabrał nas do McDonalda na pyszne zdrowe jedzonko 🙂 🙂 🙂 🙂 Zjadłam zestaw powiększony i loda z polewa i ledwo żyje ale pyszne było już dawno tam nic nie jadłam i pewnie szybko nie zjem aż szkoda bo tyle kuponów promocyjnych dostaliśmy i się zmarnują 😞
Malwina to uważaj na siebie i jak by co to nawet sie nie zastanawiaj tylko pędź do szpitala!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak marudziłam, że bym zjadła frytki i mcwrapa,że właśnie mąż m i pojechał po zestawik, wiem że to śmieciowe jedzonko, ale jak sobie pomyślę, że przy karmieniu tylu rzeczy nie można jeść to mi nie żal, że idzie w dupsko 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze zapiekanki 😜 ale bym zjadla. Moje jutro zrobie? ide cos wwszamac, film i spac. Zaorana jestem 🤢 moje Bejbi szaleje i zmusza mnie do dziwnego wyginania ciala 🙃 jak dla mnie moze tak cala noc i sie nie pogniewam 🤪
Dobranoc Wam Dziewczynki i zycze oczywiscie standardowo jak najmniej wyieczek do WC 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 😉
Ja dziś pobudka o 7 ale do łazienki tylko raz wstawałam 😆 więc nocka udana. Na śniadanko zjadłam kopytka teraz czekam na swoja przyjaciółkę zgagę 😁
Wczoraj wieczorem ok 11 mała tak się rozbrykała 😮 razem z mężem byliśmy w szoku, że tak brzuszek może tańczyć i prawie do północy podziwialiśmy jej akrobacje 😁
Ten tydzień to czas wicia gniazdka już wstawiłam pranie i zaraz idę szaleć w pokoju Hanki do piątku ma być wszystko gotowe (Babcia przyjedzie na inspekcję:cheer 🙂 )Taki żarcik z rana ale mi tu rodzinka kracze, że na dniach będę rodzić.
Jutro wizyta u lekarza nareszcie będzie USG mam nadzieję, że córcia zechce się ładnie rodzicom pokazać 😆
Dziewczyny napiszcie czy bierzecie do szpitala lewatywę? Bo na kilku listach które widziałam co zabrać była podana właśnie lewatywa. To samo dotyczy stroju ochronnego tj fartuch itp dla męża?
Bo ja już tu głupieje i nie wiem co pakować a torba moja do szpitala to i tak już wygląda jakbym na wakacje jechała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry mamuski 🙂 wyspane ? bo ja tak 😉
od 5 zaczyna sie zawsze najwieksze iwercenie i skurczowanie ale jak pochodze to jest ok 🙂
moja corcia tak mi dzis podniosla cisnie ze szok 😮 myslalm ze gowniare zatluke 😠 na szczescie moj maz wkroczyl do akcji i sie troche opamietala ,kurde pomyslec tylko ze jak ja bylam w jej wieku to wystarczylo tylko spojrzenie rodzicow i juz siedzilam cicho a ta dyskutuje ciagle 😠 ale dostala zakaz komputera i szkoly tanca i to przez caly tydzien 😁 😁 😁 powinno poskutkowac 😉
innicone zniknela i agnes tez,moze dziewczyny szalaly w weekend 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...