Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Evelcia witaj z powrotem!!!!!!!!!!!! dobrze ze juz w domku, szybciej dojdziecie do siebie 🙂
napisz cos o Marcelku, i o tym jak to bylo 😉
moj mezulek wlasnie sie wzbija w powietrze, jak wyladuje to bede spokojna dopiero a tak to siedze na szpilkach. Awiec czekam do 12.30. Cala wiecznosc. W oczekiwaniu towarzyszy mi ZGAGULEC. zeby go dobic wcinam chipsy 🤪 🤪 🤪 a co!
ps Evelcia a ty na tej porodowce to pojadlas chociaz troche slodkosci? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,

Ja tez się melduję, u nas powiedzmy, że jest ok. Wczoraj mieliśmy gości, na szczęście nie musiałam nic robić poza herbatą, bo nie chcieli sprawiac mi kłopotu i ciasto przyniesli ufff. Chyba wreszcie rodzina mojego męża, w tym teściowa zrozumieli, że już ledwo zipię. 🙂

Evelcia, super że już jesteście w domu. Zdjęcie śliczne, choć głowe sobie ucięłaś. U Natalii na kolanach Marcel taaaaaaki wielki 🙂 Pisaniem się nie martw poczekamy, ogarnij się pierw kobitko, wiem jak to jest po porodzie, a tym bardziej przy dwójce dzieci 🙂

Ta walka z wagą czeka każdą z nas. Ja już jestem wprawiona po Natalii, karmiłam ją co 30min, nawet w nocy, żeby przybierała jak należy, bo inaczej bysmy wróciły do szpitala.

No i nie wiem co miałam pisać.
Aha Tynka kobieto, po egzaminie do lekarza w te pędy. Lepiej dmuchać na zimne, może to rzeczywiście nie zatrucie, a woda Ci się zatrzymała od tego siedzenia z nogami w dole i chodzenia. Sprawdź lepiej, bo nie ma żartów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 codziennie do obiadku na deser bylo jakies ciacho 🙂 oczywiscie z maki razowej ale ciacho jest ciacho 🙂 wogole posilki niezbyt wypasione w kalorie bo do 600 ale zawsze podjadalam 😉
a wiec zaczne moze od poczatku czyli od zeszlego tygodnia,gdzie juz mniej wiecej zaczelam objawy obserwowac 🙂 noga prawa napuchnieta jak cholera,bo maly tak uciskal,do tego rozwolnienie i bol plecow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evelcia czekamy na dalszą relację 😉
Monia lody też mam ale ja wolę chipsy 😜 których w domku brak 🥴
Muszę się Wam pochwalić, że wczoraj moja kochana siostra zrobiła mi słodką sesję z brzuszkiem 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i tak dotrwalam do soboty oczywiscie codziennie po schodach z 5 pietra nogami ,zeby szybciej wyszedl 😉 chodzilam juz jak kaczka ,prawa noga lewej juz nie wiedziala 🙂 w sobote wieczorem poodkurzalam ,stary pomyl podlogi,przed snem zapytal czy ja juz bede rodzic bo mnie tak plecy z prawej strony bolały powiedzialam ze chyba tak 😉 i poszlismy spac,o 3.45 obudzilam sie ze znanymi nam wszystkim skurczami wiec postanowilam wziasc relaksujaca kapiel ,niestety skurcze nie puscily tylko sie nasilily,wiec umylam jeszcze wlosy,ulozylam i poszlam zapakowac reszte dokumentow do szpitala,przygotowalam ubrania na wyjscie i sie ubralam,obudzilam marcina i powiedzialm ze musze juz jechac i jakby chcilal to ma wstac to mu pokaze co i jak na te dni kiedy mnie nie bedzie,szkoda ze jego miny nie widzialysci 😁 😁 zlozylam ubrania z suszarki wyprasowalam dla natalii 2 bluzki i spodnie no i pojechalam ,taksowka sama 😁 pani polozna jak mnie zobaczyla zrbila duze oczy i sie pyta czy jestem sama a ja z usmiechem na twarzy ze tak bo maz w domu z coreczka 😁 😁 wiec zrobilismy ktg gdzie skurcze sie nasilały ,po jakis 45 min mialam rozwarcie 3cm wiec pani mi oznajmila ze dzis bedziemy rodzic a ja ze ok bo dzis w pl dzien dziadka i napewno czeka na wnuka 😉
pszeszlam na porodowke ,pobrali krew,podlaczyli na ktg ,okolo 7przyszla pani polozna polka 🙂 mowi oho dzis to rodzimy szybko bo niedziela,komu tu sie chce siedziec 😁 ,powiedziala ze mnie zbada i zrobimy na wszelki wypadek lewatywe ,jak mnie zbadala to zmienila zdanie bo mialam rozwarcie 8cm i bole parte,glowka prawie calkie na dole,wiec jeszcze przez troche pochodzilam zeby glowka dobrze zeszla i o 8,05 juz wylam z bolu -zarcik- 🙂 ale mialam juz bole ze cho cho ,okolo polozylam sie ,ktg,noga w gore i odliczanie,potem druga noga w gore kilka skurczow ,parcie ,jeki i synus na zewnatrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiec jak maly wyszedl to akurat marcin zdazyl wpasc do pokoju 😁 smialismy sie ze ma wyczucie ,w nagrode dostal pepowine do przeciecia i malego na rece 🙂
ma szczescie ze zdazyl bo jak dzwonil i mowil ze sa juz na dole z nata to ,to bylo o 7,45 wiec wiedzielismy sie tylko chwile,o 8 przyjechal kolega natalie zabrac ,gdyby marcin ja zawozil to napewno by nie zdazyl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evelcia normalnie podziwiam Cię kochana byłaś bardzo dzielna a jak już cały Twój opis przeczytałam to siedzę i ryczę ze wzruszenia 🙂 Pozazdrościć Ci tylko takiego porodu i tak cudownego zakończenia 🙂
Ciekawe co z Malwiną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to chyba Dziewczynki nie stresujecie sie tak bardzo już po relacji Evelci 🙂
A ten żarcik... super 😁 Evelcia, nie strasz pierworódek kochana, bo jeszcze nie wiedzą co je czeka 😉

Ja chodziłam, ale az tyle to nie, tym razem zamierzam więcej pochodzić, oczywiście jak dam radę. Mężowi tez już powiedziałam, że nie zamierzam tym razem rodzić całkiem na leżąco, jak ostatnio. Wtedy też mówiłam, ale któraś z pielegniarek stwierdziła, że lepiej będzie jak będe na płasko. Tym razem nie odpuszczę, powiedziałam męzowi, że ma nie dac sobie wciskać ciemnoty i że jak nie wie o czym mówię to niech spróbuje sobie zrobic k**ę na leżąco 🤢

Czekamy na więcej fotek, daj nacieszyć nam oczy jak znajdziesz chwilę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A w ogóle wracając z badań wstąpiłam do Kauflanda i tak chciałam kupić jakiś drobiazg dla Synka i w końcu w moim koszyku znalazł się ten termometr kąpielowy http://canpolbabies.com/pl/produkty/produkt/108-termometr-autko-/page:4/group:3 , a Wy będziecie używać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj gdy oglądałam efekty sesji to oczy miałam jak 5zł że brzuszek jest taki duży na co dzień tego się nie zauważa 😆
Ja dzisiaj mam lenia muszę tyłek odkleić od krzesła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
]Evelcia maluszek jest prześliczny no i gratulacje jeszcze raz dla Ciebie że tak sobie sprytnie dałaś z tym wszystkim rady!!!
Konefka śliczne zdjęćka a siostra to fotograf czy amator?? bo zdjęcia super!!!!
Ja też kupiłam termometr do kąpieli chociaż na początek bo ta woda jak dla mnie to prawie zimna więc będę wolała sprawdzić 🙂
A ja zamiast na spacer to pojechałam na zakupy niby miałam się już nie ruszać z domu samochodem ale co tam dałam radę! Zrobiłam trochę większe zakupy spożywcze (pewnie moje ostatnie przed porodem) przy okazji kupiłam sobie doniczki i ziemię bo muszę dwa kwiatki przesadzić. I jeszcze kupiłam koszyk na kosmetyki dla Amelki i kosz na brudna bieliznę też dla Amelki bo nie chce jej mieszać z naszymi 🙂 a przy okazji spotkałam taka dalszą znajomą która w tamtym roku urodziła córeczkę i powiedziała że mi podrzuci ciuszki bo jej już nie będą potrzebne 🙂 niby mam bardzo dużo ciuszków ale co tam są takie słodkie że na pewno się przydadzą a później najwyżej jej oddam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...