Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie wielorybki. 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja tez wiecznie jem ale same slodycze, budynie babeczki, ciasteczka, orzeszki, owoce. Marta taki wyklad dala o jedzeniu zdrowym, a mnie od normalnego jedzenia odrzuca. Maz mi kupil jakis serki a ja na nie patrzec nie moge. Warzywa tez jakos nie smakuja. W niedziele ugotowalam gar zupy pomidorowej, wrzucilam duzo marchewki i teraz ja mecze caly tydzien by dzidzia jadla cos porzadnego. Ryby leza w zamrazalniku i czekaja bym je usmazyla, ale ja na nie nie mam ochoty. Chyba sie zmusze by cos konkretnego moj synek zjadl.
Karina ma zakaz wrzucania fotek na forum. Jezeli jeszcze raz tak zrobi to robi przesylke z ciastkami do nasz wszystkich.
Tez w nocy nie moge spac, 1000 wycieczek do wc. Klusek najwiecej wieczorem mi brzuch rozciaga na wszystkie strony.
Ja mam na plusie 25 kg.
Malwina odpoczywaj ile wlezie, wezma cie bole, a ty nie bedziesz wyspana. Moja siostre wziely bole w sobote popoludniu jak byla w sklepie na zakupach z mezem. A potem byl porod 33 h i byla mocno zmeczona, do dzis zaluje, ze nie odpoczywala. A po porodzie mala dossala sie do jedzenia, ze tez nie dala jej odpoczac. Tak jak ci pisala Karina jak najwiecej teraz wypoczywaj bo nie wiadomo kiedy porod sie zacznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!
No ładnie 10 godzina a śpiochy śpią 🙂 Tylko Agnes i ja się zameldowałyśmy. Ale to pewnie po nocnych literakach trzeba odespać 🙂
My wieczorkiem z m.obejrzeliśmy film i później już nie zaglądałam na forum ale za to dość dobrze się wyspałam aż się zastanawiam jak ja będę w nocy wstawała jak teraz wogóle nie wstaje jak już to obudzę się na zmianę boku i śpię dalej jak zabita nawet kuby budzika nie słyszę!!!a CIEKAWE JAK TAM OLA W SZPITALU????
Monia zajebistą masz koleżankę normalnie wymiata ze swoimi radami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,

Cos się źle czuję. N. wstała dzisiaj o 10, chyba nie spała w nocy, bo inaczej tak długo by nie spała. Poza tym gumka z włosów była na ręku, więc chyba się bawiła 😮 żadne z nas jej nie słyszało 😮 I mam mega opóźnienie teraz z obiadem. Jeszcze mąż mi nie umył szpinaku i musze sama teraz kwitnąc nad zlewozmywakiem :/ bo dzisiaj zaplanowałam szpinakową.

Dzisiaj rano przeliczyłam tygodnie z poprzedniej ciąży kiedy się N. dokładnie urodziła i jednak jeszcze nie przekroczyłam tego dnia. Natalia była z 37t0d, (dokładnie 3 tygodnie i 1 dzień wczesniej) a ja nadal nie dobiłam do 37. Przde mną wciąż 3tyg. i 3 dni 😮

Dzisiaj mi się śniło, ze już urodziłam. Synek był blond 😮i wazył 3030gr.
Mocne skurcze mnie męczą, w nocy to już tragedia. Chciałam wziąć magnez, ale lekarz kazał mi odstawić od 25 stycznia. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry grubaski :P
u mnie nocka oki. Nawet lala się nie przebudziła. 🙂
od 7 rano próbuję wpiecu napalić i szlak mnie trafia. kopci się tragicznie 😞
Miałam taką wenę do pracy a przez ten piec to mi się wszystkiego odechciało.

Uciekam bo moja niunia chce baję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie!
Faktycznie literaki odsypiałam 😉 Z małą przerwą ok. 6:30 na śniadanko - 2wypasione pąki - bo m. przyniósł świeżutkie wracając z nocki 🙂 A teraz wstałam i zeżarłam trzeciego - który był dla m. 😜 Świnia jestem tak męża własnego objadać 🤔
No ciekawe co tam z Aleksandrą. I jak tam Malwina - czy coś przez noc się "wykluło" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 😉
tez jestem ciekawa jak tam malwinka 🙂 snakerka zazdroszcze paczków, ja tez ciagle mam na nie ochote 😉 agnes nie bede juz wam tego robic i wstawiac fotek moich slodkosci, ale wybacz nie moglam sie oprzec 😉))) Monia - kolezanki rady-bez komentarza 😞((
Marta myslisz,ze tez będziesz w podobnym terminie rodzic jak corke?
A u mnie dzis niestety waga dobila do 10 kg, a tak liczylam na max.9((
wieczorem czuje sie kiepsko, nie moge znaleźc sobie miejsca, wszystko mnie boli, wzdycham,sapie, stekam, i jestem opuchnieta,a rano jakby reka odjął zdecydowanie lepiej 😉 A mnie podobno brzuch sie opuscil, tak powiedziala mi polozna, choc ja tego jakos sama nie zauwazylam, ale rzeczywiscie chyba lepiej mi sie oddycha i ze zgaga jest lepiej 😉
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
snakerka trzymamy kciuki za wizytę 🙂
Dobrze że wstałyście bo misie nudziło i dokupiłam jeszcze na allegro jedną paczkę pampersów, jeszcze jeden biustonosz do karmienia tylko teraz z fiszbinami( najciekawiej będzie jak nie będę wogóle karmiła a mam 4 biustonosze), rajstopki dla niuni i cążki do paznokci ( mam nozyczki ale koleżanka poleciła cążki)wiecie ja chyba nie mogę wogóle otwierać allegro 🙂 Ale jeszcze muszę leżaczek upolować ale jak na razie to wszystkie idą drogo praktycznie jak nowe!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ten leżaczek jest zajefajny choć w niebieskim kolorze też mi się podoba. Mój był za 126+25 przesyłka 🙂 Gość do mnie wczoraj pisze, czy paczka dotarła.. odp. że owszem, ale tył jest lekko nadtargany o czym nie było słowa w aukcji ani na fotkach.,.. a on, że niby tego nie było i pyta czy paczka była cała i żeby mu fotki wysłać... Żenada... pozytywa na pewno mu nie wystawię 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noo, już by napisał że przeprasza bo nie zauważył czy coś.. wiadomo, że nie opłaca mi się tego odsyłać bo nie jest to bardzo widoczne i sobie zszyję... Ehh.. a dziś szwagier nam wreszcie wózek przywiezie. Wieczorem wrzucę fotki. Ale mam lenia masakra, chyba wskoczę jeszcze do łóżka a o 14 zacznę się ogarniać do lekarza, muszę jeszcze te wyniki odebrać, oby mi fura odpaliła 🤔 W nocy u nas -10 było teraz ok. -6 ale chociaż już śniegiem nie sypie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło byłoby gdyby napisał o tym uszczerbku w aukcji,przynajmniej miałabys ta psychiczną świadomość,że nie jest w 100 % cacy.
No ale tak dobrze go kupiłaś 🙂
kurde dziewczyny,trzeba coś z sobą zrobić bo aż nieładnie. Patrzyłam w lustrze i wyglądam jak szogun, włosy tłuste (db że już mogę je spinać takimi szczypcami) Pójdę nastawie pranie w pralce, może trochę posprzątam i popatrzę co w tv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina dzięki za link w sumie jak stan idealny to chyba było warto kupić na kup teraz nie???? poczekam na męża i jak się nie sprzeda do popołudnia to kupimy, a on nie ma zabawek?????
No właśnie patrząc na ten kombinezon to szukam czegoś taniutkiego i w super stanie oglądam też na lokalnych stronach ale nic póki co nie wystawiają 😞 a jak już to po 2000zl to dołożę z 20/30 zl i będzie nowy!!! Tzn. babcia dołoży bo to ona kupuje 🙂
A co do kombinezonu to jeszcze nie przyszedł 😞 😞 może dzisiaj się uda!!!
Aha mam ma dzisiaj odebrać tą karuzele co kupiłam ciekawe w jakim będzie stanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dokładnie mógł chociaż napisać a nie teraz udaje głupka no ale tak czasami na allegro jest niestety:/ chociaż ja dużo kupuje i sprzedaję i póki co odpukać 🙂 raz miałam przygody z łyżwami ale wszytko dobrze się skończyło 🙂
To wy dziewczyny też tak znów za tanio to nie dałyście za te leżaczki prawda??? Ale mówicie że warto??? Bo ja mam tą karuzele ale ona nie jest taka lekka żeby ja przenosić a taki leżaczek to postawie gdzie mi będzie pasowało no i zabrać jak się w gości jedzie też nie będzie problemu nie???
No mi się chyba też ten bardziej podoba chociaż niebieski też jest całkiem oki jak by był w dobrej cenie to bym się nie zastanawiała nawet 🙂
W ogóle to dużo jest tych leżaczków ale niektóre są tylko do 9 lub max 12 kg nie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...