Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hahaha Olcia to nieźle Ci się nudziło jak tak wydeptałaś 😁
Ale koszmar z tą kobietą.... 😮 bez komentarza
Ja się powoli zbieram do kąpieli a potem po wyniki i jeszcze do NFZ wreszcie kartę odebrać (bo wcześniej z lenistwa mi się nie chciało i tydzień na mnie czeka...) a potem do gin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂
U mnie bez zmian, czuję sie bardzo dobrze żadnych bóli...
Nic nie pomaga, mała nie ma ochoty na wyjście 😉
02 lutego mam wizytę u gin. pewnie dostane skierowanie do szpitala, wszystko będzie zależało od tego ile mała urosła.
Oczywiście przez cały czas Was podczytuję 🙂 Trzymam za Was wszystkie kciuki 🙂 🙂
Timecontrol podziwiam z jakim spokojem znosisz ciągłe bóle, jeżeli trafisz do szpitala z rozwarciem to szansa że poród będzie szybki 🙂 🙂
Co do alkoholu to jakoś mnie nie ciągnie, bardziej na słodycze mam ochotę 😆
Ja z małą mam zamiar jak najszybciej wyjść na spacer, czytałam ile dobrego jest w hartowanniu małego dziecka 🙂
Pozdrawiam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalla ja miałam wizytę co 2 tygodnie a teraz mam w poniedziałek (30.01) a byłam we wtorek (24.01)
Agnese mam taką nadzieję,że szybko pójdzie....Jak trafię na tą pieprzniętą lekarkę z Rosji to na bank wrzuci mnie na oddział...Mam nadzieję tylko,że nie trafię na nią podczas badania jak będę w szpitalu bo mało delikatna jest,myślałam kiedyś,że wziewnik to mi gardłem wyjdzie....
A mnie znowu boli podbrzusze no ale damy radę i może w końcu ten łobuz wyjdzie....Już nie mogę się doczekać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olcia ja nie moge sie doczekac kiedy z kruszkiem wyjde na podworko. Pierwsze dni bede go wystawiac na taras na 5, 10 minut. 🙂 🙂
Malwina ja startowalam z 53 kg a waze 78 kg, a mam jeszcze 3 tygodnie do porodu.
Snakerka trzymam kciuki za wizyte dzisiejsza.
A mnie tak jakos dziwnie brzuch pobolewa, juz 2 razy bylam w wc.
Szoda mi innicone biedna sie meczy.
Ciekawe jak Monisia u fryzjera?
Ja juz nie mam wizyt ani badan, jakby cos sie dzialo mam jechac na porodowke. 🥴 🥴
moj m tez jak przyjechal na przerwe pierwsze pytanie czy jedziemy do szpitala? 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałam z 65 i jest 85 😮 😲 No nic,bede zrzucać po porodzie 😉

Kurcze czekam na wypłate bo chcę kupić jeszcze organizer na łóżeczko dla Bobasa, termometr i sobie torebkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka cudowny brzusio 🙂
No ja jak wyjdę ze szpitala to poczekam w domu z 2-3 dni i idę na spacer 🙂
Podobno z dzieckiem można wychodzić jak jest do -10 stopni na dworze,wystarczy nakremować buźkę 15 minut przed wyjściem i można spacerować...
Z resztą pewnie jak pojade do rodziców to siostra z maluszkiem wyjdzie a mi da odpocząć....Ogólnie to planuję z maluszkiem jechać do mojej babci bo jest źle z nią i obiecałam jej że przyjade jej prawnuka pokazać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny super te filmiki z pieskiem i dzieciakami 😉)) a malwina twoj link makabryczny-nie lubie sluchac o czyms takim,niepojete to dla mnie 😞(( a ostatnio bardzo przezywam porwanie tej 6-miesiecznej dziewcynki z Sosnowca-boze wspolczuje tym rodzicom;(((
ja tez czekam na wyplate, bo jeszcze nie zaplacilismy za karuzele dopiero po 1lutego.a juz bym chciala ja miec w domu 🙂
snakerka to jeszcze taniej cie wyszedl bujaczek-super 😉 a olcia odpisali ci czy jest ten pałąk z zabawkami przy bujaczku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja się jeszcze nad tym nie zastanawiałam kiedy pójdę na pierwszy spacer ale w lutym zapowiadają mrozy więc pewnie nie będę szła bo moja babcia by umarła jak by to zobaczyła 🙂 🙂: Ale na pewno będę otwierała okno w pokoju dzidzie w kombinezon i będzie oddychała 🙂 Ale to wyjdzie wszystko w praniu 🙂
Ja przytyłam 12kg ale i tak się martwię jak to będzie niby wszyscy mówią że oprócz brzucha nie mam nic dodatkowego no ale przecież brzuch nie waży 12kg więc coś mi musiało przytyć no ale idzie do lata damy rade!!!! Jeszcze jak będziemy karmiły to będzie super,jeden tylko minus że po cesarce podobno brzuch dłużej schodzi ale pewnie jak ze wszystkim u każdego to jest indywidualnie nie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,to prawda po cesarce dużo dłużej brzuch wraca do formy. jest to normalne ze względu na przecięcie wszystkich powłok brzusznych,opuchliźnie i założonemu szwowi. Widziałam brzuch znajomej,miesiąc po cc nie wygląda xle- taki flaczek ale patrząc,że nie miała ani jednego rozstępu to jest super. Poza tym trochę dłużej wracasz do formy po cc i kilka tygodni to bardzo delikatne ruchy i oszczędzanie brzucha. Po naturalnym następnego dnia (oprócz bolącego krocza) raczej wszystko jest ok. A te 12 kg to trochę tkanki tłuszczowej,wód, dzidziuś i wody,którą magazynuje organizm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnes1978mam tak samo jak ty 🙂 termin na 02.02.12 - mały niebardzo się spieszy na świat, 01 wizyta u gina i mam nadzieje skierowanie do szpitala... już nie możemy się doczekać bombelka, a ten smacznie się przeciąga w brzusiu całymi dniami. Ja przed ciążą 54 kg teraz 78 :/ troche sporawo ale to nie ważne, oby synek był silny i zdorwy
właśnie pochłonęłam kope frytasów z surówencja (pekinka, marchew, cebulka i majonez) POPIJANE ORANŻADKĄ PYCHOTKA i dziwić się skąd te +24 kg 🤢
pozdrawiam dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przytyłam 8kg i co wizyta to waga mniejsza, lekarz mówi, że to przez sporą anemię, ehh jem dużo i nic, już wolę urodzić, żeby małemu nie zaszkodzić, czy tylko wydaje mi się, czy jestem tu jedną z nie licznych, która będzie mieć pierwsze dziecko?
Marta28, zazdroszczę Ci już, termin tuż tuż!:P Ja w ten dzień mam wizytę u gina 🙂
Dobrze, że piszecie, od jakiej temp. można z maluch już wyjść, bo szczerze nigdy nie maiłąm do czynienia z noworodkiem (nawet na rękach nie trzymałam), to zaczyna mnie to wszystko trochę przerażać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalla ja też po raz pierwszy będę mamą 🙂
Tyle,że moje rodzeństwo ma 5 dzieci...Najstarszy siostrzeniec ma 10 lat a najmłodszy bratanek ma 3 🙂
Więc miałam 10 lat jak się Dorian urodził i od razu brałam go na ręce...
Spokojnie można wychodzić z dzieciątkiem podczas mrozu byleby nie było -10 lub więcej,no i pierwsze spacerki tak 15 minut i do domku 🙂
Ja już sie doczekać nie mogę 🙂
W biedronce od 30 stycznia będą fajne ciepłe koce i fajne poszewki na poduszki..Ja mam taką poszewkę i jestem bardzo zadowolona ten polarek po praniach nie schodzi...Taką poszewkę mam już 3 lata i wygląda jak nowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę po raz pierwszy Mamą 🙂 Nie mogę się już doczekać ! I wcale mnie nie przerażają te wszystkie innowacje 😉 No może bardziej zastanawia mnie,co można jeść a czego nie jak karmimy piersią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff nADrobilam was 😜
ja juz po fryzjerze, zadowolona jestem, odswiezylam pasemka i podcielam wlosy, nawet troche jasniejsze niz zwykle mi wyszly ale siedzialam 3.5 godz bo poslizg byl maly. Ale bylo spoko, oczywiscie furora BO pilka z przodu i te pytania: a boi sie pani porodu? a gdzie pani bedzie rodzila? masakra, sama kiedys tak pytalam z dobrego serca ale teraz to jest drazniace bo ja tuo porodzie staram sie nie myslec i nie nakrecac a kazdy sie o niego wypytuje. Ale zadowolona jestem, nawet kontroler w tramwaju mnie zaagadywal, a ze byl przystojny 🤪 🤪 🤪 to normalnie buraka zapuscilam
Tynka zajefajny psiak, Snakerka te Bable tez mega smieszne. ja juz zapomnialam jakie cuda mozna znalezc na necie.
Co do wizyt u poloznej, ja mialam ost co 2 tyg a juz od 37 tyg to bedzie co tydzien. Mlody wczoraj caly dzien szalal non stop a dzisiaj sie tylko przeciagnie co jakis czas i spokoj, odsypia ost disco bandzo 😁
noc mi minela w miare fajnie, az dziwnie, wtulilam sie w sweterek meza- wstyd ale coz i zasnelam jak dziecko. No od ponad roku nie mielismy takiej rozlaki, nawet na jedna noc( no nie licze klotni 🤪 aale zawsze byl w domu tyle ze w innym pokoju ew. ).
mialam tyle rzeczy zrobic ale lenia mam i siedze i sie objadam, zakupow tez nie robilam juz po szlafrok maz mi pojdzie a dzwonil juz ze kupil torbe do wozka ! jakos zakupy mnie nie kreca jak sama chodze. No i to tyle, aaaa\\\'
Snakerka powodzenia u lekarza 😉
uciekam, moze nawet sie zdrzemne papa
a ja tez bede pierwszy raz Mama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...