Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny jak to jest z tymi hemoroidami?
właśnie zauważyłam że mi wyszedł (nigdy wcześniej nie miałam tego 😞)
wiem że co niektóre z was miały z tym problem. co robiłyście żeby się tego pozbyć?
i czy to nie jest czaem przeciwwskazaniem do naturalnego porodu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie pochlonelam jajecznice na maselku, dwie big kanapki salatke z pekinki i zapchalam ciastem, a teraz wciskam lody, JAK JA KOCHAM JESC 🙃
nie wiem Wiola jak to z hemoroidami i porodem, ja mialam na poczatku tamtego roku nawet nie wiem czy mi wyszedl, ale pojawiala sie krew no i okropny bol, a mam taka masc z polski, no i troche pomagala PROCTO HEMOLAN. w ciazy jej nie stosowalam bo mialam tylko zatwardzenia o ile dobrze pamietam, nie wiem czy mozna ja stosowac w ciazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 😉 u mnie ok, nic sie nie dzieje, czop sie uspokoil i cos go nie widac i dobrze 🙂 wieczorem puchne, ale rano jest juz ok 😉
konefka sesja przurocza wyszła 😉 snakerka wozek swietny 😉trzymajcie sie dziewczynki, ide zrobic male zakupy na weekend 😉
a za mna caly czas chodza paczki swojej roboty, ciagle mysle,czy by sie czasami za nie nie zabrac 😉)))milej soboty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina a jak zrobisz te paczki to ja poprosze o kilka ☺️ i jak mozesz to wrzuc przepis, ja mam ale moze Twoj jakis latwiejszy bedzie?
a ja wlasnie zauwazylam ze na brzuszku na bliznie po kolczyku zrobily mi sie dwa male krwiaczki 🤢
ide sie zdrzemnac bo mnie sen bierze po tym przejedzeniu
😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde tez się właśnie nażarłam... 😠 dwa serki z lidla i jestem full
Mąż pojechał na miasto,nudzi mi się. sprzatać juz nie mam zamiaru,chciałabym dzisiaj zacząć rodzić !!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez chce poczka. Meza wyslalam na zakupy. Dzis tylko odkurzylam i mopem przejechalam tylko dol, bol plecow niesamowity. 🥴 🥴
Ja bym tez juz chciala urodzic, jutro jade zobaczyc porodowke, ciekawe czy nas wpuszcza, bo nie wiem czy wytrzymam do 13 lutego, kiedy bedzie ja mozna zwiedzac z polozna 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Was nadrobiłam....
Nie spałam do 7 chyba a o 7:52 napisała do mnie Innicione,że jedzie do szpitala z krwawieniem,wiem tyle,że nie urodziła,zostawili ją w szpitalu i ma bardzo mało wód płodowych...Agnese ty to masz się z tymi wstrząsami...
Snakerka wózio super,moja siostra miała podobny,najśmieszniejsze jest to,że moje 2 siostry urodziły w tym samym roku tylko jedna w lipca-02.07,a druga w sierpniu-26.08..Jedna miała wózek podobny do twojego a druga miała ze skrętnymi kołami,ten ze skrętnymi kołami trzeba było przenosić przez duży śnieg a ten drugi wózek szedł jak burza,także super wybór 🙂
Konefka miłych zakupów i cudne masz te zdjęcia...
My dzisiaj idziemy do znajomych tam jest dziewczynka urodziła się 4 listopada 🙂
A mnie skurcz jak łapie to zaczyna pod piersiami,brzuch robi się twardy i schodzi na dół prawie do podwozia,wtedy drętwieją mi nogi,pupa i wszystko co może być,u mnie dzisiaj pojawiła się taka wydzielina nie mleczna tylko przeźroczysta jak wody czy coś....No i nawet jak na sedes siadałam żeby siku zrobić to ze 2 kropelki kapały...Czekam na dalszy rozwój sytuacji 🙂Ja już chce urodzić!!!!!!
A właśnie Martaer nie wpychaj sie w kolejkę,maluch Twój niech jeszcze posiedzi trochę...Daj pierwszeństwo tym z początku lutego 😘A tak na serio to zaciskaj kobietko nóżki,trzymamy kciuki za Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj to ciekawe czy w weekend urodzi bo jak na razie to prawie co weekend przybywa nam dzieciaczka 🙂
Ja się właśnie wykapałam żeby trochę ochłonąć bo kolo 17 jedziemy do Kuby bratowej na urodzinki z jednej strony mi się nie chce ubierać się malować i siedzieć ładnie przy stole no i wracać później w 20stopniowy mróz ale z drugiej fajnie zleci popołudnie i wieczór no i podjem coś pysznego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mlode i piekne jestesmy a co! 😉
ja gnije na sofie i nadrabiam Barwy szczescia bo reszta seriali juz nadrobiona. N ma szalenstwo w domu o 15 slub, no ale odzywa sie i nie zaniedbuje swojej samotnej zony 😎 nie mam sily i weny na nic, dajcie kopa na rozped pliiiiiiiiisssssssssssssssssssss 😉
Ola ciesz sie ze masz okazje do zebrania sie ja dalej w pidzamkach leze, zaraz moze pod prysznic wskocze jak mi sie slodycze skoncza i pomarancze i bede musiala wyjsc i uzupelnic braki. Jezu jaki LEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale to ost podrygi lenistwa, tym sie pocieszam i staram sie cieszyc tymi momentami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie Monia trzeba korzystać bo niedługo musimy wskoczyć na pełne obroty. a ty delektuj się pysznościami jak tylko masz na nich ochotę bo niedługo zmiana diety 😉
Pewnie że mąż pamięta spróbował by inaczej a jutro już wraca ale zleciało 🙂
a jak te Twoje koleżanki ani jedna nie dopisała???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,tak mi nogi popuchły i teraz muszę leżeć 🥴
Mąż pojechał do Lublina,więc zejdzie mu ze 2-3w godz zanim wróci. postanowiłam się położyć i przespać w tym czasie. Też dzisiaj wychodzimy do znajomych, to chyba ostatni moment na takie wyjścia,coś mi się wydaje. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka wspolczuje puchniecia, opitalaj sie ile wlezie!
co do kolezanek to Ola niestety nie dopisala zadna, w pon jedna potwierdzila spotkanie, ze jasne i potem sie nie odezwala, a potwierdzalam zaproszenie wiec juz sie nie narzucalam. I trudno, na fejsie tez chyba wyrzuce ze znajomych bo dlaczego maja podgladac moje zycie, tyle zeby popatrzec jak wyglada nasz Bobo? dziecinada z mojej strony by byla ale naprawde juz tyle razy zapraszalam ze po prostu czuje ze zostalam olana na maxa. A u mnie albo woz albo przewoz. Wiem ze potem jak sie odezwa to z ciekawosci zeby tylko zobaczyc jak nasz Synek wyglada, bo przeciez mieszanka bedzie wybuchowa 😉 a takich znajomosci nie szukam :/ ehh
glupie to wszystko czasami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz Monia racje takie koleżanki to olać można zwłaszcza że tyle wcześniej sie zapowiadała i wiedziała że będziesz sama i przyda Ci się teraz towarzystwo jak nigdy no ale.... wiesz ja tez już nie raz się zastanawiałam nad tym żeby przeglądnąć znajomych na fejsie i powyrzucać i zostawić tylko tych faktycznie "znajomych"!!!!
Tynka ja też myślę że już niedługo nie będzie wogóle czasu na wyjścia więc trzeb korzystać i siedzieć u nich do woli póki nic nas nie ściga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasza Ola między dawkami leków ma regularne skurcze i jest bardzo zmęczona już ale w poniedziałek ostatni raz bierze leki i ma nadzieje,że będzie lepiej.To tyle co u niej. Innicione sie już nie odzywała...W razie czego napisze w razie jak będą jakieś wieści...
Też się zastanawiam co u Agaty bo ani numeru nie podała ani się nie odzywa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
U mnie bez zmian, jeśli chodzi o skurcze to mam jedynie twardnienie brzucha, które nie boli, więc czekam na ból w podbrzuszu, w pierwszej ciąży tak własnie rozpoczął się poród od bólu w podbrzuszu i odejściu czopu. Ciągle odbieramy telefony i pierwsze pytanie czy już urodziłam, nie powiem że zaczyna mnie to irytować 😠
Jutro wraca moja córcia z ferii u babci, może Emilka chciała poczekać na powrót starszej siostry 🙂
Jak się tylko zacznie coś dziać to dam Wam znać 🙂 🙂
Malwina masz bardzo zdolną siostrę 🙂
Pozdrawiam 🙂 a tym z Was które bliskie terminu życzę szybkiego porodu 🙂 🙂
Jeśli chodzi o Olsztyn to mój mąż studiował rybactwo na tamtejszym uniwerku, miałam okazję kilka razy odwiedzić kortowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
Z tej strony Adrian, narzeczony Kamili (innicone), tak jak juz wiecie Kamila lezy w szpitalu, rano wstala poszla siusiu i miala krew w moczu, takze pojechalismy to szpitala odrazu, lekarz zrobil usg przebadal etc. Zostala na obserwacje na 2 dni, ale zapewne ja juz przetrzymaja do konca, gdyz ma malo wod plodowych co grozi nie dotlenieniem dziecka, wieczorem bedzie miala 2gie usg takze bedzie wszystko wiadome w 100%, mozliwe ze bedzie miala cesarke. Wszystko sie wyjasni wciagu 12h.

PS. krawienie bylo z drog plciowych.
Pozdrawiam Was,
Adrian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękujemy za wiadomosc od narzeczonego kamili 😉)zdaje sie,ze kamilka na dniach urodzi 😉jesli nie jutro 😉trzymamy kciuki 🙂
a ja wlasnie zarobilam ciasto na pączki-pol godziny wyrabiania bleeeeee, ale jakos poszlo, teraz ciasto rosnie 😉 zobaczymy jak wyjdą, bo ciasto cos mi nie odchodzilo od dloni, a pamietam jak babcia moja robila to od reki jej zawsze odchodzilo-niestety przepis na przepyszne paczki zabrala ze sobą do nieba, bo porostu go nie miala robila wszystko na oko i zawsze byly rewelacyjne 😉))
przepis moge wam napisac-wejde na nasze przepisy i tam umieszcze, ale nie wiem jak wyjdą-okaze sie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adrian milo ze nas poinformowales, pozdrow Kamile od nas i zycz jej wytrwalosci i przekaz ze wszystkie Lutowki trzymaja za nia mocno kciuki!

spadam do sklepu bo mi sie pomarancze skonczyly. Ogarnelam sie w koncu, papa 🙂
ps bo Olsztyn to super miasto jest 😉 a Kortowo to najbardziej szalone studenckie miasteczo, pamietam jak mojego meza na Kortowiade zbralam, to chodzil i napatrzec sie nie mogl hihi nie zapomne jego miny do konca zycia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No proszę to czekam na Kamili maluszka no i Adrian dziękujemy ślicznie za wieści w razie czego pisz co dalej 😉
Hmmm... a ja w Olsztynie nigdy nie byłam ale nic straconego całe życie przed mną zwłaszcza że teraz będę miała tam znajome 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...