Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Karinko jak myslisz wyrobię takie ciacho w malakserze z nakładką do wyrabiania? Nie nawidzę i nie umiem ugniatać ciasta. Nigdy nie wychodzi. Ostatnio na faworki zrobiłam też w mikserze- wyszło super eleganckie i Teściowa oceniła,że wygląda jakbym stała i z godzinę gniotła 😉

Wstałam wyspana... przychodzę do kuchni a tam stoi świezy,gorący jabłecznik 🤪 Teściowa zakradła się jak spałam i dostarczyła coś słodkiego 😉 Miło z jej strony- własnie wpie*dalam (nobo to już nie jest jedzenie 🙃 ) czwarty kawałek. Yhym jakbym płakała,że jestem gruba i dużo przybrałam to przypomnijcie mi to ciacho 😉

Super,że z Kamilą dobrze- lepiej żeby zrobli jej to cc. Słyszałam,że mała ilość płodowych jest dosyć niebezpieczna dla dzieciaczka.Trzymam kciuki 🙂
mi śniło się teraz,że zamiast synka wyszła córka. Szalałam z radości na porodówce, podobno Mąż też - o dziwo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tynka czyli bedzie synek 🙂 Karina dzieki za przepis.
Dziewczyny ja sie ociele normalnie. Bylam w tym sklepie i tak mnie zarywalo ze masakra, myslalam ze nie dojde. Ale kupilam sobie chusteczki nawilzane i paste ze szcczoteczka do szpitala, teraz jeszcze tylko szlafrok i komplet bedzie. Smoka jednak nie biore i tych nakladek. Na pare godzin sie nie oplaca a smoka mam nadzieje nie potrzebowac 😉 ide wpakowac wszystko do swiezo wypranej torby, no i dalej bede zalegac w wyrku. Zapasy owocowe uzupelnione, nawet czekolady nie kupowalam i chipsow tylko taka ala babeczke cytrynowa. A maz ma jakas niespodzianke, znowu cos rano dla Babla kupil tylko nie chce zdradzic co 🤪 mam nadzieje ze wszystkie sie nie ulotniciee na wieczor sobotni i ze sama na brzuszku siedziec nie bede 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo to jak Kamila wróci to już na pewno z maluszkiem 🙃 Super, życzymy dużo zdrówka !!
Monia jak przeczytałam o tych koleżankach to znowu mi się strasznie ciśnienie podniosło.. ja pierd... jak można tak bezczelnie ludzi zlewać... to się chociaż informuje, że nic z tego - żenada, a ja z fb też usunęłam kilka osób - pseudoznajomych, gdzie próby kontaktu kończyły się ciszą za każdym razem. I śmiać mi się chciało, bo ostatnio 2 laski mi zaproszenia wysłały - to są dziewczyny pracujące w mojej firmie, tylko, że one się przyjęły jak ja już w czerwcu byłam na L4, więc w życiu się z nimi nie widziałam, ani słowa nie zamieniałam - chyba chcą sobie znajomych ponabijać - kolejna żenada ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka bo niektorzy to lubia miec oko na inne osoby i miec o czym gadac, np w pracy 😉 i widze ze Ty tez masz slabosc do cytrusow. Ja bez pomaranczy bym chyba dnia nie przezyla ☺️
PS a teraz walkuje cos legandarnego przy czym ZAWSZE WYMIEKAM: http://www.youtube.com/watch?v=fJ9rUzIMcZQ&ob=av2e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki uporalam sie juz z paczkami i oczywiscie wcinam-wstawila bym fotke, ale obiecalam wczesnie, ze juz nie bede was meczyc fotkami slodkosci 😉) tynka ja nie wiem czy w tym malakserze wyjda,ale skoro faworki sie udaly to moze i paczki tez , spróbuj 😉 ja nie robilam nigdy tak,a moze warto 🙂gdyby tobie wyszly to od tej pory robilabym malakserem 😉ide polezec, bo troche sie nastalam przy tych pąkach 😉 a niestety mnie ze 4 pękły i wyplynela marmolada, trzeba patrzec,zeby ciasto nie bylo za cienkie, bo wyplynie srodek i strasznie strzela w garnku. a i nie pieczcie na duzym ogniu bo spalicie, na umiarkowanym.mnie z tego przepisu wyszlo 26 srednich paczków.acha i najazniejsze mnie bardzo smakuja, moze dlatego,ze mialam straszną ochotę na nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zjadłam późno śniadanie,teściowa poczęstowała nas obiadem ale ja zjadłam tylko trochę...
No a teraz zjedliśmy z Bartkiem kanapeczki i zrobiłam naleśniki...
Dzisiaj boli mnie podbrzusze i dziwne prądy mi do niego idą....
Ciekawe jak minie mi noc...
A teraz po raz tysięczny już chyba oglądam na TVN "Ostrza chwały"
Moi rodzice dzisiaj poszli na ostatki,fajnie mają....
Jednak chyba do tej małej Viki pójdziemy jutro....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny.
Polowanie na pojazd dla córki zakończone sukcesem http://www.tutek.pl/produkt,168,GRANDER_ALU_CHROM_GC1_CZARNY_+_ZIELONY zakochaliśmy się w tym wózeczku 😆 i kolor jest najpiękniejszy na świecie bo zielony hehe.
Adrian to chyba pierwszy facet na naszym forum 😆 mam nadzieję, że Kamila czuje się dobrze czekamy na dalsze informacje.
Nasze mamusie, które już urodziły chyba nie mają za bardzo czasu aby się do nas odzywać? Wszystkie serdecznie pozdrawiam 😆
Ja dziś się usapałam na tych zakupach jak głupia bo tak zimno więc pod każdy sklep autem a te wsiadanie i wysiadanie to męka jak nic.
Kurcze zazdroszczę wam tych pączków i jabłecznika ☺️ ja może w poniedziałek spróbuję coś upiec. Jutro rano pobudka i ruszam na zajęcia 🥴
Monia jeśli chodzi o koleżanki to moje zachowały się identycznie wszystkie obiecywały, że mnie będą odwiedzać jak do tej pory żadna się nie pojawiła. Tylko ja jak ta głupia za każdym razem jak do teściów jechałam to starałam się znaleźć czas, aby je odwiedzić.
Malwina kobieto życzę Ci abyś na dniach urodziła bo jak piszesz jak się męczysz to mi Ciebie szkoda 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
konefka wozek przesliczny 😉)) mnie tz malwiny szkoda, bo widac,ze juz sie meczy z tym brzuchalem 😞(( czekamy na wiesci o dzieciatku kamili 😉 no nie wiem dziewczyny czy wstawiac te fotki pączków hahah 😉))bo jak cos to moge 😉monisia ma chec je zobaczyc, nie wiem jak reszta????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wioletka, ja się męczę z hemoroidami już 2 tydzień, lekarz zapisał mi posterisan (czopki) i nadal boli jak cholera 😞
Wiem, że przy porodzie może dojść do pęknięcia, ale nie ma przeciwwskazań do naturalnego porodu 🙂
Współczuje, bo znam ten ból eeeeeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina gratuluje! to juz chwila moment i Gabrys sie pojawi 🙃 oby teraz szybko sie rozkrecilo!
Wioletka Twoja corcia jaka opiekuncza 😉 smieszne sa male szkraby! ciagle nas czyms zaskakuja 😉
Dziewczyny a ja zrobilam sobie obiadek, zjadlam smazona piers z kuraka ugotowalam ziemniaczki i do tego kapusta kiszona. Teraz biore sie za owoce.
Mialam tyyyle do zrobienia a tylkko wlozylam moje i Synka rzeczy do swiezo wypranej torby, i ubralam juz wozek. Lenie sie i nie mam ochoty na nic wiecej. A meza tak gnalam zeby mi ta szafeczke dla Azizka wstawil do pokoju bo ja twardo upieralam sie ze wloze wszystko do niej juz pod jego nieobecnosc ☺️ a tu weny brak ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina wrzucaj fotki paczkow, i klika mi przeslij. Malwina a jak wyglada ten czop. Bo ja mialam rano biale uplawy a teraz patrze zabarwione na czerwono tak lekko, i nie wiem co dalej.
Adrian dziekujemy za wiesci i trzymamy kciuki za nasza brzuchatke by jeszcze maluch posiedzial w brzuszku.
Monisia a kolezankami sie nie przejmuj, i tak niedlugo bedziesz z twoim skarbem, ktory pochlonie twoj czas do reszty. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusiek kiedyś napisała do mnie żebym podała jej swój nr ale ona mi swojego nie podała i niestety ale nie mam do niej numeru a szkoda,bo ja też już zaczynam się martwić...
Mam dziewczyny nadzieję,że już czas na mnie 🙂
Wioletka córcia przecudna i jaka kochana....
Moja siostrzenica mówi cały czas,że ja jej kazałam jeść dużo chlebka i ona ma teraz dzidzie w brzuszku i pan doktor jej brzuszek rozetnie nożykiem takim malusim i będzie dzidzia z nią i też jej cyca będzie dawała 😁
Dzieciaczki są cudne...
Bartka siostrzeniec właśnie dzis jest na dole na noc,2 lutego rok skończy i jest mega śmieszny...Jak mnie widzi to albo wystawia rączkę do całowania albo robi papa albo się śmieję do mnie...Właśnie przed chwilą skończyłam się z nim bawić w a kuku ...On w łóżeczku a ja na dywanie i chowałam się za przybornik...A on się chichrał i mnie szukał...
Agnese u mnie to było coś takiego jak galaretka,ale ani przeźroczysta ani mleczna tylko taka żółtawa ewentualnie kremowa....Zapewne to nie cały czop no ale już części nie ma....
Siostra mi poradziła,że jak zacznę krwawić to od razu do szpitala...Może taka cenna informacja i Wam się przyda 🙂
Agnese obserwuj tą wydzielinę i w razie czego do szpitala...Ale faktem jest,że nie da się przegapić,że to akurat czop ja poznałam od razu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z kolei mój chrześniak co dzwoni to pyta mnie czy mam już tego jego błaciska bo on już by z checią pieluszki przynosił małemu 🙂
Ogólnie śmieszny jest bo na swojego ptaszka nie mówił ptaszek,ani trachol tylko ptachol...A ja ostatnio przywiozłam pampersy maluszka i mówie do Fabianka,że pampersy mu kupiłam a on złapał się pod boki,spojrzał na mnie i mówi"Ciociu Wawinko przecies mój fiflacek się tam nie zmieści" 😁
Myślałam,że padnę ze śmiechu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konefka wózek czadowy! I na taki zgrabniutki wygląda oby się dobrze sprawdził w użytkowaniu 😉
Malwina to już się u Ciebie coś zaczyna 🙂 Super 🙂 Zdawaj relacje na bieżąco 🙂
Też myślę o Tusiek, ale może po prostu dużo leży i nie ma siły na kompa 🤔
Agnese Ty też uważaj na siebie i obserwuj co tam na wkładce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
timecontrol15 napisał(a):
Ciociu Wawinko przecies mój fiflacek się tam nie zmieści" 😁


😁 😁 😁 dobre dobre 😁
wlasnie Konefka wiedzialam ze o czyms zapomnialam wozek jest ekstra, naprawde, ja tez uwielbiam zielen !
Aga u Ciebie tez juz cos ruszylo skoro masz taki kolor na wkladce, pewnie Ci sie juz jakies rozwarcie robi ! a mialas ze mna rodzic 😜 no niedlugo zaczna sie wykluwac hurtem nasze Pisklaczki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...