Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dokładnie takie forum to super sprawa 🙂 zresztą już sam internet to ułatwienie jak nic.
Ja też uwielbiam ogórkową uumm.... tylko czasami jak przesadzę z kwaśnością to maleńka sie później wścieka 🙂 My już po obiadku u mamy wróciliśmy do domu rozkładamy sofę przed TV i lenimy się do wieczora z przerwami na przekąski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie kobietki 🙂
Ja już po szkole kolejny egzamin do przodu 😆 Teraz czekam na obiadek. Po obiadku mam zamiar się lenić dziś mamy swoje małe święto. Pierwsza rocznica ślubu 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
konefka gratuluje zaliczenia i 1 rocznicy 😉))
monia jednak juz poukladane ubranka-to ci sie chcialo w nocy jeszcze robic 😉))-teraz juz tylko wypatrywac męza pozostalo 😉)
olcia ja tez dzis poszlam do kosciola, bo tak samo pomyslalam,ze nie wiadomo czy za tydzien dam rade 😉 a jak maly sie urodzi, to zapewne tez pare niedziel bede do tylu 😉 a ze ostatnio bylam w swieta, a później walczyłam z tym przeziebieniem dlugo i pogody nieciekawe byly-to dopiero sie dzisiaj zebralam, ale b. sie ciesze, bo b. chcialam jeszcze przed porodem isc na Msze 😉-oczywiscie z intencją dobrego rozwiązania i zdrowego dzidziusia i zdrowej mamusi tez 😉)ale powolutku sobie szlam,a pogoda fajna mrozik i sloneczko idealnie na spacer niedzielny 😉
W domku dzis siedze sama, bo mąż w pracy, a Oiwka pojechala na 2 nocki na ferie do babci 😉 takze siedze z pieskiem no i Bartusiem w brzuszku 🙂 a co do tej marmolady, to rzeczywiscie, troche tu za duzo moze dalam na fotce, ogólnie mnij daje 😉milej niedzieli dziewczynki 😉
Az tym czopem to rzeczywiscie moja mama pomimo,ze urodzila 3 dzieci, to tez o tym nie slyszla hahah 😉)) teraz naprawde mamy fajnie odnosnie tych wszytskich informacji 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzialam porodowke. do szpitala jedziemy 15 minut, prosta droga. Na parkingu sa miejsca zarezerwowane przez bociny rozowe, auta rodzicow stoja z kokardkami rozowymi i niebieskimi. Pielegniarka pokazala mi pokoj po porodzie gdzie bede, bo akurat byl pusty. W pokoju sa po 2 lozka i po 2 lozeczka dla dziecka, od razu dzidzia jest z mama, w pokoju jest toaleta i prysznic, i wszystko do przebierania dla niemowlaka. Pampersy daja, podklady daja, jedynie mam wziac ubranka dla dziecka i pizame na krotki rekaw. Pizame do porodu tez daja. w tym szpitalu przebywa sie krocej tylko 3 dni jak wszystko jest ok. Pielegniarka kazala nam jutro zadzwonic i umowic sie na KTG, a w tamtym pierwszym szpitalu tego nie robia. Wiec wszystko chyba zalezy od szpitala. Szpital czysciutki elegancki, sa windy i schody ruchome, porodowka jest na 2 pietrze, szpital jest ogromny, a ludzi zero.
Konefka gratuluje rocznicy i zdanych egzaminow. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konefka wszystkiego naj.... z okazji Waszej rocznicy i przede wszystkim mnóstwo miłości a reszta juz sama przyjdzie 🙂 i pomyśleć że przy następnej rocznicy dzidzia już będzie miała prawie rok 🙂 🙂 🙂 No i gratuluje zdanych egzaminów 🙂
MówiszKarina że się dzisiaj byczysz sama a co też Ci się należy 🙂 Ciekawe czy damy rade za tydzień iść do kościoła czy już nie??? 😉
Ja oglądam z Kuba filmik ale on oczywiście pod koniec zasnął i teraz sobie słodziutko śpi no to mu nie przeszkadzam i zabieram się za jakiś kolejny film 🙂
Agnese no to super że droga przetestowana i że szpital całkiem fajny jeden problem będziesz miała z głowy 🙂 I fajnie z tymi pokojami że są z łazienką i wszystkim dla dzidzi bo u nas jest tylko dwa prysznice na cały oddział 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my wróciliśmy od Bartka przyjaciela w listopadzie córcia mu się urodziła,dostaliśmy buciki dla szkraba i 2 pary skarpetek,zaoferowali się,że ubranka 56 i mniejsze nam dadzą jak mały się urodzi taki tyci 🙂Oczywiście takie dla chłopaczka 🙂
Z wizyty jestem bardzo zadowolona 🙂A mała jest przecudowna 🙂Tak się cudnie śmieję,że szok....Bartek też nią zachwycony i stwierdził że bardzo by się cieszył jeśli jednak urodziłaby nam sie córcia...
Konefka gratuluję zdanego egaminu no i wszystkiego co najlepsze dla Was w dniu waszej rocznicy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnes-fajna nowa fotka brzuchola 😉))i fajnie,ze zwiedzilas szpital-z tego co piszesz brdzo fajne warunki, nie to co u nas 😉))az milo rodzic w takich warunkach 🙂
malwinka widze,ze czujesz sie ok, bo nawet z wizytami jeszcze chodzisz-tak trzymac 😉 A ja troszke podrzemalam przed tv, no i oczywiscie objadam sie ciagle tymi moimi pączkami-cos czuje,ze waga mi skoczy po niedzieli do przodu hahah 😉 milego leniuchowania dziewczynki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinko my do nich od listopada się wybieraliśmy...A po za tym to już końcówka kiedy możemy sobie wyjść i nie spieszyć sie z dzieckiem do domu....Z resztą ile można siedzieć w domu...
Agnese śliczny masz brzucholek 🙂
Trzymajcie jutro za mnie kciuki,bo na 8 mam położną a na 10 lekarza....Troszkę zaczynam się stresować 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konefka gratuluję rocznicy 🙂 Teraz będzie z górki- jak to mówią 😉
Zawsze się cieszę jak idę do lekarza,ale jutro to się normalnie ze wstydu spalę jak mi gin nakaże stawać na wagę... 😮 Ależ będzie wstyd 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój lekarz przyjmuje od 15stej i panuje zasada "dzikiej dżungli" czyli kiedy zajmę sobie kolejkę- wiem chore ale cóż,pół miasta do niego chodzi.. 😉
Własnie czytałam wątek styczniówek i dziewczyny piszą,że niecały miesiąc po porodzie już się pozbyły np 16stu kg- trochę mnie to podniosło na duchu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga fajny brzuszek! fotka uaktualniona, dziewczyny czas nadrabiac zaleglosci ze zdjeciami bo to juz ostatni gwizdek!
fajnie ze zwiedzilas szpital, teraz juz jestes spokojniejsza, super, no i nowszy niz ten do ktorego wczesniej jezdzilas. Dziewczyny a ja jeszcze nie mialam ani razu tego KTG, kurcze glupia Holandia.
Konefka wszystkiego najlepszego dla Ciebie i mezusia , milosci milosci i jeszcze raz milosci!!!!!!!!!!!! no i fajny prezent na rocznice na Was czeka. My 14 lutego mamy kolejna rocznice naszej pierwszej randki 😉 wiec my tez czekamy na nasz najlepszy prezent 🤪
Dziewczyny powodzenia jutro na wizytach, ja mam we wtorek i tez juz sie nie moge doczekac az serduszka poslucham 🙂
a ja wlasnie skonczylam smazyc krokiety z kapusta i grzybami, mialam jeszcze zamrozony farsz z Wigilii i stwierdzilam ze po porodzie to szybko sobie tego nie pojem, no i od rana nalesniki najpierw na slodko a teraz "kapuscianie". Zdenerwowalam sie na meza bo nie zadzwonil do mnie z rana, taki byl zajety dopiero za 3 razem odebral tel ode mnie po 13 i to juz jak byl w drodze na dworzec, Burak jeden, tak sie mna przejal. A przed wylotem zadzwonil owszem do wszystkich a do mnie smsa wyslal tylko i juz w samolocie minuty przed odlotem do niego zadzwonilam to sie dowiedzialam ze on obdzwonil wszystkich czyli Mamuske i reszte rodzinki a do mnie nie raczyl sie pofatygowac bo juz mu kasy zabraklo. Przykro mi jest naprawde, nawrzeszczalam na niego i sie nie zamierzam odezwac nie wiem do kiedy. Swinia i tyle. Faktycznie przejal sie ciezarna zona ktora siedzi sama w domu. 😠 😠 😠 A tak chcialam go fajnie przywitac a tu dupa, nie zasluzyl sobie !
obzarta i zmeczona az tym obzarstwem uciekam dalej na seriale, milej niedzieli Grubasy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki jutro cały dzień trzymamy kciuki za naszą Aleksandrę,jutro odstawiją jej leki i jak przyjda skurcze to ją biora na stół i będzie z nią Szymonek....Ma napisać do mnie o której jej odstawiają leki i obiecała zdjęcie maluszka....
U tej malutkiej dzisiaj byliśmy....Zobaczcie jaka słodka 🙂



Innicione do końca zostaje w szpitalu i już wyjdzie z małą 🙂Jutro ordynator podejmuję decyzję czy będa wywoływać poród bo dla małej grozi niedotlenieniem czy będą czekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes piękny brzuszek. Zazdroszczę Ci takiego szpitala.
Tynka pojechałaś z tym zdjęciem 😉 ale ja osobiście też uważam,że dziecko należy ubierać wygodnie bez zbędnych gadżetów. Mam nadziej, że po porodzie nic się nie zmieni 😉
Monia czekamy na zdjęcia 😆
Malwina dzięki, że nas na bieżąco informujesz co u dziewczyn 🙂 Oczywiście trzymam za nie kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dziekuje za mile slowa. Monisia jakbym nie zmienila szpitala to bym tego KTG nie miala. W It mozna wybierac szpital jaki sie chce nawet oddalony o 100 czy 600 km, to od rodzacej zalezy gdzie chce urodzic. Monisia wrzuc na luz, maz na pewno chcial zadzwonic do Ciebie ale jak mu mamusia sie rozgadala i dopytywala o wszystko to biedak nie mogl jej przerwac, nawet jak mocno chcial.
Malwina dziekujemy za informacje.
Trzymam kciuki za mamusie w szpitalu i za jutrzejsze wizyty. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,nie pogada. Warunki komfortowe 🙂 W zasadzie u mnie na porodówce też nie jest źle, szpital jest chyba w 1szej piątce programu "rodzić po ludzku", więc może jeśli chodzi o traktowanie to nie będzie tak źle. Oczywiście o prysznicu w sali można zapomnieć.. 😉

Monia Ty ze swoim to masz istne wątki z telenowel brazylijskich 🙂 Spokojnie,nie złość się- pewnie było tak jak pisze Agnese.

Pytanie do rodzących w Polsce- zrobiłyście/ będziecie robić plan porodu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No z tym Rambo to bez przesady 😁 😁 😁 😁 😁 😁 na pewno trzeba ubierać wygodnie dzieci ale jak mają przyjść goście to trzeba opaseczke ubrać a co 🙂 ja myślę że niunia jest przesłodka 🙂 i swojej też może kupie kiedyś taka opaskę się zobaczy 🙂
No to trzymamy kciuki za jutrzejsze wizyty no i za Aleksandrę oczywiście i Innicome. a ciekawe co u Kamili czy ma już maleństwo???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...