Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aleksandra ja jak mialam robione USG 11 sierpnia to dzidzia sie tylkie obrucila, ze nic nie bylo widac. Dopiero w ten wtorek na USG maluch sie tak ulozyl, ze jak lekarz zrobil mu zdjecie, miedzy nozkami bylo widac jego klejnotki. Czytalam, ze to normalne jak leci krew z nosa. U mnie jest bardzo przesuszony nos. Na szczescie krew jeszcze nie leci. Kiedys slyszlam, ze wycina sie migdalki ale jak sa powiekszone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jak byłam miesiąc temu na wizycie to cos tam widzielismy miedzy nózkami ale lekarz mówił że on mówi dopiero ok 20 tygodnia bo wtedy jest pewny. Więc 12 wrzesnia powinniśmy juz wiedzieć czy bedzie Szymon czy Julka 🙂
I oby znów tak fikał jak ostatnio bo mamy teraz dostac płytke z tym usg i poprzednim na pamiątke 🙃

mój mąż juz musi mieć usuwane migdały bo od 2 lat ma angine - załapał gronkowca i ciągle choruje na gardło. Uratować ich juz się nie da więc idą do wycięcia.
A lepiej żeby mi tego gronkowca usunął bo jak przyjdzie na świat dziecko to może przejść na dziecko.
Więc niech usuwa.
Przez tydzień bedzie jadł tylko kisiel - a ja tak chciałam go odchudzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieję,że i ja na kolejnej wizycie poznam płeć bo już nie możemy się doczekać...
nasz synek będzie miał na imię Gabriel Eryk....a córcia będzie Lena Natalia 🙂
co myślicie o imionach??ogólnie to chyba jestem tu najmłodszą mamą ale dobrze mi z tym....żałuje tylko,że nie weszłam na brzuszek,net wcześniej....
My z narzeczonym we wtorek zaczęliśmy remont pokoju,więc na razie on działa w pokoju a ja mam czas na lenistwo za to ja po remoncie będę miała dużo sprzątania 🙂
za 2 tygodnie i 2 dni będę na półmetku...strasznie szybko to minęło zważając na to,że do 12 tygodnia pracowałam na noc w hotelu....było okropnie....
a jak mamuśki się czujecie?
bo mnie coś w okolicach jajników kuje i zaczynam się martwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tez się podoba imie Gabriel 🙂 i to bardzo
Lena tez ładne imię
Co do kłócia to ja nic nie wiem mnie czasem boki brzucha bola jakby ktoś ściskał od wewnątrz a potem puszczał
A kiedy masz wizytę u lekarza?
Co do wieku to powiem szczerze że nie wiem kto ile ma 🙂
Ja mam 25

Agnese - własnie mam taka nadzieje że zejdzie z wagi, bo po rzuceniu papierosów przytył 30 kg :/ a ma dopiero 26 lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra jak to zrobilas ze twoj maz rzucil palenie. Moj nie moze. A od kiedy sie znamy to niby rzuca. Ale moj maz juz ma 36 lat wiec chyba go juz nie oducze. Wolalabym by przytyl nawet te 30 kg niz palil. Ja chyba jestem najstarsza mam 34 lata. Ale na szczescie mieszkam we wloszech i tu kobiety moje kolezanki z pracy tez pierwsze dzieci mialy w wieku 35 lat.
Timecontrol juz cie dopisalam nie zauwazylam, ze wpisalas date porodu w innym poscie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj rzucanie palenia trwało jakieś 4 lata....
Jak juz sie udawalo nie palic 3 miesiące to znów zaczął i tak w kółeczko.
Ale od 2,5 lat od kiedy nie pali zdarzyło mu się raz sięgnąc po papierosa - rok temu ale wział 2 machy i go odrzuciło no i jakos się trzyma. Za to jak sie denerwuje to zaczyna jeść i to duże ilości dlatego majac te 26 lat 182 cm wzrostu waży ok 115 kg :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do imion to rzeczywiscie jest szal na Filipa, Gabriel, Gabriela, Lena, Julia, Natalia.
Tu we wloszech daja dzieciom na imie od carow Rosji jak Igor, Sonia.
Mi sie podobalo dla dziewczynki Aurora, Raffaella, Laura. Dla chlopca Filippo. Ale wybralam dla synka wloska wersje meza imie Riccardo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To twoj maz kawal mezczyzny. Ale chyba ta nadwaga nie rzuca sie w oczy bo jest wysoki jak dla mnie. Mojej siostry maz ma 203 cm ale nie wiem ile wazy, ma nadwage ale nie widac tego bo jest wysoki. Gratulacje dla meza za rzucenie takiego okropnego nalogu szczegolnie, ze trudno rzucic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chce dac synkowi imie wloskie. Bo z moim wszyscy maja problemy. W Ameryce na mnie wolali Angie, tutaj Anieszka, ciezko obcokrajowcom wymowic sz, cz, i g bo oni czytaja jako dz. A ze synek bedzie chodzic do wloskiej szkoly na pierwsze bedzie mial wloskie, a drugie polskie. Ogolnie polacy jak mowia to strasznie szeleszcza. sz, cz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzisz faceci maja dobrze przytyja 30 kg i nic. Brzuch tylko wystaje. A my jak tyjemy to od razu brzuch i biodra i w kiecke sie nie wbijesz. Moj roznie ma z waga. Raz ma brzuch, raz mu sam spada. Ale caly czas pali. Tylko ze moj potrafi litr lodow w nocy sam zjesc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sliczne suwaczki, kolor niebieski to zanczy ze synek.
Timecontrol ty w moim wieku juz bedziesz miec 15 letnie dziecko. Spora roznica miedzy nami. Ale mi sie zdaje, ze nie ma regoly. Jedni pierw wychowuja dzieci potem sie bawia i robia kariere, a drudzy na odwrot, pierw zabawa, praca a potem dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj patrzylam na lozeczka, pelno jest na koleczkach jezdzacych. I tak sie zastanawiam czy te koleczka sa potrzebne. Jedno widzialam bylo jak kolyska, na dole byla wajha by ja blokowac jak sie nie chce dziecka lulac. Ale potem pomyslalam czy to bezpieczne bo jak taki malec potem sam odblokuje, i bedzie do lozeczk sam wlazil, czy nie zrobi sobie krzywdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...