Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

innicone- przejdź się po ciuchach. Ja kupiłam w normalnym sklepie spodnie ciążowe za 129 zł. Nastepnego dnia przeszłam się po ciuchlandach i kupiłam 3 pary łącznie za 50 zł 😮I to nie byle jakie bo fajne dżinsy,rurki. Wiec u mnie spodni do konca ciazy starczy. Wg mnie w H&M sa bardzo drogie rzeczy ciążowe i radziłabym się przejść po małych sklepach,niekoniecznie sieciówkach.
Agnese no mi też tyłek urósł i napewno jak ta pani tez bym nie wyglądała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A w Warszwie nie ma Outletow, w kazdym duzym miesicie powinnien byc. Tam maja stare kolekcje. Ja myslalam, ze ty najlepiej z nas bedziesz miala. W H and M w Niemczech juz sa przeceny. W zeszlym roku w Italii byly zaraz po 1 listopada, to byl sklep w ktorym najszybciej zrobili przeceny kolekcji jesiennej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka wlasnie pisze, ze bardzo eleganckie spodnie rurkowe widzialm w H and M ze starej kolekcji za 10 e, pod spod nawet mozna ubrac rajtuzy grube, na wielki mroz. Nie pisze o lumpikach, bo u nas nie ma. 😞 Ja moge tylko polowac na przeceny. Ale z tymi w lumpiku masz racje. Moja mama swietne ciuchy znajduje w pl w lumpikach, nie mowiac o kolezankach. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnes, przeciez ja mowie o outletach 🙂
Jutro dostane pieniazki to zrobie rajd, postaram sie cos sobie i dzidzi kupic :P.
Tu przeceny dopiero na letnie ciuchy sie zaczynaja :/
Fakt, w lumpikach sa naprawde co niektore fajnie, dobre rzeczy 🙂 i przede wszytkim orginalne. W tych siecowkach strasznie mnie to denerwuje, ze co 2 dziewczyna ma takie same ciuchy :P Wole byc orginalna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila napisalas, ze spodnie w H and M kosztuja 129 zl. U nas jak wysylaja do Outletu to juz ten towar jest minimum przeceniony o 50 procent, a potem idzie na 70 az do ceny 9,90 a na koniec za 3 e lub 1 e, za sztuke by sie pozbyc. Wiec jak w outlecie jest cena teraz 129 zl to strasznie drogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki:*
Ja dzisiaj w nocy nie pospałam bo maluszek się bardzo wiercił 🙂
Z resztą od 7 rano mnie kopał aż mnie po lewej stronie boli skóra na brzuchu 😞
Niedawno zjadłam kichę kaszubską i teraz chyba dzidzia śpi bo cisza 🙂
Zaczynam robić pracę kontrolne do szkoły 😞
Jutro idę na wyniki.....U mnie dzisiaj był mróz brrrrrrr.....Chyba muszę przywieźć kurtkę zimową i kozaki 🙂
Ja mam 4 pary spodni ciążowych 🙂2 są akurat i do końca mi wystarczą a 2 są strasznie szerokie w pupie a mi pupa nie urosła...A i mam jeszcze jedną sukienkę ogrodniczkę kremową ale nie mam pojęcia czy też nie będzie za szeroka 😞Oczywiście mam jeszcze cieplutkie leginsy więc zimę jakoś przechodzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnese lepiej miec siarę później niż wcześniej. Większość kobiet dostaje zaraz przed porodem. Ja już siary nie mam bo jakbym nacisnęła na sutek to mam krople mleka wiec Szymon nie będzie miał okazji spróbować siary. Z jednej strony dla mnie to dobrze bo mleko wytwarza się dopiero po skurczach porodowych a ja będę mieć cc wiec moge nawet do skurczy nie dotrwać przez to kobiety po cc póżniej mają mleko, a ja będę miec możliwość karmić już dobe po cc.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ci zazdroszcze Malwina, ze ci dupka nie urosla. Moje tez jak spie to mnie budzi. A jak chodze to spi w najlepsze. Ostatnio myslalam, ze maz mnie laptopem walnal w parwy bok jak mi go podawal. Ja do niego uwazaj a on, ze nawet mnie nie dotknal. Takiego kopa dostala, a nie mialam soczewek /dobrze nie widzialam/ i myslalam, ze on mie tym bokiem w brzuch. Maz sam sie wystraszyl. Czy to mozliwe. Moze jakis skurcz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM PRZYSZŁE MAMUSIE 🙂

PO KOLEJNYCH PORZĄDKACH W SZAFIE CÓRKI
MAM DO SPRZEDANIA
KOMBINEZONY ZIMOWE 56-62-68
DRESIKI, BODZIAKI, SPODNIE, BLUZY, CZAPECZKI, RAJSTOPKI, SKARPETKI
A TAKŻE REWELACYJNĄ MATĘ EDUKACYJNĄ TINY LOVE DUET
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=6008355
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ale się dzisiaj rozpisałyście 🙂
Co do siary, chyba mam początki, bo ostatnio zaobserwowałam takie suche kawałeczki na sutkach a wczoraj siedząc w samej koszulce miałam małą mokrą plamkę...
Co do spodni ciążowych, nie mam jeszcze żadnych wyjściowych (tylko dresy z szeroką gumą) chodzę w legginsach cały czas bo tak mi najwygodniej, poza tym nawet nie wiem czy coś znajdę na swoje dupsko 😞 W sklepach jeszcze się nie rozglądałam za takimi spodniami, ale biorąc pod uwagę moje ok.120cm w biodrach może być problem...
Co do obiadu jesteśmy już po 🙂 Dzisiaj zrobiłam mięsko (szynka wieprzowa) z sosikiem z pora i marchewki do tego ziemniaki i zółta fasolka szparagowa - pycha! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie dzisiaj od 9 rano napierdzielają na poligonie 😞
Masakra jakaś prawie za każdym strzałem podskakuję do góry...Zawału chyba dostanę 😞
Ostatnio przestrzeliwali armaty a dzisiaj już czołgami walą 😞
Dzisiaj mamy rozmawiać o naszym ślubie 🙂
Może faktycznie weźmiemy w grudniu na święta tak jak chcieliśmy na początku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
timecontrol15 współczuję, my z kolei mieszkamy przy lotnisku,ale takim małym gdzie np.loty widokowe się odbywają, wojsko ćwiczy loty lub skoki spadochronowe itp. ale też często słychać strasznie, nieraz mamy wrażenie że nam do mieszkania wlecą bo tak blisko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki snakerka 🙂Wam też wszystkim życzę żeby brzuszki zdrowo rosły..Ja znowu jeśli chodzi o otoczenie to mam spokój bo mieszkam na wsi,do najbliższego sąsiada pół kilometra a wokół domu i las i jeziorko więc żyć nie umierać 🙂
Ale Wam oczywiście współczuję dziewczyny tych hałasów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...