Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale tu dziś ruch 😁

Ja właśnie potraktowałam robotem moje 5 litrów ogórków kiszonych i zrobiłam z tego 8 porcji na zupę ogórkową i własnie 4 słoiki mi się wekują, a kolejne cztery czekają. Muszę jeszcze zakupić 6kg ogórków i znowu zakisić.

A teraz idę kroić składniki na pizzę, bo zaraz będę wałkować ciasto 🙂 A kręgosłup czuję na całej długości już 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Wszystkich 🙂
Jest mi bardzo miło dołaczyć do Was, szkoda ze wczesniej nie wiedzialam o brzuszku 😞. Co do szarlotki to mi az slinka poleciała na sama mysl 😁.

Tak czytajac forum az mi sie głupio zrobiło, piszecie co juz macie, co kupiłyście, a ja? nie kupiłam jeszcze nic poza 1 bodami 🥴
We środę zaczynam 24 tydzien, data porodu 08.02.2012 : )

Tak przegladam Wasze zdjecie i az zazdroszcze, macie sliczne brzuszki, u mnie prawie nic nie widac jeszcze 🥴 i zaczynam sie powoli martwic. Bobasek daje o sobie znac wieczorem, rano, i czasem kopnik po południu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Innicone- witaj! Im wiecej nas tym lepiej 😉 idze ze ruch sie zrobil. 😉 i dobrze, dziewczyny jeszcze co do mojegu gluta (czyt. meza) to ja na pewno nie ustapie i jego siostrunia NA BANK swojej smierdzacej stopki nie postawi w moim domu. Co do niego- dzisiaj przepakowuje mu ciuchy i w mojej szafie na jego miejscu beda ubranka i rzeczy dla mojego synusia!!! wlasnie wrocilam z zakupow, wydalam kupe kasy ale kupilam :
termosik do lozeczka i 2 pokrowce na niego
rozek
2 reczniczki z kapturkami
1 kocyk
2 kolderki
chyba z 15 bodow na krotki rekawek
3 pary spodenek
3 komplety (bluzka + spodenki ) polarowe
2 pajacyki
male reczniczki
pieluchy materialowe (nie znam nazwy czy to tetrowe czy jakie te co babki praly kiedys na okraglo)
przewijak (materacyk)
przescieradelko na przewijak
i takie slodkie 2 myjki do ciala
i podklad do wanienki zeby malenstwo sie nie slizgalo
i do lozka i dla mnie i dla dziecka podklady pod pupe jednorazoe zeby nie zafuzlowwac lozka, jak mnie wypuszcza te 6 godz po porodzie to moze mi cos tam jeszcze leciec :/

k...a ale zaszalalam ale kasa od dawna czekala na wydanie dla synusia i mam taka radoche jak nie wiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musialam sie pochwalic, a dzisiaj mam wdzieczne zajecie ukladania tego wszystkiego na poleczki 🤪 🤪 🤪 🤪
w niedziele moze juz po lozeczko pojade, chce miec jak najwiecej z glowy zeby potem tylko pierdolki zostawic jak juz bede wielka.
zachwalalam ta zapiekanke ze chyba sama ja dzisiaj zrobie 😉 mniam mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej innicone. Fajnie że jest nas wiecej. 🙂
Monisiaj22 zaszalałas ale to dobrze bo przynajniej sie odstresowałaś 🙂 Ja czekam na rzeczy od bratowej mojego mężą (ma przyjechac 1 listopada na groby) a w polowie listpada to czego nie będe miec to bede kupowac 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj innicone 🙂
Nie martw się jeszcze jest sporo czasu na zakupy 🙂
Ja na razie mam tylko 2reklamówki ciuszków.
Monisiaj22 super zakupy, jejku już sobie wyobrażam jaką musiałaś mieć frajdę kupując to wszystko 🙂 Mi dziś przyszła paczka z allegro a tam 8ciuszków (body, kaftaniki, spodenki-półśpiochy) też mam radochę 🙂 Czekam jeszcze na 2paczki.
Teraz rozparowuję jabłuszka na ciacho... mmm ale pachnie cynamonowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nastepna mame innicone. 🙂
Tusiek jak chcesz, zrob nowa tabelke, a my bedziemy pisac ile przytylysmy w kazdym miesiacu, albo wpisywac ile dzidzia wazy, albo obwod brzuszka. W tabelce ktora ja zrobilam sie nie misci. Potem ta tabelke wrzucimy na forum dla mam jak sie tam przeniesiemy i razem bedziemy sie mobilizowac do zrzucenia nabytych kilogramow podczas ciazy. Ja jutro zaczynam 6 miesiac, przytylam 10 kg, startowalam od 53 kg przy wzroscie 162.
Monisia dobrze, ze kupilas ciuszki az ci zazdroszcze, a glut jak przyjdzie i je zobaczy to sama lezka mu poleci. 🙂
Marta sama smaka robisz a nas upominasz. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dwa dni temu widzialam jak moja siostrzenica wydziera sniezke z kiazeczki, moja siostra dziecko nakrzyczala. A mama mi dzis pokazala, ze sa ksiazeczki z materialu. Nawet o tym nie wiedzialam. http://www.wysylkowo.pl/produkt_info.php?pID=2881-ksiazeczka-edukacyjna-z-piszczkiem-my-baby-interkobo , dzis w lumpeksie kupila taka ksiazeczke za 2 zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja też się muszę pochwalić bo chodziłam szukać płaszcza na zimę w którym zmieści się mój brzuszek 😆 po pewnym czasie byłam już bardzo zniechęcona bo to co mi się podobało było ciasne. W ostatniej chwili postanowiłam odwiedzić sklep z odzieżą angielską a tu się okazuje, że wisi i czeka właśnie na mnie piękny niepowtarzalny płaszczyk idealny na ciążę 🙂 Cena też super bo 50 zł za nowy płaszcz to niewiele 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrzuciłam przepis na ten jabłecznik.
Konefka fajnie, że znalazłaś sobie coś odpowiedniego. Ja wczoraj przymierzyłam kurtki zimowe i niestety dopnę się ale w brzuszek za bardzo uciskają więc nie będę w nich chodzić w tym roku 😞
Mam co prawda jeszcze płaszczyk z futerkiem ale on jest raczej na mrozy, tam sporo brzuszka by mi się jeszcze zmieściło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nowe przyszłe Mamusie.
Spokojnie, ja też jeszcze nie poczyniłam żadnych zakupów 🙂

Monisia rewelacyjne zrobiłaś zakupy. Trzymaj tak dalej. Przynajmniej chociaż tyle przyjemności będziesz miała z tych cichych dni. A mężowi będzie ściskac się gardło 😁 Trzymaj się Kobietko, wszystkie jestesmy z Tobą i zaciskamy piąchy za pomyślnie rozwiązaną sprawę.

Konefka, płaszczyk za 50zł to jak za darmo. Świetnie.

Pizza wyszła mi genialna. Znowu się obżarłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jeszcze nic nie kupiłam nawet nic nie przywlokłam do domu oprócz leżaczka i huśtawki:P
A ja z tych pieczarek zrobiłam jajecznicę tak się najadłam a teraz dzidzia sobie kopniaczkuje 🙂
Czekamy oboje na tego naszego ukochanego i już się doczekać nie mogę i maleństwo chyba też bo daje popalić:P
A ja jutro zaczynam 24 tydzień....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja równiez witam innicone 😉)-fajnie,ze jest nas wiecej 😉) konefka slicznie wygladasz w tej bluzeczce-super jest to serducho z biedronkami na brzuchu 😉)monisiaj22 współczuje-takiej sytuacji,faceci sa czasami beznadziejni;(((( zycze, by wszystko jakos sie ulozylo.... cos czytam,ze chcecie zalozyc inna tabelke z waga, oj u mnie bedzie duza hahah 😉))) ale z ogromna przyjemnoscią patrzyłabym juz po porodzie na moje znikajace kilogramy-oby 😉))rzeczywiscie moglybysmy sie w tym wspierac-mnie by to bylo b. potrzebne 😉) U mnie syt. ok-jest b. milo i sympatycznie z mezem, czesto sie przytulamy i okazujmy sobie czulosc, oby tak dalej 😉) Posegregowałam juz ubranka roz.56,68 po Oliwce, ale mnóstwo różowych ciuszkó mam szczególnie tych z r.78, takze nie wykorzystam, bede musiala uzupelnic zakupy 😉)ale poczekam chyba do listopada z zakupami nowymi 😉Mialam niesamowita frajde jak to wszystko przegladalam. narazie pookładałam w szafce, ale jeszcze nie pralam-jak myslicie kiedy wyprac?,milego wieczoru i weekendu jutro 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pseudo szarlotka wyszła do dup... Pierwszy raz robiłam ciacho na skróty. masakra, wyląduje zaraz w koszu chyba :/ W smaku niby ok ale tak czuć masło,że normalnie 🤢
Albo ja całkiem nieciastkowa i nie powinnam się za to zabierać i marnować składników 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...