Skocz do zawartości

Shopping ;-) | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 484
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Co myślicie o kupieniu używanego wózka? Znalazłam jeden który mi się podoba ( Gondola, spacerówka, fotelik, torba itd) w cenie 450zł używany był rok czasu. Pewne bo dziewczyna która chce go sprzedać mieszka osiedle obok. I tak się zastanawiam czy warto inwestować w nowy, tym bardziej że w zimie raczej za dużo nie będę jeździć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie sie podobaja wlasnie, nawet cale czarne. Chcialam x-landera carbon ale niestety nie byl w promocji i kosztowal 400zl wiecej... za to fotelik maxi cosi zamowilismy wlsnie czarny:

ale dokladnie, to kwestia gustu 🙂

co do uzywanego wozka to pewnie z tak, jesli wiesz z jakiego zrodla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Co myślicie o kupieniu używanego wózka? Znalazłam jeden który mi się podoba ( Gondola, spacerówka, fotelik, torba itd) w cenie 450zł używany był rok czasu. Pewne bo dziewczyna która chce go sprzedać mieszka osiedle obok. I tak się zastanawiam czy warto inwestować w nowy, tym bardziej że w zimie raczej za dużo nie będę jeździć.


Katja jeśli wiesz, że rodzina jest czysta, dba o taki sprzęt to chyba można.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Co myślicie o kupieniu używanego wózka? Znalazłam jeden który mi się podoba ( Gondola, spacerówka, fotelik, torba itd) w cenie 450zł używany był rok czasu. Pewne bo dziewczyna która chce go sprzedać mieszka osiedle obok. I tak się zastanawiam czy warto inwestować w nowy, tym bardziej że w zimie raczej za dużo nie będę jeździć.

ja kupuje od sasiadki uzywany i wychodze z tego samego zalozenia ze zima sie za duzo nie pojezdzi a lepiej na wiosne zainwestowac w dobra spacerowke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
chole z jakimi wózkami en fotelik funkcjonuje?? Bo wygląda bardzo ciekawie 🙂

Zwaliłam z jakiegoś forum
Teutonia, Mutsy, TFK, Quinny, Maxi Cosi, X-lander, Bugaboo, Toro, ABC design,
Jedo, Kees, mutsy transporter, gesslein swift, Stokke, Baby Welt Moon, Hartan,
Safety 1st, easy walker
Nasz wybór to Quinny Speedi 🙂 i fotelik oczywiście maxi cosi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
chole z jakimi wózkami en fotelik funkcjonuje?? Bo wygląda bardzo ciekawie 🙂

Zwaliłam z jakiegoś forum
Teutonia, Mutsy, TFK, Quinny, Maxi Cosi, X-lander, Bugaboo, Toro, ABC design,
Jedo, Kees, mutsy transporter, gesslein swift, Stokke, Baby Welt Moon, Hartan,
Safety 1st, easy walker
Nasz wybór to Quinny Speedi 🙂 i fotelik oczywiście maxi cosi 🙂


niezle meliska 🙂
a wozeczek fajny tylko musisz zwrocic uwage czy jest stabilny, bo moja kuzynka kupila 3 kolowy i w spacerowce jak siedzialo dziecko w orodzie to pare razy jej sie przewrocil na bok!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
JA dzisiaj kupiłam nożyczki i cążki dla dzidzi z Canolp babies 😜

ja sie powoli przymierzam, bo obczailam taka firme na allegro i z takich drobnych rzeczy dla dzidziusia maja duzy wybor a za przesylke placi sie tylko raz. wiec sobie spisuje co tam rzeba i jedna paczka u niego zamowie i nozyczki i pieluszki i inne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤔chloe napisał(a):
pammat napisał(a):
JA dzisiaj kupiłam nożyczki i cążki dla dzidzi z Canolp babies 😜

ja sie powoli przymierzam, bo obczailam taka firme na allegro i z takich drobnych rzeczy dla dzidziusia maja duzy wybor a za przesylke placi sie tylko raz. wiec sobie spisuje co tam rzeba i jedna paczka u niego zamowie i nozyczki i pieluszki i inne 🙂


podaj prosze namiary bo ja tez tak szukam ale zawsze czegos mi brakuje 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
no ty za jednym zamachem a ja co miesiąc coś kupuję żebym później nie miała wszystkiego do kupowania 😜



eeee, tez sobie rozdzielamy, w jednym miesiacu pare rzeczy kosmetycznych, w innym troche ciuszkow, potem remont, jeszcze za miesiac mebelki.. 🙂

guga podaje Ci linka do tego sprzedawcy z allegro: allegro wyprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
allegro zakupy 1
allegro zakupy 2
butelki i sterylizator
w linku 1 allegro zakupy 1 kupilam rzeczy za prawie 300 zl wiec mialam przesylke za darmo... kupilam duuzo rzeczy łacznie z wanienka, ciuszkami, nozyczkami i innymi drobiazgami np. okrycia kapielowe, szczotka i grzebyk, do mycia butelek szczotka, i cala ta chemia :P
na allegro zakupy 2 kupie teraz po wyplacie podkłady poporodowe, te majteczki poporodowe, wkładki laktacyjne bo sa bardzo tanie bo za 60 szt. 18 zł tylko i pozostałe rzeczy jakies smoczki i wszystko co mi brakuje a juz duzo mam... no i pieluchy tetrowe u tej osoby sa tanie jak za pieluchy z grubej tetry polskiego producenta
co do linku 3 to tam kupilam zestaw startowy butelek i sterylizator mikrofalowy i to poszlo tez jedna przesylka...
kurier u 1 i 3 sprzedawcy byl nastepnego dnia po zakupie bo zaplacilam przez place z allegro wiec na maxa szybko przyszlo 😉))
jeśli chodzi o gaziki do pepka, linomag, sudocrem i oilatum do kapania , sól fizjologiczna do oczek, woda morska disne mare do noska, maść do brodawek bepanten no i czopki glicerynowe :P to wlasnie zamawialam przez ta apteke intenetowa apteka wybiera sie u siebie w miescie wtedy za darmo dostawa do apteki wybranej jest
mam nadzieje ze komus sie przyda 😉)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
allegro zakupy 1
allegro zakupy 2
butelki i sterylizator
w linku 1 allegro zakupy 1 kupilam rzeczy za prawie 300 zl wiec mialam przesylke za darmo... kupilam duuzo rzeczy łacznie z wanienka, ciuszkami, nozyczkami i innymi drobiazgami np. okrycia kapielowe, szczotka i grzebyk, do mycia butelek szczotka, i cala ta chemia :P
na allegro zakupy 2 kupie teraz po wyplacie podkłady poporodowe, te majteczki poporodowe, wkładki laktacyjne bo sa bardzo tanie bo za 60 szt. 18 zł tylko i pozostałe rzeczy jakies smoczki i wszystko co mi brakuje a juz duzo mam... no i pieluchy tetrowe u tej osoby sa tanie jak za pieluchy z grubej tetry polskiego producenta
co do linku 3 to tam kupilam zestaw startowy butelek i sterylizator mikrofalowy i to poszlo tez jedna przesylka...
kurier u 1 i 3 sprzedawcy byl nastepnego dnia po zakupie bo zaplacilam przez place z allegro wiec na maxa szybko przyszlo 😉))
jeśli chodzi o gaziki do pepka, linomag, sudocrem i oilatum do kapania , sól fizjologiczna do oczek, woda morska disne mare do noska, maść do brodawek bepanten no i czopki glicerynowe :P to wlasnie zamawialam przez ta apteke intenetowa wybiera sie u siebie w miescie wtedy za darmo dostawa do apteki wybranej jest
mam nadzieje ze komus sie przyda 😉)))



🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
O MATKO, WIDZE, ŻE NIE PRÓŻNUJECIE.....ja mam 1 body dla dzidzi 🙂 i wydaje mi sie ze jeszcze sporo czasu na kupno potrzebnych rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupuje od 2 miesiecy.... i to nie dlatego ze tak mi sie spieszy... ale ja nie umiem odkladac kasy poprostu... zawsze sie znajdzie jakis wydatek...a to wyjazd jakis a to jakies buty czy ciuchy... a tak to chociaz mam motywacje i kupuje dziecku... a nie pytaj ile juz kasy poszlo na dziecko... nie dalibysmy rady tego kupic w listopadzie z jednej wyplaty... bo moja wyplata idzie w calosci na kredyt hipoteczny ;/ wiec lepiej co miesiac cos... i to i tak oszczednie bo lozeczko mamy po cioci... wozek od sasiadow uzywany, ciuszki w wiekszosci pozyczyla mi kolezanka co ma 3 miesiecznego babla a i tak juz fortuna na to poszla ....to tak se mowi... ze jest czas... pod warunkiem ze ktos co miesiac bierze np 300 zl i odklada na bok z mysla ze w listopadzie kupi dla dziecka... wszystko na raz..... bo jak sie zyje od pierwszego do pierwszego to kazdy wydatek odczujesz... a tym bardziej zakup wozka, lozeczka, ciuchow, kosmetykow, wanienki, pampersow, poporodowych rzeczy do szpitala w pazdizerniku i listopadzie to wydatek okolo 2500 miesiecznie.... bo jak widze po ile sa wozki .. bo tu zamieszczaja dziewczyny linki....to az mnie skreca....i przykro mi ze ja nowego kupic nie moge.... ale kiedys Kuba sobie to odbije i dostanie ładny rowerek jak mama wroci juz do pracy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...