Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
madzik ffajne

dzieki bogu że ja nie wiem co to pierwsza miłość, a majkę czasem obejrze ale żeby tylko podnieść sobie ciśnienie patrzac na elfa zapłodnionego cudem i na rosati, weroniczka bya dla mnie zajebista w pitbullu, a reszta jej gry mi ie leży, może nie sęk w jej grze tylko tej fryzurze 🙂

YCD i ten zniewieściały dupek, pojechali mu znowu, a on dalej swoje 🙂 i jakie miał gruppies 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze przezyłam grozę, leze z laptopem śmigam po allegro i połozyłam się na płasko przyciagnęłam nogę nad brzuch coby sobie skórkę z palca urwać i czuje że mi mokro!!

Nie wiem czy sie posikałam czy mi wody odchodzą 🤢

Wykapałam się i teraz wyginam sie na rózne strony nic nie leci - to chyba nie wody co?? Ale schiz masakra i jak tu sie nie bać??

mała sie rusza brzuch mam miękki nie mam skurczy i nie wiem kompletnie co robić? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze ale aż tak ze cała wkładka mokra i pół gaci?? do tego nie czułam że sikam tak bez żadnego uczucia nagle mokro .Wody pewnie bym z pipki poczuła i ciepło co?
Ja pierdziu - nie wiem jak to się czuje bo z moja Wiki mi pecherz przebijali na porodówce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia - pewnie zmazy nocne po snie erotycznym :laugh: :laugh:

Sztunia mnie załatwiła elficą cudem zapłodnioną :laugh: :laugh:
cos mi się jednak wierzyć nie chce, ze nie lubisz tego serialu.
w sumie na cześć głównej bohaterki imię córeczce nadałaś 😉 😉 :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania całkiem możliwe hehe Szkoda że nie pamiętam 😞
Ale jeszcze nic straconego, może będzie dzisiaj powtórka :P
O matko i zgaga wróciła 😞
To się kłade grzecznie spać i czekam na senne private 🤪

Dobranoc Kuleczki. Spokojnych snów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NEW chyba pozostaje Ci obserwowac siebie i jak akcja sie powtorzy - reagowac ... narazie chyba nic innego robic nie ma sensu ... wpadac w panike tez nie ma co bo ani brzuch Ci sie nie stawia, ani nie masz skurczy ... moze to rzeczywiscie jakis niekontrolowany sik 😉
... w ciazy to cuda sie z nami przeciez dzieja ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NY, pozostaje obserwować bacznie no bo wszystko moze się zdarzyć.
z tego co wiem, wody mogą odejść a skurczy może nie być jeszcze dość długo.
i niekoniecznie wody "chlustają" pomiędzy nogami. czasami odchodzą dość powolnie na raty.
NY przygladaj sie bacznie i obserwuj ilości tych "mokrości", licz ruchy dziecka w razie czego.
nie straszę i nie chce straszyć bo tak samo jestem zorientowana w temacie jak ty, ale skoro sie zaniepokoiłaś to badź poprostu czujna i ewentualnie jedź do szpitala.
lekarz musi cię zbadać. nie moze odmówić, jak również nie moze odmówić wydania pisemnej opinii na twoją prośbę, że np. jego zdaniem jeszcze nie czas.
tak jest na pewno bo prawnik nam tak mówił w szkole rodzenia.

ups i tym samym właśnie przypomniałam sobie, ze obiecałam Morfi elaborat napisać. napisze na pewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka nie zrobię Ci tego, wiesz jak teraz jest mi źle, ile bym dała za porządnego pawia 🙃
dziecko moje chyba oszalało po tych stripsach, boli boli

Anka co do serialu- masz mnie 🙂 i nawet specjalnie wstaje o 8 żeby jeszcze raz powtórkę obejrzeć 🙂

New hmm mogą to byc wody, bo nam na SR mówili że mogą one odchodzić na raty, obserwuj i jak coś kontaktuj się z lekarzem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morphi –z tego co wiem, to astygmatyzm nijak się ma do konieczności cesarki 🙂

MadzikM – ślicznie wyglądacie, gratulacje dla córeczki!
Bardzo udane zakupy 🤪

A to dzisiaj jest dzień chłopaka?!?

Emika – maluszek z Twojej córeczki; fajnie że wszystko pozamykane, to sobie jeszcze podrośnie 😉

A i jeszcze raport o kupie: codziennie i to dwa razy, bynajmniej nie są to twarde bobki; zaczynam się coraz bardziej obawiać, ze to już to rozwolnienie przed porodem... ☺️ 🤨

Majkę często oglądam (a co mi tam); z tego co załapałam to nie jest dziewicą, ale od 2 lat nie było bzykanka :laugh:

New – ni pozostaje Ci nic innego jak obserwować; jak zaczną odchodzić to nie ma bata, cały czas coś się tam będzie sączyć, więc pewnie zauważysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata u mnie z tym bieganiem to różnie, 2 razy w tygodniu te objazdy robię- różnie to wychodzi 2-3h. No i czasami coś wypadnie, że tydzień potrafi się cały praca zabublić, ale nie krzywię się, bo dla mnie to dodatkowa kasa 🙂
Co do Kudelskiego, to proszę się odczepić, bo to Ziom z mojej wioski jest 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
JoZo w piątek powinno mi się udać podjechać do okulisty, to jeszcze się upewnię i obadam ślepia 🙂
Majka mnie wciągnęła, Piotrka też i tak sobie oglądamy razem 😁 😁 😁 😁
Dobranoc Pączki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam slonecznie 🙂
poczytalam was i widze ze wszytsko okej, super wozek, komoda, kolyska zdjecia itp itd.
widze ze sie kwietniowki juz sypia, wlasnie iskra daj znac co i jak.
co do prezentu na dzien faceta nie bylo zbyt romantycznie, maz wchodzi do kuchni a ja mowie wszystkiego najlepszego z okazji swieta mezczyzny prezent masz w lodowce, zrobilam mu 2 salaterki galaretki:P jaki szczesliwy byl 🤪

a wieczorem przezylam dramat 😞 okolo godziny 18 cisnienie 140/78, porobilo mi sie cos z oczami, bardzo slabo widzialam,bez ostrosci i dostalam masakrycznej migreny bol glowy nie do zniesienia, wiec wyszlismy na dwor i pocieklismy na pizze zjadlam az pol jednego trojkacika, jak wrocilismy tak mnie poszarpalo ze podczas zygania jeszcze sie posikalam 😞 noc nieprzespana, przeplakana i przechodzona 😞 wzielam apap ale bardziej podzialal na psychike niz bol zasnelam na 2 godzinki 🤪 dltaego teraz turlam sie wykapac i moze jakas kimke se zrobie.

udanego dzionka dla wszytskich brzuchetek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...