Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aaa wiecie co, ostatnio z mężem stwierdziliśmy że jednak nie damy naszej córci na imię Julia, za dużo ich już,wśród znbajomych już są 3 Julie. Nasza córcia będzie miała nowe imię - Agnieszka 🙂 bardzo rzadkie w tych czasach imię 🙂

monia84 tu są specjalistki od wózków 🙂 z tego co wiem to Ania73 w temacie jest bardzo :P

a wogóle gdzie ta kobieta dynamit ??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Julka - z tego co wiem to herbatkę lepiej zacząć pić koło 37 - 38tc. 🙂 Tyle że ja w tej mojej małej mieścinie nigdzie nie mogę jej dostać 😠 Choć z drugiej strony piszą też że nie ma regóły czy to pomaga czy nie no ale nie zaszkodzi pić. No nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo niektorzy lekarze nie maja wyobrazni meczyli kobiete i dziecko i teraz nerwy i stresy, moja mama jak rodziala moja siostre to tez zwlekali 2 dni wkoncu zrobili cesarke i dziecko sine na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo i TERAZ TEZ BEDZIE WSZYSTKO DOBRZE MUSI BYC!!! Trzymam kciuki!!!
Ale sie zdenerwowalam az mi slabo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ktoś o Anię73 pytał, Łódź nawiedziła a raczej sieje zamęt u rodziców :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
Dziewczyny mam pytanie o GBS czy jak to tam. Ile za to buliłyście, bo ja się swojej dzisiaj zapytałam i bym musiała 60złych zabulić, to podziękowałam, tym bardziej że moj szpital tego nie wymaga i ogólnie dźinowa na to nie kieruje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku Monia Areczku bądz twardy i zdrowy dla mamusi. Musi być jakaś sprawedliwość na tym swiecie. Monia tyle przez tą ciąże przeszła i zawsze dawała rade. Areczek też da rade i wyjdzie z tego 🙂 trzymamy z mała kciuki i modlimy sie za zdrowie Areczka i Moni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny widze że już wiecie.Niestety zabierają Zabrali Areczka na oiom do ligoty bo miał 4 węzły na pępowinie i był nie dotleniony.Mały waży 2800 i długi 55.
Zaraz porozmawiamy jeszcze na spokojnie bo córa Moniki dzwoniła i przerwałyśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak oni śmią się lekarzami nazywać. Zajeb... bym ta polozna co jej dala cos na wstrzymanie porodu. Tych wszystkich doktorków po mordzie 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...