Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a u mnie słonko piękne 🙂 🙂 ale na spacer to mi sie nie chce :/ okno sobie otworze i bedzie git . rozleniwiłam sie przez te ciąże 🙂

NY trzymam kciuki 🙂 będzie dobrze 🙂 jak u Klapi 🙂

ja dzis gadałam z moja córcią i powiedziała ze w kwietniu sie raczej zobaczymy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziewczynyn w tym tempie to chyba wszystkie do końca marca urodzimy 🙂

klapi przepiękna Hanulka, super, ze tak szybciutko poszło, Brzydki- relacja na 6 🙂

Monia dobrze, ze zmieniłaś szpital, trzymam mocno kciuki za Ciebie i areczka 🙂

NY kolejna z zaskoczenia ?? Kciuki mocno zaciśnięte 🙂

Pozdrówcie Amii i Oliwkę, dziewuszki 🙂

Ja skurcze przepowiadające mam, Oliwka pcha się pod żebra, w pęcherz i gdzie tylko da radę, ale na świat jeszcze się chyba nie wybiera, chociaż życie już pokazało, ze z nami to nigdy nic nie wiadomo- tak to już u kwietnióweczek bywa 😉
W nast pn mam KTG. szyjka długa, zamknięta 🙂
Uciekam dziewczyny bo zaraz moje kochanie z pracy wróci i musimy do lekarza jechać :*:*:* Zajrzę później, obiecuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Kwietnióweczki 🙂

Mam spore zaległości i brak czasu, żeby je nadrobić 🙂 Zorientowałam się tylko w sytuacji 🙂 Jak z Monią? Wiadomo coś? I czy były jakieś wieści od Amii i Klapouchej? 🙂

Trzymam za Was wszystkie kciuki, bo nie wiadomo która z Was następna będzie 🙂

I muszę się pochwalić moimi Aniołkami bo normalnie nie wytrzymam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Madziu
Cofnij się troszkę (może 20-30 stron) to zobaczysz relacje Brzydkiego z porodu Klapi. Spisał sie na 6. W czoraj cesarke miała mieć jeszcze ANIULKA.
Amii zmęczona jest z tego co pisała. Miała dzisiaj ze szpitala wychodzić chyba. Może sie odezwie jak bedzie miała chwilke.
NEWYORK dzisiaj atakuje porodówkę razem z Monią. Ale dajemy czadu 😉.
A jak tam twoje dziewczyneczki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

kurcze tu nie mozna wychodzic z brzuszka bo co chwile ktoras sie rozpakowywuje :P extra!

klapi coreczka przesliczna gratuluje raz jeszcze 😘

New - 3maj sie kobietko dasz rade oby poszlo tak szybko jak z Klapoucha 🙂

Monia nareszcie cos wiadomo!3mam kciuki za Ciebie i Arusia 😘

Madzia - dawaj fotki tych twoich cudeniek 🙂 my tez sie nie mozemy doczekac zebys sie pochwalila nimi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

kurcze tu nie mozna wychodzic z brzuszka bo co chwile ktoras sie rozpakowywuje :P extra!

klapi coreczka przesliczna gratuluje raz jeszcze 😘

New - 3maj sie kobietko dasz rade oby poszlo tak szybko jak z Klapoucha 🙂

Monia nareszcie cos wiadomo!3mam kciuki za Ciebie i Arusia 😘

Madzia - dawaj fotki tych twoich cudeniek 🙂 my tez sie nie mozemy doczekac zebys sie pochwalila nimi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziaaaa,ale te twoje małe są śliczne! juz sliczne a co bedzie pozniej!! mmmm..ciasteczka normalnie 🙃

musze znowu sie cofnac co tam sie urodzilo" od wczoraj...
i co z monią,piszecie ze wiadomo,ale nie wiem co wiadomo heh

ja dzis miałam wizyte...ktg doskonałe(cokolwiek tzn) szyjka taka jak ostatnio, nie ma sie na rodzenie,ale ..ale koncze dzis z fenoterolem..i boje sie reakcji...dostałam skierowanie do CMP "najpozniej 7kiwetnia mam sie stawic...Tak baaardzo bym chciala wytrzymac do kwietnia!!moze byc nawet 1! jako taki żarcik 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziaa łap oklaska za Aniołki 🙂 śliczne dziewuszki :*

dzisiaj była fajna położna, zmierzyła, pomacała...i dostałam skierowanie na usg, bo coś macica ciut przymała podobno 😞 w czwartek o 15:40 będą bobka mierzyć i zobaczą, czy się prawidłowo rozwija...kurde, mam stresa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem czy już wiecie,Monia wysłała do którejś sms.
Już jest po cesarce,czuje się dobrze.Areczka miała tylko przez chwile bo bidulek bardzo był obwinięty pępowiną i leży teraz pod tlenem.Ogólnie jest ok 🙂 nie wie ile jeszcze mierzy i waży napewno da wam jeszcze znać.Jak będe coś więcej wiedziała to napisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...