Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzięki Mamuśki 🙂

Bogusia Maluszki rosną zdrowo 🙂 Juz zdążyły dac mi popalić przez 2 pierwsze noce 🙂 Waże juz chyba ze 40 kg, bo nawet nie mam kiedy zjeść 🙂 Pomału wszystko sie normuje i mam nadzieję, że wkrótce odpocznę 🙂

Trzymam kciuki za New!!!

I gratuluje Moni!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziaa Twoje Krolewny sa przesliczne 🤪

Ania78 kciukasy jak zwykle ( i te od nog tez ) 🤪

... ale wiecie co - no biedna Monia - jak mnie to irytuje i wkur* 😠 ...zamiast Areczka szybciej wyciagac to tak na ostatnia chwile ... chamstwo normalnie, brak slow !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie no przypaliłam przez Was pieczarki, takie akcje się tu dzieją

przede wszystkim mittka dzięki za info o moni
MONIA WRESZCIE TWÓJ SKARBEK JEST NA SWIECIE HURRA :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

madziaa twoje ksieżniczki sa rewelacyjne i jakie mają czuprynki piękne

za new trzymam kciuki 5cm to już sporo 🙂

ania będzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak czy inaczej -
OGROMNE GRATULACJE DLA MONI !!!
biedna Dziewczyna sie wycierpiala jak malo kto ...
ale jest juz PO i teraz na pewno wszystko sie ulozy ...

... wczoraj pisalam do Aniulki i pytalam jak sie czuje, ale nie odpisala ... moze odpoczywa ... mam nadzieje, ze wszystko ok ...

ech stresy i emocje ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dobre wieści u Moni. To partacze 😠 Wysyłam poprzedniemu szpitalowi jeszcze owsiki. Będzie swędziało z dwóch stron.
Areczek da rade tak jak jego mama.
Do wieczora to NEWYORK będzie szczęśliwą mamusią.
Ania wszystko jest napewno ok 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach jak czytam przez co nasza Monia musiała przejść to nóż mi się w kieszeni otwiera..takich lekarzy to bym spacyfikowała 😠 😠

na szczęście zmieniła szpital i teraz miejmy nadzieję, że Aruś dojdzie szybko do siebie..kwietniówki zarządzam zbiorowe zaciskanie kciuków za szkraba małego 🙂 niech moc będzie z nami 🤪 🤪

a na tamtych partaczy wszy łonowe i owsiki..masz rację Bogusia niech się męczą z dwóch stron 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejciu,ale nasze kwietnioweczki sie sypia:laugh: :laugh: wielkie gratulacje dla Moni NEW trzymaj sie 🙂 🙂 🙂


ja po wizycie-oczywiscie trafilam na murzyna tego samego 🤨 🤨 mam sie zas udac za 3 tyg jak nie urodze a dokladnie za 3 tyg 13 kwietnia mam termin i pewnie jeszcze Go odwiedze-co sie dowiedzialam dzidzi prawidlowo ulozona. nisko na pytanie ile wazy-on mysli,ze 2,5 albo 3 kg:laugh: :laugh: na pytanie czy chlopczyk czy dziewczynka-odp. nie wie bo nienajlepszy SCAN maja:laugh: :laugh:
POLOZNA WYPELNILA ANKIETE NA TEMAT POPRZEDNICH PORODOW,czy chce ten epiduramn czy jak to tam powiedzialam,ze narazie nie wiem wiec powiedziala,ze jeszcze GAZ maja:laugh: :laugh:
generalnie nic sie nie dowiedzialam ,ale juz malo zostalo,moze jak tak sie naczytamy o naszych forumowiczkach,ze juz rodza to nas szybciej zbierze bo jak pomysle,ze na kolejnej wizycie umowia mnie na wywolanie....pewnie po 10 dniach to masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...