Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzieńdoberek w ten deszczowy dzionek.
Wyprałam wczoraj ciuszki i powiesiłam za oknem, w nocy padało...ech
Prać to jeszcze raz?
Z nowości to brzuch mi się opuścił - teraz mogę położyć sobie rękę pod piersiami (wcześniej mogłam tylko wcisnąć palec) - w ciągu jednej nocy.
Uciekam na pobranie krwi. Papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HeJ Dziewczynki-zaliczylam wczoraj caly dzien z nieregularnymi skurczami-kilka naprawde bylo mocnych,w nocy obudzily mnie 3 porzadne ale w dlugim odstepie czasu-dzis rano 2 porzadne....ale to nie toi jeszcze 😞 😞 mysle,ze tak mnie bedzie straszyc i przechodzic 😞
mogloby chwycic i zostac juz 😞 a tak sie stresuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂 z rana 🙂 świntuszyska 🙂 elkka ja miałam podobnie ale tylko z rańca, 2 3 porządne skurcze i po krzyku, nawet już myślałam lecieć po no-spe do apteki ale już jest lepiej 🙂 spadam na miasto i na wizytę 🙂 a jak wrócę to się z wami podzielę wieściami

buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witojcie witojcie w ten sloneczny dzionek 🙂
ale wczoraj dzieciniada powialo 😜
ilonka haha ja jak mojego didolka po szpitalu dorwalam to na nastepny dzien tez uslyszalam ze poszarpany i turnus rehabilitacyjny sie rozpoczal 🙂
wczoraj poraz pierwszy babki pozwolily umyc nam dzidziusia 🤪 mezowi poszlo zgrabniutko a ja za zadanie mialam ubrac malego i oporzadzic po kapieli na koniec tesciowa skwitowala" e asia bardzo ladnie i zgrabnie sobie radzisz" a co ona kuzwa myslala? przeciez tydzien czasu sama w szpitalu bylam i tydzien czasu prawie juz w domu jestesmy. uwielbiam jak ona stara sie z nas sieroty zrobic. wreszcie pierwsze przedpoludnie bez mam 🤪
w nocy mielismy armagedon maly najedzony nie chcial spac prezyl sie na kupke, kropelki pomogly i jak okolo 4 zasadzil kupsko to osral siebie, przewijak, mnie, tate, kupke mialam nawet miedzy palcami u stop 😁 😁 na szczescie usnal i obudzil sie nad ranem, teraz leniuchuje a ja sie biore za prasowanie i oddycham powietrzem bez mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka, nie śpię już.
dziwne, nie? 😉 😁
no ale jak tu spać, jak ci naparzaą wiertarą nad drzwiami 😠 😠
zastanawiam się ile ten czop będzie schodził bo wczoraj to nic a dziś znów jakaś mazia.
no nic, czekam na "odpływ".
zaobserwowałam, ze jak siedze i wstaj to mi się tak na dole coś spina i to coraz mocniej i brzuch twardszy sie robi.
wczoraj, jak się położyłam to take chwilowe napięcia miałam.
z racji tego, ze nigdy nie miałam skurczy, pytam bardziej "doświadczonych" w tym temacie.
czy to to?!!!!!
tak złapie i chwilę trzyma, jast nieregularne, brzuch przy tym twardszy i tak jakby dotyczyło to jelit na porządnego skumulowanego bąka tyle, ze z bąka nici.
dziś boli mnie w krzyżu dość sobie tak, ze w pewnej lekko schylonej pozycji mam taką małą niewyróbkę.
fajnie, że jest klapi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asieńka, to znaczy, ze "kurs babciny" zakończyłaś ubierająco, a mąz kąpiąco 😁
egzamin z osrania zaliczyliście na szóstkę. 😉 😁 😁
no to teraz nie stanowicie już zagrożenia na ulicy i powoli mozecie szykować się na wielką jazdę po mieście 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz chce urodzic 🤢jestem monotematyczna Wiem 🤨 🤨
ale juz tak bardzo chce urodzic ,ze az chce urodzic 😁 😁 co tu zrobic ,aby urodzic 🤨
trzeba czekac to czekanie mnie doluje-spakowane torby,rozlozone lozeczko,wszystko przygotowane 😞 jakies skurcze STRASZAKI i cisza 🤨
KUWAAA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elka hahaha urodzisz urodzisz 🙂
w ddtvn beda cwiczenia dla ciezarnych, szkoda ze mnie juz to nie dotyczy 🤢
ciekawe ile po cc mozna zabrac sie za cwiczenia, moze iskra sie wypowie, chcialabym tylek i brzuszek zrzucic,, choc mowia mi ze wygladam jkabym nie rodzila co nie zmienia faktu ze w spodniczke sprzed ciazy nie wchodze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...