Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonka to nie ja bylam badana tylko elkka 🤪
ale mniejsza z tym ...

... tak Cie czytam Moniu i juz po prostu nie znajduje slow jak bardzo Ci wspolczuje 😞
to niesprawiedliwe, ze spotyka Cie tyle nieszczescia, nieprzyjemnosci i smutku naraz ...
no ja i tak trzymam kciuki zeby sie wszystko na lepsze odmienilo bo kazdy ma swoja wytrzymalosc, ale tak sobie mysle, ze to co u Ciebie sie dzieje to zbyt wiele jak na jedna osobe - mimo, ze bardzo dzielna ... oby jutro bylo lepsze !

mnie dzisiaj juz energia opuscila wiec ide sobie w cholere ...
dobranoc Kuleczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka73 niezly pomysl tym bardziej ze musze biegac przez pokoj mamy i ona biedna ma taki sen ze sie budzi za kazdym razem 😁 😁 😁
Niedawno siostra tu spala u mnie a ja oczywiscie biegi do wc a ona latasz jak ze sraczka 😁 😁 no mowie trafilas jak nigdy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o mam dwa - pomyślę i wybiorę 🙂 😉
kahna, jakoś mi ta opuchlizna nie dokuczała.
w sumie to nawet byłam zdziwiona, że jej nie czuję i gdybym nie widziała to bym nie pomyślała, że tak moje kulasy moga wyglądać.
kasiu, jak sie tak martwisz to zadzwoń lub pójdź do gina, nie zadręczaj się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia trzymam kciuki, zeby wszystko zaczelo sie u ciebie dobrze zaczelo układac, starczy juz smutku i zmartwien
kahna dzwon do lekarza, bo ja mam opuchniete nogi ale mnie nie swedza, ale jak swedza przy puchnieciu, to moze byc zatrucie ciazowe, ta cholestaza czy jak to tam sie nazywa, zawsze lepiej sprawdzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...