Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

w zasadzie nad Polską to chyba juz tego pyłu nie ma...nie wiem nie oglądałam pogody ale wczoraj chyba wkleiłam wiadomość z zakładu meteorologii że pył wulkniczny jest tylko wtedy groźny gdy się osadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam mam problem od dwoch dni mam wysypke na twarzy takie biale krostki strasznie swedzace, wyslalam meza do apteki po wapno bo juz chyba nie wytrzymam 😞
nie wiecie co mi moze byc??, jak mi sie nie poprawi to jutro bede zmuszona pojsc do lekarza
przokopuje net i juz wyczytalam ze jest nawet uczulenie na hormon wywolujacy laktacje, ale wysypka obejmuje cale cialo ale nigdy twarz, wiec to juz wykluczylam, moze jestem uczulona na sałate, bo ostatnio jadlam, ech 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brzuch się trochę stawia...i coś ze mnie leci...zresztą już od jakiegoś czasu mam wrażenie wilgoci w majtach ☺️

Morfi trzymaj się tam! trzymam kciuki, żebyś zaczęła rodzić jak najszybciej 🙂

Iskra i Klapi wasze córcie to jakoś razem są grzeczne/niegrzeczne 😉

idę jeść rosołek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irysek a może od jakiegoś kremy lub innego specyfiku dostałaś uczulenia...nie ma co tu gdybać takie rzeczy lepiej niech lekarz ogląda bo leczenie się na własna rękę może przynieść tylko skutki uboczne...a na razie pij to wapno i nie czytaj internetu bo za chwilę to sobie wynajdziesz chorobę z czasów prechistorycznych 😉

A ta siara to jest to takie żółte?? i Dziecko to pije 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania mi Pani pielęgniarka podpowiedziała żeby kilka razy kaszlnąć jak nie wiem czy to wody...bo po takim napięciu przy kasłaniu lub kichaniu one powinny lecieć i jest to takie uczucie jak ma się okres.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy Jacek jak to zobaczy to będzie chciał jeszcze spróbować 😉

Kurcze zjadłam taki dobry obiadek i co głodna się zrobiłam...ale nie ma co tu płakać zaraz będzie kolacyjka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam dola w sumie wczoraj sie posprzeczalam z rodzinka i nikt sie do tej pory do mnie nie odzywa tylko miedzy soba a moja mam to mnie dobila ngdy jej sie nie chce chodzic wie ze ja sama nie moge a z moja siora se poszly na spacerek ja pierdziele nie daje rady juz nie mam sily na to wszystko jeszcze gdyby maz byl a tu dupa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj te ostatnie dni dają nam do wiwatu..

Julcia nie dołuj się..jeszcze trochę trzeba się pomęczyć i będziemy z bobkami w wózkach na spacerki chodzić..no i pogoda będzie i się poopalamy i schudniemy...
O!! i w ogóle będziemy seksowne mamuśki.. takie mam marzenia ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julcia a one co za solidarność Jajników zrobiły? Idź sama na spacerek sobie gdzieś niedaleko na lody 🤪 humorek Ci wróci od razu...ja ostatnio poszłam z psami i się udało nie urodzić w trawach 😉 moje szczury by mi poród odbierały a znjaąc zainteresowanie Bilusia to nawet pępowinę by przegryzł 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka ja nie czułam nic napływajacego do cycków.
Siara czyli pierwsze mleko jest najlepsze.Jest przeźroczyste i jest ich kilka kropelek.
(ja strzeliłam gafe przy pielegniarce mowiac ze nie mam mleka tylko jakas wode).
Dziecko w mpierwszych godzinach najada sie około 1 łyzeczka od herbaty, wiec kilka kropelek na poczatku mu wystarcza.
A m;leczarnia mi sie uruchomiła ok 3 dnia.
A teraz jak karmie to cieknie z drugiego cyca ze wkladka nie wyrabia.
a jak mam duzo mleka to tryska albo kapie= masakra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Klapi w imieniu Majowych mamusiek odpowiadam na Twoje pytanie: Melduję że u nas już 3 się rozpakowały 🙃 czekamy na kolejne 😉 choć wszystkie już by chciały być po i marudzimy że pipki nas bolą, skurcze dokuczają 😜 ale ogólnie czekamy 😉 a u was jakiś zastój? Takie strusie Pędziwiatry z was były a teraz spokojnie 😉 Może to cisza przed burzą i jak się zacznie to znów każda zacznie znosić swoje jajeczko 😉
Ps. Syrki aktualne do klikania?? bo ja bardzo chętnie pomacam Twojej Hani, bo narazie na macanki stópek mojego synka chyba nie mam co liczyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...