Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Dotis 🙂 pochwal się swoją królewną, wrzuć jakąś foteczkę 🙂

Julka nie dołuj się, wystarczy, że u mnie wyjec mieszka 😉

Ilonka no właśnie kaszlałam i to chyba jednak nie wody... 🤔 we wtorek mam położną, to podpytam...ale mam nadzieję do tego czasu jednak urodzić...brzuch mi dziś twardnieje często choć niezbyt regularnie, czasem to nawet zaboli...elkka może nam się razem poszczęści dzisiaj, trzymam kciuki za Ciebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ellka ja tez tak mialam wiec moze juz niedlugo i ty ujrzysz kruszynke, wiec biegiem do szpitala trzymam kciuki, moja mała budzi sie co godzine, posiedzi przy cycu 5 minut i zasypia...
mam poranione brodawki, probuje odciagac pokarm ale przy tym to jest morze łez tak samo jak przy karmieniu małej, nie wiem co robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotis, żabulka jest chyb apodobna do ciebie, co ? 🙂 🙂
ja mam regularnie narazie co 7 minut i takie coś trwa około minuty, ale nie nazwę tego bólem.
jest to raczej stwardnienie brzucha, które nachodzi i odchodzi.
czy to są te skurcze, które predysponują do szpitala jak sie zagęszczą do co 5 minut?
bo aż mi sie wierzyć nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja powiem tyle ze jak chodze na KTG to wlasnie mam twardnienie brzucha i uczucie takiego ciagniecia i jak mialam takie spore na 90 to mialam bole z krzyza to bylo w 35 tyg i lekarz dal tet tabletki bo to byly porodowe skurcze tak mowil byly dosyc regularne co 10-5 min pozniej i takie dosyc mocne takze dziewczynki szykujcie sie 😉
Teraz jak sie beda nasilac Wam to gonic do szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...