Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ania73 kciukasy oczywiście

A mnie wzięło na dezynfekcje szafek bo mola spożywczego znalazłam 🤢 a że ja robali nie lubię to czyszczę wszystkie szafki ze spożywką i nie tylko...powywalałam stare pudełka i od razu więcej miejsca się zrobiło 🤪 dobrze że mam środek do dezynfekcji bo jak sobie pomyślę że ten mol mógłby się rozmnożyć bleee...ciekawe skąd on się wziął 🤔 kiedyś już znalazłam je w starej przyprawie paprykowej i usunęłam a teraz powróciły...tylko już nie mam co wyrzucać bo wszystko jest świeżutkie...zastanawiam się czy przez kratkę wentylacyjną od sąsiadów nie przychodzą.

Idę dalej działać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka dzialaj dzialaj bo po weekendzie nie bedziesz juz miala glowy do takich rzeczy 🙂
emilka no ja mialam tak wczoraj cyc kupa kupa cyc spanie raz na kilka godzin mala drzemka tesciowa stwierdzila ze trzeba obserwowac bo maly moze sie odwodnic no ale co ja mu poradze ze on kupczy ale je normalnie nie placze wiec chyba jest okej, dzis w nocy kupki malusie za to niedawno prawie z pampersa wyszla 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale moze pojedz i niech cie zbadaja..., a noz widelec cie zostawia juz ??????, kurcze ja bym tak nie mogla siedziec, bo zaraz mialabym mysli ze cos jest nie tak
ale ja tez pojechalam jak zaczela mi leciec czysta krew lekarz sie mnie pyta ile tego bylo, a ja mu ze nie odmierzalam ale chyba ok 3 lyzeczek, spojrzal na mnie jak na wariatke ale zostawili mnie na oddziale zrobili wyniki,i od razu na wywołanie,ze niby cos nie tak jest, a podczas porodu lekarz moj mowi ze wszystko ok, lozysko dobre i wod plodowych duzo, a mowili ze bardzo mało jest i ze dziecko moze sie dusic...nastraszyli mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też wróciłam od swojego dzina..

powiedziala ze jeszcze czekamy..w piatek na ktg mam przyjsc
a teraz poki co meza pod pache i do lozka..maz akurat stal obok i sie buraczek zrobil..powiedziala ze mamy teraz z lozka nie wychodzic.. 🤪 🤪
ale chyba do polowy maja nie urodze bo on mowi ze dalej sie boi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam jak tam Ania 73 urodila bidulka????
u mnie super poki co
Michelle spi ladnie w nocy w lozeczku 😲 😲zadne moje dziecko nie przespalo w lozeczku jednej nocy a ta juz 3
ale czasem pije cycka 3 minuty i budzi sie co chwila do niego...
jest przeurocza nie moge sie na nia napatrzec 🙂 🙂
dzis od 8 rano nie spala w sumie poltorej godzinki
moje corcie nie moga od niej oderwac oczu a widze,ze mala robi sie juz cwana jak maz ja wezmie na rece to sie wykreca ☺️ ☺️
wczoraj zaliczylismy 1sza kapiel strasznie sie darla ☺️ale generalnie ok 😁 😁
pozdrawiam i zycze szybkich porodow resztty dziewczyn 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...