Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Na Pasku zadań obok zegara i ikonek w obszarze powiadomień jest znak PL oraz ikonka klawiatury. Klikamy właśnie na tą ikonę klawiatury i wybieramy opcję Polski (programisty).
Jeżeli jest włączone to wciśnij równocześnie Lewy Ctrl i Lewy Shift. Mi to zawsze pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na Pasku zadań obok zegara i ikonek w obszarze powiadomień jest znak PL oraz ikonka klawiatury. Klikamy właśnie na tą ikonę klawiatury i wybieramy opcję Polski (programisty).
Jeżeli jest włączone to wciśnij równocześnie Lewy Ctrl i Lewy Shift. Mi to zawsze pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na Pasku zadań obok zegara i ikonek w obszarze powiadomień jest znak PL oraz ikonka klawiatury. Klikamy właśnie na tą ikonę klawiatury i wybieramy opcję Polski (programisty).
Jeżeli jest włączone to wciśnij równocześnie Lewy Ctrl i Lewy Shift. Mi to zawsze pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na Pasku zadań obok zegara i ikonek w obszarze powiadomień jest znak PL oraz ikonka klawiatury. Klikamy właśnie na tą ikonę klawiatury i wybieramy opcję Polski (programisty).
Jeżeli jest włączone to wciśnij równocześnie Lewy Ctrl i Lewy Shift. Mi to zawsze pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka - ja zaglądam w nocy, bo kompa mam przy kanapie na której karmię i doczytywanie was w nocy umila mi czas karmienia (nie zasypiam tak bardzo a małym na cycu) 😁 😁 😁

najgorzej jest nad ranem, jak już śpicie 😉

ale śpijcie brzuzki póki możecie 😆
dobrej nocki wszystkim życzę

Ani78
porodu a Ani73 szybkiego dojścia do formy 🙂
porodu życzę zresztą wszystkim nierozpakowanym!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek 🙂
anka trzymaj sie wmiare mozliwosci wypoczywaj i wracaj z malym aronkiem do nas 😘
ilonka juz w klinice zapewne trzymamy kciuki zeby kroplowa zadzialala i czekamy na dobre wiesci 🙂
polozna wczoraj odwalila babola i nie przyszla 😠 caly dzien w domu czekalam a ta pinda nie dotarla mogla chociaz zadzwonic, glupie te wizyty denerwuje mnie to juz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam czwartkowo,
mały ssa, jak to ssak 😜
Juka - nie będę oryginalna: te wymioty to jak nic zwiastun porodu... 😜
no chyba że się wczoraj przejadłaś po prostu 😜 😜 😜 😜 😜 😜

Od rana kciuki zaciśnięte za Ilonę i skuteczne skurcze, no i za Anię78 - nie pokazała się wieczorem, więc myślę, że jednak wreszcie dotarła do szpitala.
Mam też nadzieję, że Anka73 da znać, że już wszystko oki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki
jak tam Aneczki urodzily???
Moja kruszynka chyba potrzebuje smoczka...chyba jej dzis kupie bo ma taka potrzebe ssania,ze masakra
wczoraj wieczorem to ja cycek juz wkurzal-chciala ssac a mleko jej lecialo to sie darla...usnac nie umiala a usypia przy cycku tylko...powalcze jeszcze dzis a jak nei to smoka kupie... wpycha az 2 palce i cycka...
polozna byla przed wczoraj malutka wazyla juz 2800 pochwalila,ze na samym mleku matki extra 🙂 🙂
schydlam juz 7kg 🙂 🙂 🙂
a tak nic nowego....
czas leci
trzymam kciuki za wywolywania i wszystkie porody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
UWAGA!
Wiadomosc ok Ilonki:

Heja 😘 sorki ze nie wpadlam na brzuszka ale tak
dobrze mi sie spalo ze zaspalam prawie 😉 czekam teraz
na przyjecie. Jestem jedyna do naturalnego porodu
a reszta cesarka 🤔 patrza na mnie jak na kamikadze 😉
ale lepiej teraz sie pomeczyc kilka kilkanascie godzin niz
potem przez kilka dni 😉 ale trzese dupa...
bede pisala jak juz sie rozkreci ta impreza ze skurczami
i rozwarciem 😉


KCIUKASKI ZACISNIETE ILONKA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...