Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania78, ja te zbardziej zaleję z płaczem teraz niż w ciązy 🙂
masakra.
potrafię patrzec się na małego i zacząc ryczeć bez powoodu, tzn powód to ja sobie wynajdę zawsze jakiś, ze chujowa jestem albo, ze przegapię coś i mały będzie cierpiał, i ze mimo, iż cyca prezentuję nawet listonoszowi odbierając macierzyńskie to mam uczucie ze nie poswięcam małemu zbyt wiele uwagi bo np. zamiast gapić sie na niego jak śpi to jaj klikam posta 🙂

hormony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania73 jutro juz Twoja fotka bedzie 🙂
ja tez ostatnio czekalam i dopiero na drugi dzien byla ...

Ps. Ty to potrafisz chlopa ( listonosza ) uszczesliwic 😁

Ania78 ja tez sobie porykuje czasami ...
ale jak juz to z bezsilnosci, ze Mala placze a ja w danej chwili nic nie umiem zrobic zeby ja uspokoic ... to dla mnie najciezsze momenty ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w sumie macie rację z tym karmieniem, ale ja jeszcze pogubiona jestem i chcę jej chyba cycem wynagrodzić to, że nie czuję do niej nie wiadomo jakiej miłości ☺️ ☺️ ☺️
Co do samego porodu to w skrócie: bóle zaczęły mi się ok północy, ok 3 już były w miarę upierdliwe i krzyż bolał. Jakoś od 10 rozpoczęła mi się właściwa akcja porodowa, ale mała w kanał się wstawić nie chciała i musiałam cały czas pod ktg leżeć na prawym boku żeby się zrotowała. W między czasie poszły zielone wody i ogólnie zero postępu w rozwarciu, przy skurczu maksymalnie 4 palce 😞 Gdyby nie położna Pani Lidka, to pewnie lekarze by mnie jeszcze męczyli, a tak to po 15 na cesarkę mnie wywieźli- KONIEC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morf.
szok.
zielone wody, a oni na oklaski czekali 😠

ja czułam miłość od razu. właściwie to całą ciąże ją czułam i chyba jeszcze narosła przy porodzie albo raczej urzeczywistniła sie 🙂
a mleka to mam tyle, ze dzis mi wkładki laktacyjne poprzemakały, jak Aron spał i musiałam go obudzić żeby mamuśke poddoił ssaczek mój kochany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie wiem co oni tak z tymi cesarkami czekaja do ostatniej chwili ...
to juz przeciez nie pierwszy raz
zazwyczaj pozniej w ostatniej chwili robia
a mogliby zaoszczedzic stresow i cierpienia kobietom
rece opadaja 🤢

a jesli chodzi o milosc to ja mojego Oliwiaczka od razu kochalam ...
ale balam sie wczesniej, ze nic moge do niej nie czuc
chociaz w ciazy tez czulam, ze chyba ja kocham, ale pewnosci nie bylo ...
za to jak zobaczylam wielkie galy mojego kroliczka to juz bylo po mnie 😉

ech Ania73 jestem zachwycona Twoim Aronem 😆
jest piekny !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem o co im chodziło, najważniejsze że mała zdrowiuteńka 🙂 No ja nie wiem, co mam z tą miłością, jakoś to dziecko bardziej jak obowiązek traktuję niż obiekt westchnień. Może mi się odmieni. Albo już taki zwyrodnialec jestem i tyle 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morfi zaden z Ciebie zwyrodnialec ...
jestem pewna, ze niebawem Ci sie odmieni i bedziesz zakochana w swoim Maluchu 🙂
tak sobie mysle, ze to wszystko co nas ostatnio spotkalo ( ciaza, porod a teraz dochodzenie do siebie i jeszcze opieka nad dzieckiem ) jest mega trudne i fizycznie i psychicznie ...
stad tez biora sie rozne mysli i emocje ...
daj sobie czas na ogarniecie sytuacji - milosc przyjdzie sama
bedzie dobrze !

troche sie wymadrzylam ☺️
no, ale tak mysle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULUJE ostatnich porodow
🙂
dzieciqaczki slodkie 🙂
Michelle u znala sobie miedzy 20-22 czas na marudenie-nic jej nie pasuje w tych godzinach,aini cycek,ani noszenie,ani lezenie...poprostu kreci sie wierci i placze-ale nie ma kolek na szczescie mija 22 i zasypia..noc ladnie przespana-4 kupy 🤨 🤨 🤨
zycze spokojnego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek 😘 ale super wszystkie juz jestesmy mamai kwietnioweczkami 2010 🤪
anka aaron wymiata i pytanko gdzie sie kupuje oilatum z gwiazdkami 😜 😉
agata masz 100% racji 😘
tam taram jestem po pierwszym sexie 🤪za mna 2 orgazmy 🤪
nie byl to sex mlodzienczy i taki o ktorym tu piszemy ze sie wyposcilysmy i bedziemy wyginac smialo cialo 🤢 ja jak dziewica zakonnica, bol troszki wymuszonych lez ale koncowka rewelacja ☺️ jak to maz stwierdzil musimy najpierw pipke rozruszac bo sie zastala galancie 🤢 moze po miesiecznej gimnastyce na wakacje bede w formie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo

julka to rzeczywiście masakra, współczuje, a co do kolek to spróbuj suszarkę, ciepło i szum moją momentalnie uspokaja a nawet usypia

Kahna, Kirrke i Madzik
😁 😁 mamy juz komplet HURRRA

anka aron słit 🙂 a mojej już palnik do tej czapeczki się nie mieści a taka była w niej piekna 🙂a filmik boski no i ta muza 🙂
przez głowę nie ma problemu włozyć, gorzej jak body jest okupkane i teraz ściągnij tak żeby kupy na włosach nie było

poranek piekny i nawet słonce swieci 🙂a kupa była ogromna i jak zwykle wypłyneła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...