Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madzik fajna ta Twoja Nelunia 😆

a u nas kiszka ...
goraco w mieszkaniu jak cholera, ale okna nie mozna otworzyc bo za chwile styropian jest wszedzie ... sprzatalam juz chyba z 4 razy i caly czas to samo ... a gowno jeszcze lata po mieszkaniu wiec ciezko sie to sprzata ... Mala cala spocona bo w domu upal, nawet przewietrzyc specjalnie nie moge ... jakas makabra ... a jeszcze cos wierca i jest kurewsko glosno ...
no po prostu mam odruch zeby isc i pozabijac tych "fachowcow" 😠

bylismy na spacerze, ale przeciez nie bede od rana do 18 chodzic pod blokiem ...
ech ...

teraz Konrad Mala zabral bo ja mam juz dosc

dupa !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzik sliczniutka Niuniulka Twoja jakie wloski ma 🤪

Kirrke bo przez neta mozna skladac i tam jest ze podac pesel inaczej nie da sie przejsc dalej i teraz sama nie wiem jutro zadzwonie do mojej pani i zapytam bo moze ni epotrezbnie czekam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka - tez nie. My ubiegamy się tylko o 1000 bo na ten drugi tysiączek się nie łapiemy.
Miałam ze sobą: Zaświadczenie od lekarza prowadzącego ciążę, dowód osobisty z zameldowaniem w Słupsku, akt urodzenia Artura, numer konta i nic więcej. nic więcej ode mnie nie chcieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kirrke jesli karmisz tylko piersia to moze cos po prostu zjadlas co Malemu nie podchodzi ...
tak czy inaczej biegunka u niemowlaka jest grozna ... dziecko szybko moze sie odwodnic ... postaraj sie skontaktowac z jakims lekarzem ...
w ogole to kupy niemowlakow sa takie bardziej wodniste, zolte, ale jesli piszesz, ze to woda -
no to biegunka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja dopiero teraz zasiadłam bo zbierałam sie wcześneij ale wpadła teściówka i czasu brakło.
Nellka - sliczna dziewuszka i jaki włos 🤪
ciuszki klpkowe świetne i oczywiście woman in black wymiata.
kirkke, mój maluch też czasem wali takie żółte mokre pierdy bez treści.
zorientuj sie ile tej wody, jak piszesz, jest.
jeśli pomiędzy robi normalne jajecznicowate kupki to znaczy, ze puszcza sobie taklie mokre pierdy.
do kąpieli oilatum - posłuchałam bardziej zaawansowanych kwietnióweczek i popieram specyfik.
my dzis zaliczylismy 1,5 godzinny spacerek senny i odkąd wróciliśmy to maluch marudzi i na cycku by wisiał.
w końcu zapodałam pozytywkę z biciem serca i oczka ise zamknęły ale i tak czuwanie włączone 🙂
u mnie do becikowego na pewno potrzebny pesel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha 😁

a my dzis bylismy na miescie odebrac pesel malego, chcialam wyrobic karte z NFZ ale musza mi jeszcze w ksiegowosci wypisac jakies tam zusowskie sprawy, sprawy z ubezpieczenia PZU tez musza poczekac, bo dopiero dzis zmienilam dane i uposazonego wreszcie moj chlop bedzie mial pieniadze jak mnie zabraknie 😜 🙃 bo wczesniej moi rodzice by dostali 😜

p.s. ja do becikowego nie potrzebowalam peselu, w zaswiadczeniu jest opcja daty urodzin wiec ta wpisalismy, decyzja juz nam dawno przyszla, teraz czekamy na pieniadze, maja byc w tym miesiacu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie, jak to jest z ubezpieczeniem małego?
jak rejestrowałam w przychodni to babka zapytała mnie kto ubezpiecza czy ja czy ojciec. no to ja odpowiedziłam, że ja ale nie wiem o co chodzi.
czy ja musze coś w zakładzie pracy załatwiać????????????????????
jak to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta - mój chłopczyk też cały czas kicha, seriami po trzy razy 😉
Myślę że maluchy tak po prostu mają, bo doskonale oczyszczają sobie w ten sposób drogi oddechowe. A sądzę że ciągle jest z czego, co jakiś czas młodemu ulewa się nie tyko buzią ale i noskiem... 🤨 🤨 🤨
Widocznie usuwanie bab mlekowych fridą nie wystarcza 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka73 - chyba tak; u nas mały jest ubezpieczony z ubezp męża i on chyba musiał coś w związku z tym w pracy załatwiać, nie były to jakieś wielkie problemy, ale nie wiem do końca. Jak wróci ze spaceru z małym to dopytam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...