Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej, ja na sekundę bo na nic czasu. mały pochłonął mnie bez reszty.
wczoraj pojechaliśmy do lekarza i stwierdzony trądzik "młodzieńczy" 😁
wygląda to okropnie ale co zrobić. mam parchatego synka i koniec.
teraz ma ksywę obywatel pryszczyk 😉
zaraz przyjedzie wpierdalająca sie "komisja" w postaci teściowej i już mam sranie.
nawet nie chcę myśleć co sie moze wydarzyć.
ale nastawiłam sie: jeśli będzie mi coś zarzucać to zwyczajnie wyjdzie od nas szybciej niz planowała i długo nas nie odwiedzi 😠 😠
no i sobie popisałam - mój termonatorek - liszajek już sie budzi i marudzi.
sory, ze sie nie odnosze do waszych kwestii ale nie doczytałam.
zakładkaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Julcia ja też podaję BOBOTIC w sumie juz dawno zaczęłam a tam pisało że od 28 dnia chyba ale mi go koleżanka poleciła ale z tego powodu iż maleńka miała dopiero tydzień to nie dałam jej tych kropelek a teraz podaję 8 kropelek rano i wieczorem na łyżeczce piszą żeby co trzy godziny ale u nas nie ma takiej potrzeby kupole ładne a pierdziochy robią dziurki w gaciach tak idą 😉 Mała ładnie otwiera dziubka jak czuje łyżeczkę na ustkach i kropelki wlatują 🙂 ale cwaniara trzyma je w buzi i po chwili planuje wypluć 🙂 Bobotic jest strasznie gęsty więc ciężko leci z buteleczki i ja czasem podaję go odrazu z witaminkami na jednej łyżeczce wtedy mam pewność że wszystko wpadnie do buzi a nie zostanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się rozpisałam 🙂 mądrala ze mnie 😎

Sztunia dzięki 🙂 bo już zaczynałam się martwić.

U mnie już wysprzątane i zupka sobie zrobiłam 🙂 i zjadłam.

Jedziemy do Wrocławia dzisiaj trochę się obawiam takiej trasy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maz zabral Malucha na spacer wiec mam chwile ...

o bogusia - dobrze Cie czytac 🙂
nic sie nie martw - najlepsza Mama z Ciebie i tyle !

jesli chodzi o jedzenie Malucha to moja zarloczna jest niesamowicie ...
bije wszystkie rekordy obzarstwa
wszystko ponad norme ...
madre ksiazki i wszystkie tabelki zywieniowe przy niej wymiekaja ...
ale jak juz nie chce to dziubek robi, usta zaciska i flaszki nie bierze 🙂
troche sie boje, ze spaslaczka utucze, ale niebawem mamy wizyte w przychodni wiec bede sie dowiadywac ...

... jesli chodzi o spanie - to czasami w ciagu calego dnia moja Malolata przespi 15 minut i marudzi ... a czasami pol dnia przesypia i jest slodka jak cukiereczek ...
ale mam podobnie jak ilonka jak nie spi to sie martwie, ze moze chora ...
a jak spi - tez sie martwie, ze tyle spi wiec ...
moze chora ☺️
... zwariowac mozna z tymi dzieciakami 😉

Ania73 znasz moje zdanie ...
tesciowka niech sie lepiej swoim zyciem zajmie a nie wpier ... gdzie nie trzeba 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Czizys... ale mam dziś dzień - MASAKRA ! Darek od rana w pracy. Mała rano coś marudna a na domiar złego godz 8:30 dzwonek do drzwi. Teściowa! 😠 Tyle co Mała usnęła a ta przylazła... 😠 I pierwsze co Babucha robi to prosto do łóżeczka i tarmosi Mała... 😠 Tłumaczę jak chłop krowie na rowie że dopiero co usnęła po prawie godzinnym płaczu i lepiej aby jej nie dotykała bo jak obudzi znów będzie ryk. Na co ona - " jak sobie popłacze nic jej nie będzie" i "chcę zobaczyć jej ślepka" no i nie dość że wlatuje jak do siebie niezapowiedziana o tej porze!!!! - to jeszcze dziecko mi budzi pomijając wszelkie "dobre rady" i same mądrosci co do wychowania dziecka... 😠 😠 Mało tego - wzięła ją na ręce - Mała w ryk a babcia co? Oddała dziecko mamie i męcz się kobito... 😠 😠 Po 15 minutach babucha wymiekła i zwinęła dupsko tłumacząc że zakupy musi zrobić - taaaa
Kiedyś nerwy mi nie wytrzymają a wtedy nie ręczę za siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry chcialam zapytac czy karmienie dziecka piersia boli? sluszałam wiele opini na ten temat a chce poprostu byc przygotowana jestem w 14 tygodniu ciazy i mam 16lat 🙂 prosze o odpowiedzi ktore mi pomoga i prosilabym aby starsze panie mnie nie osadzaly z gory dziekuje 🙂 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agattka a te kropelki to tez bez recepty?

Ja tez dzisiaj incydent z tesciowa mialam ale nie mam sily pisac
o tym bo znowu sie wku...e 😠

Maniutka kazda z nas ma inaczej wiadomo mnie np strasznie bolaly sutki
az strupy sie porobily ale ja dlugo nie pokarmilam takze szybko sie
zagoilo wszystko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona moja Maluda też ma takie dni - jeden potrafi przespać prawie cały. Je na śpiku - czasem oko otworzy i spi dalej - a drugi śpi po 10 min i jest strasznie aktywna więc maluchy chyba tak mają.
Bogusia - ja też karmię NAN-em 1 Miałam mało pokarmu. Mała się nie najadała i albo ryk albo non stop na cycu. Jak kupiłam mleko spała dłużej więc karmiłam najpierw cycem a potem flaszka. Ale Mała cwaniara wyhaczyła że z butelki leci szybciej i jak dostawiałam ją na głodzie do cyca to ryk bo się niecierpliwiła że nie chce lecieć... więc zmieniłam kolejność. Najpierw flaszka potem cyc co w rezultacie też się nie spisało bo jak się najadła z butli to cyca ciagnąć nie chiała. I tym sposobem dostawiałam ją coraz mniej, potem tylko w nocy aż w końcu od tygodnia jest na flaszce. Wiem że nie ma nic lepszego niż mamine mleczko no ale co zrobić kiedy produkowałam zaledwie 40ml i to z 2 cycków ☺️ a Mały głomodór poniżej 90 a teraz 120ml nie jada. Na szczęście mleczko dobrze toleruje, i dobrze na wadze przybiera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agattka bardzo dziekuje szczeze mowiac balam sie zalorzyc wogole tutaj kato czytalam wiele opini ze mlode matki sa nie odpowiedzialne. Ale moim zdaniem to wcale nie zalerzy o wieku ile sie teraz slyszy o matkach prawie 30letnich ktore bija swoje dzieci nie rozumiem tego jak mozna znecac sie nad dzieckiem przeciez taki maluszek nie moze nawet sam sie obronic 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juleczka bez recepty 🙂

Maniutka pogryzione sutki bola, ale sa na to rozne sposoby ( masci, kremy itp ) wiec nie ma sie co martwic na zapas 🙂 Najwazniejsze nauczyc sie dobrze przystawiac Kruszynke do piersi ( domagaj sie w szpitalu zeby Ci pokazali ) Jak sie nauczysz to Dzidzius nie bedzie Cie kasal 😉
Samo ssanie Maluszka nie boli - dla mnie bylo przyjemne 🙂

i znowu zakladka bo sprzatam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak na szybciocha, widziałam pytanie o wagę malucha w miesiąc...na domowej wychodzi, że młode waży 5400 🤪 ☺️ no ale długa jest, jakn ie wiem i duża się urodziła. ale strach trochę 😮 chyba zacznę na siłownię chodzić bo córki nie podniosę jak będzie miała 3 miechy 🤪 😁 😁

miłego dnia laseczki i kciuki za co trzeba ściskamy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie,
Moja Nadia z wyjściowej 2890 po miesiącu 4400 a dziś 5500.
Dziś spuźnialska ciocia nas odwiedziła z pięknym prezentem rozm.62 - niestety już za mały 🥴Rośnie kluska i nikt by nie zauważył na dzień dzisiejszy że to wcześniak.
Co do teściowych to babcia mojej Nadii a mama mojego Artura to dla mnie per Pani- jakoiś do dziś przez 7 lat nie było sposobności przejśc na TY.
Najlepsze że wpada jak ja jestem w pracy i swoi i troi sie przy małej a że zna moją niewyparzoną morde to pewnie swoje mądrości ma na wycieraczce przed naszym domem.
Tak mnie los wynagrodził po pierdolniętej teściowej mojego byłego męża przez którą sie rozwiodłam.
Spadam was doczytać do końca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...