Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to miałam (kłuł mnie lewy jajnik - Michałek z lewego jajnika jest, i cycki spuchły i bolały jak cholera) ale każda rzecz jaka przeczytałam to mnie jeszcze nakręcała bardziej.

Muszę zrobic porządek w szafie i wyrzucić stare ciuchy. Niestety mam nature chomika ale na szczęście dzielnie z tym walcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tam tez objawow nie mialam staralismy sie o dzidzidzie ok rok nic nie wychodzilo w koncu myslalam ze jestem bezplodna na testy majatek poszedl az tu przed wyjazdem meza do pracy zrobilam 2 testy i nic ale spoznial sie okres a meza juz nie bylo mowie a zrobie ostatni juz i 2 delikatne kreseczki nie wierzylam na drugi dzien jeszcze 2 zrobilam hahahah 🤪 i Nuna 😆

Ela corunie SLICZNE i ta fryzura hmmmm 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My zaczęlismy starać się zaraz po slubie czyli od 05.06 ale ja byłam pewna ze nam sie tak szybko nie uda,ja cały czas łykałam tabsy żeby okres wyregulować i po wakacjach miałam iść do giny po duphaston i zacząć ostro działać, a tu jak wróciłam z wakacji okresu dalej nie było, pomyslałam sobie że to zmiana otoczenia tak mi to wszystko poprzestawiała. I pamiętam jak mnie brzuch bolał jak na okres od kilku dni a ja z siostrą chodziłam po Ikei i ona do mnie mówi może ty w ciąży jesteś, nawet mi to do głowy nie przyszło, na mastępny dzień zrobiłam test i była malusia ledwo różowa kreseczka, potem tele do giny powiedziała żeby zrobić krew, no i się zaczeło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokladnie Bogusia ja juz zalamana bylam i psiapsiola mowi daj se na luz na razie odpusc nie zamartwiaj sie i po tym juz mowie a jak bedzie to bedzie i udalo sie 🙂

A najlepiej moja mama nigdy tesu nie widziala i jak kupilam zrobilam zostawilam w lazience i przychodzi po 5 min i pyta jak to dziala jak mowie ze jak sa 2 to ciaza a jak 1 to nie ona takie oczy duze i do mnie ty tam sa 2 😁 😁 😁 😁 😁 ale jak to wspominam 😉 🙂cudowne chwile 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka najpiękniejsze są takie chwile.
ALe masz łobuza.
Ja z Michałkiem ustaliłam juz plan dnia i z reguły się sprawdza. Zawsze po mleczku troszkę sie pobawi, pogada a później go do leżaczka pakuje, bujam i śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
klapi jak tam nauki picia z butelki?bo tez chce ta moja mala nauczyc ale ciezko idzie...jutro kupie ta butelke tt moze cos skoczy

sztunia niezle histyryjki!w nocy nie umialam zasnac hehe ale poczytam jeszcze jak cos masz 😜 lubie takie z dreszczykiem 🙂

aa laski mam wlasnie pytanie czym dopajacie maluchy?sama woda?bo ja probowalam dac herbatki ale krzywi sie i od razu wypluwa, slyszalam tez cos o wodzie z cukrem ale narazie nie probowalam wole was spytac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotis to widomo czemu tak dobrze spała hehe

Ja nie dopajam bo cos się Michałkowi zmieniło i herbatka już jest be. Wody z cukrem wole nie dawać bo się boje butelkowej próchnicy. Jak cos to daje mu cycka, ale Michas na butli to troche inaczej wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ellka cudne masz te córy i rzeczywiście jak kloniki 😉
Golasek cudny też 🙂

mimo, że miałam nadzieję, że nie, to wiedziałam, że zaciążyłam i jak szłam kupować test, to od razu zaszłam i kupiłam kocyk taki malutki, żeby małżowi jakoś romantycznie nowinę przekazać...ale jak o 6 rano przed robotą zobaczyłam plusa, to poleciałam całą roztrzęsiona i szarpałam chłopa "wstawaj, wstawaj, będziesz ojcem" 🤪 😁 😁 😁 tak jakbym rodziła hahaha my się staraliśmy ze 3-4 miesiące, chociaż przy tych moich babskich kłopotach to lekarze szans nam za bardzo nie dawali 😎 i w sumie zaszłam, jak powiedziałam, że mam dość stresu i nie chcę dzieci 😜 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...