Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
po spacerku już jesteśmy 🙂
byliśmy u mojej mamy w pracy (koleżanki za kochane w Ksawim) 🙂
potem na obiad do mojej babci, bo się już stęskniła za prawnukiem 🙂

Historia Ani i Elki mrozi krew w żyłach 🥴
Loli i mamusia ślicznie się prezentują na basenie, ale co się dziwić takie lachony 😎
Asieńka widać że na obecność teściowej reagujesz wielką radością 😜

nie mogę się poczekać aż my młodego na basen zabierzemy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia23 napisał(a):
Pokój wysprzatałam. Tylko jakos mi okno nie wyszło i wygląda gorzej niz przed myciem 😜

Bogusia może brudnej szmaty użyłaś 😉 😜
A propos przypomniało mi się jak wielki temu teściowa wytarła stół śmierdzącą szmatą i stwierdziła, że komuś stopy jadą. Już nie chciałam mówić, że to wina ściery 🤢
Asieńka fajnie się teście zachowali, może mąż zmądrzeje 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morf, pewnie nie umyłaś kopytek i na szmate brudną zwalasz 😁 😁
a chusta, no cóż.... w takie dziwactwo dziecko upychać i męczyć 😉 😁 😁 😁 nie do pomyślenia !! 😉
Aronek trzeci raz po zbiciu temperaturki nurofenem i spadła ale on taki marudny, markotny, płaczliwy i przymulony, ze tak mi go szkoda.
mam nadzieję, ze nie jest to nic poważniejszego. cyca ciągnie, moze rzadziej i krócej ale ciągnie. moze popija sobie tylko przy tej temperaturze.
schudnie mi bidulek jeszcze przez to całe szczepienie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po tygodniowych poszukiwaniach stroju do chrztu nareszcie kupiłam coś. Uroczystość będzie dopiero 5 wrzesnia ze względu na chrzestną która jest zajęta i podała mi tylko 2 terminy do wyboru. W sumie szukałam czegoś innego ale kupiłam to bo już miałam dosyć chodzenia po róznych sklepach a pozatym niedługo wraca starsza córcia z nad morza i wtedy nie miałabym jak cokolwiek poogladać
http://yfrog.com/3ozdjcie0151qj
Jak wam się podoba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do neurologa to wspaniała jest dr teresa Zardecka. jutro ide do niej na dzielna panstwowo i czekam w sumie tylko miesiac na ta wizyte a prywatnie przyjmuje w centrumelf. To pierwszy neurolog który jest normalny. Poznałam ich wielu bo Zuzka miała drgawki gorAczkowe. U Kaji to ona wkryła to ze za szybko zarosło jej ciemiaczko a zaden pediatra nawet jej nie badał główki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zreszta ona mi podawała nazwiska lekarzy innych specjalnosci i zawsze byłam z nich zadowolona. Przyjmuje prywatnie a potem kazała mała zapisac panstwowo. Nawet wypisała mi skierowanie na rehabilitacje bez umówione wizyty na dzielnej. tylko wiem ze w drugiej połowie sierpnia ma urlop ale moze jeszcze przyjmuje w elfie w sierpniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kupiłam to ubranko na bazarze Różyckiego. Zawsze uważałam ze sa tam tylko ciuchy bardzo strojne tiulowe i atłasowe ale juz nie miałam pomysłu gdzie mogę się udac by coś kupić, a w necie nie podobały mi sie sukienki a te mozliwe były w rozmiarze 86. Mój mąż wymyślił ,że po zuzce jest sukienka od chrztu ale po pierwsze nie chciałam by wszystko Kaja miała po siostrze a po drugie Kaja jest o wiele większa bo teraz jest wieksza niż zuzka jak miała 6 miesięcy a chcrzest miała gdy skończyła 2 miesiące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nebbia ekstra ta kiecusia!

asienka jak widać teściówka Cię rozpromienia 🤪 z dzieciątkiem już zupełnie inaczej 🙂

jeszcze coś ja?
hm. marudnego Bobka ciąg dalszy. zaczynam się zastanawiać, czy ona aby głodna nie chodzi ☺️ niby przesypia wieczorem minimum 5 godzin + 4 godziny po cycu...tylko w dzień ma problem z zaśnięciem i wszystko szybko ją nudzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu kochana bo dzieciątka nasze juz coraz mniej śpią.
Aron jest tego dobrym przykładem. chłopina może łącznie to z godzinę, dwie w ciągu dnia sie kimnie, a tak: baw sie ze mną, noś mnie, pokzazuj, spiewaj, rób z siebie idiotkę przede mną mamusiu .... 😁 😁 😁
nebbia, namiar na neuro zanotowany, dzięki. spróbujemy sie jakoś umówić.
ile bierze za wizytę kobieta?
sukienusia oczywiście sliczna.
i ja musz ew końcu coś z tym chrztem pokombinować bo tak w tym tempie to do kolejnej aronowej stódniówki się nie zabiorę za temat 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nasz bobas zaczal ostatnio troche spac z rana 1,5 godzinki potem dlugasnie na dworze jakies 3godzinki i po poludniu godzinke a w nocy wstaje co 3 godz.
ubranko przepiekne
lecimy na zakupki
zakladka chyba az do jutra
a jutro szczepienie
nasz pediatra w przychodni to takze neurolog wiec fajnie z tym ze jakby cos to nie bedzie kierowal z kwitkiem tylko sam cos powie.
😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...