Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Wstałyśmy po 9 😁 Dziecko najedzone, teraz ja wcinam parówki z keczupem i bułą, do tego obowiązkowo kawa- chętnie kiepa bym na deser zapodała, ale cóż 🤢
Z mężem jakoś cienko zabawa w dom nam wychodzi, moim zdaniem za mało się angażuje w wychowanie dziecka, niech później nie ma pretensji, że dziecko przy nim płakać będzie 😮
Jeszcze nie zjadłam a już kret ciśnie, spadam na klopa 😁
Ooo Anielka dzisiaj ma setę 🤪
Dla Arturka i Ksawiego sto lat!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam witam 😘
my już po szczepieniu 🙂
Adaś waży 7200 i mierzy 62 hahaha szkoda tylko że już za trochę wyskoczy z 74 🙂 no i brawo dla pani poloznej tak małego zmierzyła że według jej miary mały tyje głowka rośnie a klatka piersiowa zmalała 😁
agata dzieki za info odnośnie prezydenta bobym przeoczyła a tak sie właśnie wczoraj zastanawiałąm kiedy to zaprzysiężenie.
mały mi usypiał i zasnął w leżaczku ale dobra mamusia chciała synka przenieśc do łóżeczka no i teraz ie obdził i dupa ze spania ale pewnie zara znów padnie.
ilonka i kirke foty rewelacja 🙂 kochane te nasz ebobasy.
głosy na nasze miss oddane 🙂
no to ja się pochawalę że w liceum byłam miss wdzięku w naszym maisteczku hahahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas chyba trzeba drukowane litery wpisywac bo siorka wyslala male i nie dopisalo glosika nie wiem czemu tak 😮

A fotka taka jest bo Emilke Iskiereczki widzialyscie a ja ne pokazalam mojej ☺️
http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/99999999/MALAMISSMALYMISTER05/305024399
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulację setnego dnia!!

Położna ma wprawę w mierzeniu więc Adama trzeba ubierać w 62, jak się nie zmieści to upchać 😉

Co jeszcze? A no tak...jakie szczepienia są na trzeciej wizycie bo idę niedługo do lekarza w Szwecji a tu mają jakiś inny plan szczepień i muszę mu powiedzieć na co maja go zaszczepić.
Pierwsze to: Gruźlica, Wir. zapalenie wąt. typ. B, Drugie to: Wir. zapalenie wąt. typ. B, Krztusiec, Błonica, Tężec i coś jeszcze (nie mogę się rozczytać, wie ktoś co to jest ActHiD ? )| a trzecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha!

noc do bani, chyba mi jednak dziecka nie podmienieli 😜
budzil sie co 1-1.5 ech ale za to od rana usmiech na budyniu wiec wybaczam, czyz moze byc cos piekniejszego niz usmiech dziecka o poranku i jego rozmowy z mama 😁

teraz spi, jak sie obudzi to idymy na dwor, choc czy on bedzie chcial w gondoli lezec?

pytanie: czy ktoras zmienila juz gondole na spacerowke, bo ja nosze sie z takim zamiarem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asienka już mieliście 3 szczepienie? Ja dopiero 19 ide. Klocek do tego dnia pewnie z 8,5 kg bedzie ważył 😮
Nie wiem jak go zatargam do przychodni bo musze dojechać pociągiem albo busem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie woziła małego już w wersji spacerowej ale musze szelki kupić bo pasy mam niekompletne. Tylko jak już mały tak jeżdził to Teściowa znów mi przerobiła wózek 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halo halo 🙂 wszystkigo naj dla dzisiejeszych jubilatow i ich mam 🙂
u nas nocka nawet ok od 21:30 do 5 butla i znow sen do 8:30 🙂

Irysek Tuska juz jezdzi na stale w spacerowce bo w gondoli byl placz a tak wiecej widzi i w dodatku jedzie przodem do kierunku jazdy 🙂 (z tym ze nasza spacerowka rozklada sie prawie ze na prosto)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...