Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bogusa jaka twarda Babeczka nie i koniec 🤪 😁 😁

Asienka tez mialam tak jak Ty ze na chlopa nie oglam patrzec i z dnia na dzien coraz bardziej obojetny byl bo za duzo czau poswiecal kolegom a mnie jego matka psychicznie wykanczala. Przyszedl taki moment ze nie wytrzymalam i prosto w oczy mu wygarnelam ze coraz bardziej mam go doslownie w dupie no to chlop sie wystraszyl i zmienil sie ale kwestia dni byla zebym go zostawila 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
irysek no to mi jeszcze dowalilas do wora depresyjnego 😜 tak bronic sie mialam w lipcu ale nie dokonczylam pracy i bede sie bronic w pazdzierniku 🙂 musze zmajstrowac jeszcze 2 rozdzialy i wsio 😎
julka sek w tym ze z moim panem cos sie porobilo ze jest jak baba, ja mu mowie to i tamto co mi lezy na sumieniu a on odwraca kota ogonem 🤢 i wali mi litanie jaka to ja jestem 🤪 wiem z epowinnismy porozmawiac bo psujemy to co mamy najpiekniejsze: mamy dzidzisuia dom prace zyjemy w miare na poziomie moim zdaniem poprostu mamy za dobrze, za szybko i zbyt latwo do wszystkiego doszedl, jestesmy tak dlugo se zoba a dopiero teraz chyba zaczynamy sie docierac porazka ale ja nie bede walczyc z wiatrakami czekam na jego ruch niech wreszcie do niego dotzre ze jest mezczyzna mezem ojcem. osttanio nie mam w nim najmniejszego oparcia 😞 jetsem glupia ale ja go przetrzymam bo osobiscie nie mam sobie zbyt wiele do zarzucenia siedze calymi dniami sama bo on ciagle tylko pracuje ciagle tylko telefony klienci zygac sie chce, przyjechala jego siostra na tydzien czasu a ja widuje sie z nia wiecej niz rodzony brat pracuje sam na siebie a nie potrafi jako szef dac sobie dnia urlopu... dobra koniec wypocin bo w tym stanie co jestem moglabym nbez konca 😞 😞
mlody opierniczyl pol sloiczka marchewki z jablkiem i spi zapodalam mu 2 czopka nie chce dzis w ogile jesc mleka troche pocycka a butla jest zla mozliwe ze to przez szczepienie 🤢
mamy butelkowe jaki macie system przygoowywania mleka wiem ze agata ma podgrzewacz ale jak robicie to w nocy jakis termos z ciepla i dzbanek z przegotowana czy gotujecie na szybko czy jak? ja poki co karmie tylko w dzien i przez moment przygotowywania jakos mlodego zabawiam ale w nocy to bedzie sie darl inaczej juz bedzie jak przejdzie na sama butle i moze jakis harmonogram wypracujemy.
sie rozpisalam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia ja uwazam, ze jak nie masz ochoty - obojetnie z jakiego powodu
to nic na sile
niech Chlop czeka i koniec
no chyba, ze lubisz "na sile" bo ja czasami tak 😉 🤪 😎

asienka nie chce sie wtracac, ale mysle, ze powinniscie pogadac ...
najgorzej to pielegnowac w sobie niechec
za jakis czas w ogole na Faceta nie bedziesz mogla patrzec
ja jak mam cos na sercu to zaraz mojemu mowie
jak sie czlowiek wygada to mu lepiej i powietrze sie "oczyszcza"

Ksawi jaki zaciekawiony
oczywiscie geba otwarta jak moja Oli 😁
sto lat Ksawciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienko ja mysle, ze trzeba gadac, gadac i jeszcze raz gadac ...
do porzygania mielic temat ...
kiedys nareszcie powiecie sobie wszystko co macie do siebie, co Wam na sercu lezy
i bedzie dobrze 🙂

jesli chodzi o karmienie w nocy to mam w butelce zawsze wode, ktora stoi w podgrzewaczu
nastawiam tak zeby podgrzewacz trzymal temperature
jak Lolka zje to znowu nalewam kolejna butelke i wkladam do podgrzewacza
i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ja już małego nie karmie w nocy ale zawsze mam przygotowane butelki. Nalewam do nich troche wody a później jak już trzeba dać jeść dolewam świeżo ugotowanej i zazwyczaj utrafiam na dobra temperature do podania od razu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłysmy dzisiaj u neurologa i powiedziała,że już słabsze jest napięcie u Kajusi tylko jeszcze tylko w okolicach barków jest sztywna. Jak lezy na brzuchu to piąstki ma zaciśnięte i rączki kładzie pod siebie a powinna wyciągać do przodu i rozkładać dłonie. Dr zaleciła podkładać jej coś pod klatkę piersiową. Bardzo jej sie to podobało [URL=http://img185.imageshack.us/i/zdjcie0158p.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img185/998/zdjcie0158p.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...