Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
http://www.youtube.com/watch?v=coqm7ZVXszQ

Pamiętam, jak słuchałam tej piosenki jeszcze rok temu i płakałam i bałam się tego momentu, kiedy zabraknie mojej mamy, a teraz jej nie ma i wszystko jest tak cholerni etrudne bez Niej... siedzę i ryczę, tęsknię za Nią strasznie 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja kiedyś lubiłam burze ale to sie zmieniło w zeszłym roku. Zmienialismy akurat dach z eternitu na blachę i mielismy okropna pogode ciagle lało i ciekło mi do mieszkania. Raz znaleźlismy się w samym środku burzy. Siedziałam w kuchni i wyglądałam przez okno i nagle cos błysnęło i zaiskrzyło. Moi rodzice siedzieli na ogródku w altance i grilowali. wyszłam do nich i krzyczę,że walnął w nas piorun a oni w śmiech ze mi sie przewidziało. Nagle zobaczyliśmy kłeby dymu. Okazało sie,że piorun uderzył w dom sąsiadów. Mamy z nimi bliźniaka ale 2 lata temu oni sobie go podniesli o piętro. Przyjechały 3 wozy strażackie i gasili dom sasiadów z 5h. Bo ogień nie był na dachu tylko między blachodachówką a płytami kartongips. Zrywali im wszystkie sufity. Mój tata wszedł na nasz dach i polewał woda u nas bo nasz dom był pokryty tylko folią. Pozatym spalił nam sie piec do centralnego a nie miał nawet pół roku i podłogowe ogrzewanie. Od tamtej pory wyłączałm wszystko w domu w czasie burzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ksawery złapał drzemkę przed kąpielą 🙂

Basik mogę się tylko domyślać jak Ci brakuje mamy i jak Ci bez niej źle, ale pamiętaj że ona i tak przy Tobie jest i Was chroni. Zawsze będzie w Twoim sercu a tym samym zawsze będzie przy Tobie i Oliwii 🙂 Pisz zawsze jak będziesz miała doła, nam zawsze możesz się wyżalić.
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduje sie i nie czytam. nie mam siły.
nawet mi sie nie chce pisac co u nas.
w skrócie: wczoraj był najpodlejszy dzień dla mnie odkad Aronek sie urodził 😞
dzis tez nie za wesoło do południa.
juz lepiej ale do ideału to nam brakuje z 90 procent
jak sobie to poczytałam to mnie az zatrzesło:

http://www.melhorn.de/Impfen/indexpolnisch.htm
to tyle.
zakładam na kapiel, jak sie uda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ściskam i dodaję sił! 😘

Basik przytulam 😘

a nas dzisiaj puknął od tyłu policjant 😉 😮 nic się nie stało, nawet śladu nie ma, ale dużo czasu przez to straciliśmy, bo on się wystraszył, szczególnie jak Pyzę zobaczył...no i musieliśmy czekać na policję, raporty, pierdoły...ale my to mamy farta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to nie jestem przekonana do tego artykułu. W szczególności jeżeli pisze je "homeopata". Oglądałam kiedyś program o nich i lekach jakie robią w domowym zaciszu i wciskają matkom. Wypowiadały się kobiety które mówiły że ich dzieci po podaniu specyfików po prostu wariowały. Zachowywały się jakby diabeł w nie wstąpił albo wogóle zamykały się w sobie. Nie było z nimi żadnego kontaktu. W skandynawi była moda na zaniechanie szczepień. Wywołało to epidemie kokluszu. I tak im to na dobre wyszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie w aptece pracuje homeopata i też odradzał szczepienia.
no cóż, chyba sama musiałabym być po homeopatii żeby dziecko "właściwie" leczyć, i wiedzieć co podawać na daną chorobę czy drobną infekcję.
tak więc, ponieważ nie znam się na homeopatii to szczepie. mnie też szczepili i nic mi nie jest z tego powodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leki homeopatyczne są uważane ogólnie za bezpieczne (ze względu na to iż składają się wyłącznie z cukru czy alkoholu), poza nielicznymi wyjątkami[33]. Homeopaci są krytykowani za narażanie pacjentów poprzez dawanie porad, aby unikać stosowania metod medycyny konwencjonalnej, np. szczepionek[34], antybiotyków[35] i leków antymalarycznych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homeopatia (z gr. όμοιος, homoios – podobny i πάθος, pathos – cierpienie) – dziedzina medycyny niekonwencjonalnej, w której stosuje się wykonane w specyficzny sposób bardzo rozcieńczone roztwory wodno-alkoholowe substancji, które u osób zdrowych wywołują podobne objawy psychosomatyczne do objawów chorobowych pacjenta. W typowych preperatach homeopatycznych sukcesywne rozcieńczanie doprowadza do stanu, w którym prawdopodobieństwo zachowania choćby jednej cząsteczki substancji aktywnej w dawce preparatu jest znikome
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobranoc bogusiu
waleczna Kobieto 🤪

wiecie co ...
kocham ta moja Lolke nad zycie
ale czasami mam tak dosc
jestem taka padnieta
ze marze tylko o tym zeby moje Dziecko poszlo spac ...
i mimo, ze Dziewczyna przespala mi dzisiaj pol dnia
to wlasnie jakis czas temu marzylam zeby juz zasnela ...
no i zasnela
nareszcie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...