Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczynki sorki ale nie mam kiedy Was ostatnio czytać 😞 mam małe ciche dni z Jackiem i wszystko na mojej głowie 😠

pozazdrościłam zdjęć z krokodajlem

a tu dzisiejsza wojna o wiaderko

Billy ostatnio punktualnie o 19 siedzi pod drzwiami od łazienki i czeka jak bede nalewać wodę a potem idzie ze mną myć Lenkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Właśnie Agatta, nie było mnie długo długo na brzuszku i przeoczyłam i przepraszam, że oytam, ale mnie to strasznie ciekawi- dlaczego LOli to Oliweczka, z tego co pamiętam, Wasza córcia miała mieć na imię Amelia ?? Przepraszam, że pytam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mlody wykapany zostal pol godziny predzej bo juz marudzil sennie a nie chcialam zeby padl niewykapany, teraz drugi raz zapodalam cycka na snie i mam nadzieje że ze 2 godziny pośpi.

ponadto widze ze znow nadchodzi burza, ale dobrze, ze jest mezus to sie do niego przytule 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
basik no Amelia miala byc, ale Chlop sie uparl na Oliwke i koniec 🙂
moglam toczyc spory, ale stwierdzilam, ze Oliwka tez bardziej mi sie podoba ...
a jak zaraz po porodzie spojrzalam Lolce w oczy ...
to juz wiedzialam, ze taka z niej Amelia jak z dupy traba 😉 😜

no i mamy 2 kwietniowkowe Oliweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż igły nie znoszę to się szczepiłam i Lenke szczepie na wszystkie zakaźne choroby

moje bobo padło ostatnio już nie śpi na rękach tylko przy cycu zasypia ciekawe jaki następny jej etap będzie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chciałam Nikolę, ale jak w grudniu na USG wyszło, że zamiast ,małego Konrada mam w brzuchu dziewczynkę, to Mariusz był w takim ciężkim szoku, że nie trułam mu o Nikolce tylko zgodziłam się bez gadania na Oliwcię 🙂 W sumie jej to pasuje 😉 A na Nikolę jeszcze przyjdzie czas - zapowiedziałam już, że nie przestanę gwałcić Mariusza dopóki nie zrobi mi synka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez tak z imieniem miałam bo przecież miała być Blanka 🙂 a w stresie takim jechałam do szpitala jak mi wody odchodziły bo to 36 tc - i głównie w aucie dyskusja co z imieniem 🙂zamiast się skupić że wczesniak sie rodzi to my jeszcze na porodówce sms pisaliśmy z imionami hehe i zobaczyłam Ndinkę moją kochana z jej żabimi opuchniętymi gałami.
Ktoś pytał czy mam2 dzieci - tak tylko nie mogę zrobić suwaka bo zakres wieku 2000-2010 a moja z 1999
wklejam siory - ta starsza to taka już mateczka się robi dla młodszej
[URL=http://img517.imageshack.us/i/chrzcinynadia005.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img517/766/chrzcinynadia005.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...