Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no moja LOli tez w sumie duzo spi w ciagu dnia ...
teraz np juz ponad godzine kima
ostatnio w ogole mamy scisly harmonogram dnia
sama go sobie ustalila
jemy 5 razy w ciagu doby, co 4 h
czyli o 7 rano, 11,15, 19, 3 w nocy i znowu o 7
i tak w koleczko 🙂
mamy tez 5 drzemek w ciagu dnia
pierwsza jest o 9/10 rano
nie wiem jak to sie stalo, ale moje Dziecko ostatnio funkcjonuje jak z zegarkiem w reku
co oczywiscie niezmiernie mnie cieszy bo nareszcie mamy harmonogram dnia

asienka kciukasy beda obowiazkowo trzymane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj Agata zazdraszczam, bo Pyzunia ciągle robi, co może byleby nie wpaść w rutynę 😉 mamy pewne "stałe punkty programu" ale poza tym totalna samowolka ☺️

Ania pewnie masz rację, ciekawskie dzieciaczki nam się trafiły 🙂 pokazuj świat i rób z siebie pajaca jest i u mnie na co dzień 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania u nas ostatnio tak sie zmienilo na lepsze
zobaczysz, ze tez doczekasz
jedyna zmiana na gorsze to to, ze wczesniej Oli mogla drzemac tak do 11
a teraz pobudka o 7 i "Mama bawimy sie" 🙃
ja teraz czekam kiedy Lolka da mi przespac noc
ale bede szczesliwa ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapłaciłam za wizytę 130 zł , może tak duzo bo musi sie podzielicv z tym centrum 🙂 ale nastepne wizyty mam za darmo. Tylko nie dawaj jej skierowania w tym centrum bo wizeła od nas i miała załozyc kartę na Dzielnej ale zgubiła i miusiałam prosić pediatrę o nastepne. Jutro założe kartę sama no i ciekawa jestem czy rehabilitacja jest nadal potrzebna Kajce. Miała duże napiecie mieśniowe w barkach i asymetrię ale teraz nie ma już tamtych objawów. Rehabilitacja myslę pomaga mi w stymulowaniu dziecka w opanowywaniu po kolei umiejętności. Gdybym wiedziała to przy pierwszej córce to bym z nią ćwiczyła. Nie miała żadnych opóźnien w rozwoju tyko martwiłam się,że nie raczkuje ale za to szybciej nauczyła sie chodzić. Pierwsze kroki zrobiła jak skończyła 10 miesięcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, jak myslicie:
kapac Aronka dzisiaj bo zalatuje szczochem na maxa.
pielęgnacja na sucho chusteczkami jakoś cudów nie działa i mały mi się lepi, klei no i włoski tłuste juz.
nie wiem, jak w niektórych szpitalach tylko uznaja takie czyszczenie maluchów a w ogóle nie kapia.
Aron teraz nie ma temperatury ale jeszcze jest inny niz zwykle - marudni, płaczliwy i kompletnie romontowany.
a jak mu znów skoczy to kapałybyscie go na moim miejscu?
przypominam, ze to temperatura po szczepieniu a nie z choroby czy przeziebienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra poddaje się nie doczytam ale zdjęcia Asi widziałam 🙂 ach ta teściowa 😉

moje dziecko dzisiaj miało szczepienie i śpi od 12 z przerwami na jedzenie 🤢

mykam coś zjeść bo padam na pyszczek po zajęciach fitness

ps. Lenka opanowała przewrót z brzuszka na plecy bo łatwiejszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My poszlismy prywatnie i zaleciła rehabilitacje ale powiedziała,że skierowanie może na ta bezpłatna wypisac tylko na Dzielnej wiec umówiła sie z nami tam po odbiór tylko skierowania. Potem miałam udać sie do poradni rehabilitacyjnej. Ja mieszkam na Zaciszu i najbliżej miałam taka poradnie na Remiszewskiej ale tam czeka sie na termin ponad miesiąc wiec zadzwoniłam do Eskulapa w Markach i tam mi powiedzieli ze własnie dzisiaj jest wolny termin za godzinę. Podobno jaksię zapisujesz pierwszy raz to można ustalic tylko jeden termin. Zapisy na cały miesiąc są 15 ale warto dzwonić co jakiś czas zwłaszcza w wakacje bo ludzie rezygnują. Taka rehabilitacja trwa 20 min i kobieta wałkuje dziecię na stole i na swoich kolanach. Pokazuje jak je nosić i jak w domu ćwiczyć. Najlepjej sie nie spozniac na te cwiczenia bo te babki maja zajecia od 9-16 i co 20 min inne dziecko bez przerwy. Czasami są opóźnienia ale nikt nie wypada z kolejki. Oczywiście chodzą tam dzieci z porażeniami, z zespołem downa i one są traktowane priorytetowo tzn dla nich codziennie jest wolny termin. Ilość w tygoniu rehabilitacji ustala rehabilitantka na pierwszej wizycie. Ja na początku chodziłam 2 razy w tyg a w sierpniu mam raz w tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
cały dzien na placu zabaw przesiedziała,dobrze ze mam tam kolezanki bo bym zwariowała 😁

Emila spać nie zamierza 😁

Anka dobrze,że wykąpałaś,kapiel w czasie nawet choroby jest zalecana.
Asienka bidulko ty moja 😁ale 2 zdjęcie zajebiste,taka mama radosna 🙂
Sukienka naprawde ładna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...