Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moniadad napisał(a):
a ja zjadłam właśnie czekoladę strzelającą z biedronki wredna matka zjadła sama nie dała nawet dzieciom kawałka

Nie wredna, tylko troskliwa - nie chcesz żeby ząbki im się szybko popsuły no i uttrwalasz w dziewczynkach dobre nawyki zywieniowe 😁 😁 😁 😁 😎 😜

Matysia słodziak 😘

Dziecko chyba zasnęło
kolejny dzień pod okiem tatusia i z dala od mamusinej piersi 🤪

mykam do wanny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia wielki dzięki - jesteś kochana 🙂
niestety o jaeden dzień za późno - jak dla mnie wiec dupa e zwolnienia i urlop wychowawczy sie rozpocznie w terminie 😞
coś ostatnio zaniedbałam swoje sprawy bo mam doła a w zwiazku z tym teraz mam jeszcze większego doła czyli megaaaa doła mam 😞 😞 😞
dlatego wybaczcie ale nie włączę sie do rozmowy.
zakładka
buziam was wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witojcie

my mamy katarek 😞 podejrzewam że to chyba jakaś zębowa sprawa, bo tak sama było przy dolnych, a dzsiaj w nocy Maja dała popis nie spania i wstała o 6 więc teraz już pomału padam 🙂
w domu moja mama nam sajgon zrobiła bo kominek nie złapał cugu i zadymił cały dom, odwiedziła dzis babusię i dziadka, najadłam sie racuchów i teraz idę myć palnik bo jutro ide do wspaniałej pracy 🙂 wiecie każda metoda spzredaży jest dobra - nie chce ktoś kupic Forda? 🙂 🤪 🤪
zdjęcia słodkie, a Haniutkowy Pan Dziwny mocno dziwny, szczególnie to co ma na głowie to mi jakimś SM podlatuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...