Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sadzam wieczorem, w łazience, przed kąpielą - woda leci, ja mówię psi psi i czasem leciutko naciskam brzuszek. Pyza zadowolona, bo siedzi jak na tronie i mama wydaje śmieszne odgłosy. Wiem, że to siku to przypadkiem się udało ale radochę miałam aż się popłakałam ☺️ na razie nikt nie czuje presji, a dziecko się przyzwyczaja do urządzenia 😉 nie jestem do końca pewna, czy dobrze, że tak wcześnie zaczynamy. ale z drugiej strony mnie tak uczyli, bo mieli dość prania i prasowania tetry 🙃 😁

ot się rozpisałam.

Monia podziwiam i przy Tobie to wstyd mi za siebie normalnie ☺️ cieszymy się, że to 3dniówka "tylko" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to sadzanie na nocnik o dla dzieci w naszym wieku tylko forma zabawy"cos innego" 🙂
dziecko odczuwa potrzebe siku i kupy około 1,5r 2lata,tak jest w praktyce ,tak było u remika,pozegnalismy pieluchy w 2 urodziny,chociaz niby na chłopca to i tak szybko 🙂
trzeba uwazac zeby nie zrazic do nocnika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem, ale podejrzewam grudniowki. Bo rozmnawialy o tym ze facieci je olewaja i nie rozumieja jak im jest teraz ciężkpo i stwierdzily ze poporodzie na pewno bedą bardziej zaangazowani wiec je chcialam troche sprowadzic na ziemie poradzilam zeby w ostatnich tygodniach zrobily z siebie księzniczki po potem nie ma letko i niech nie liczą na faceta 🙂
ale nie przyjela sie ta rada z entuzjazmem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie myślą że faceci będą koło nich latać. To sie zdziwią gdy facet w nocy nie usłyszy płaczącego dziecka, albo ze z zdziwieniem zapyta że to już trzeba zmienić pieluche. Przecież przed chwilą już zmieniałaś.
klapi wspomna twoje słowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczynki 🙂
wrocilam 🤪

goscie
i po gosciach ...
ale ten czas szybko zlecial ...
szkoda, ze juz pojechali 🥴
no, ale na Swieta sie znowu widzimy wiec super 🤪

doczytalam po lepkach ☺️
ale z tego co widze to u Was wszystko ok
wiec git ! 🙂

Konrad zabral wlasnie LOlitte do tesciowej
a ja chate ogarniam po wizycie ...
i pije kawke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...