Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iskra współczuje 😘

Ksawi padł więc i jak padnę obok,
bo nie śpimy od 5.30
kurcze ranny ptaszek 🥴 🤢

New trafiłaś na bardzo fachowego lekarza w przychodni 😮 🤢

no i jak przeczytałam wpis Anik73
chłop w dom
wkurw w dom
to posikałam się ze śmiechu 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry
Anka ja to mam prawdziwy spadek po przodkach ogon i owłosienie 😜
Może mój ogon chce sie zewnątrz wydostać hehe
Noc standard. Zeby sie jeszcze nie przebiły ale widze ze Misiek bedzie miał łopaty po mnie 🤢

Miśkowi ida chyba 4 zęby na raz 🤢 Dwójki też coś spuchnięte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniela od jakiegoś miesiąca może dwóch też po wieczornym zaśnięciu budzi się kilka razy, ale bez problemu zasypia, trzeba przytulic i tyle. Wczoraj i dzisiaj w nocy zrobiłam jej dzień dziecka i od 3 spała ze mną, bo jęczała w łóżeczku, a ja nie lubię jak stęka kiedy chce mi się spać 🤢 A że ładnie zasypia w wyrze, to od czasu do czasu wspólne spanie nam nie zaszkodzi 😁
Ogólnie to nie czaję swojego dziecka, jednak nie cierpi na syndrom Lolity ponieważ zjadła na śniadanie 120ml owsianki 🙂 Chcę żeby zjadała właśnie takie porcje, nie musi więcej, ale z 4-5, w międzyczasie cyc i będę hepi 🙂 Teraz sobie drzemie, jak wstanie to dostanie jabłko z bananem i owsianką- mam słoiczek z wczoraj i dotrę jeszcze gruszki, zagęszczę kleikiem i będzie super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morfi a może kaszka jej nie podchodzi. Może jakaś innej firmy? Albo może też ma zebowe problemy i dlatego nie chce jesc bo ja boli. Już sama nie wiem co tam Babka kombinuje.
Pewnie wybredna po rodzicach 😉
A może jakby jadła wspólnie z wami to by więcej weszło? Nie koniecznie to samo co wy ale w tym samym czasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek
moje dziecko wlasnie czyta Party 🙂
trzeba zaraz wyjsc po ksiazki do biblioteki ale sie nie chce deszcz pada
moja sie obudzila o 3 i za chiny nie chciala zasnac ale ze zjadla wieczorem tylko 170 ml to wiedzialam ze bez jedzenia sie nie obejdzie, zrobilam 90 ml mleka dziecko zjadlo i po 10 minutach juz spala i do 8 kimono
moja za chiny nie chce otworzyc buzi zeby zobaczyc czy jej ida zeby juz czuje jak wyjda... 🤢
hania ustawiona do zdjecia super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia staram się coś szamać jak ją karmię, a ząbki bankowo idą, już są prześwity na górze 🙂 A kaszek to już mam milion pięćset na stanie 🤢 🤢 🤢 Ona je wszystko, ale właśnie w takich niewielkich ilościach, tak już widocznie ma, nic na to nie poradzę, a na siłę jej dawać nie będę 😞
Emi moja też nie za bardzo daje w paszczę zajrzeć, po cwaniacku lukam jak ja rozśmieszę, albo kuszę jakimś smakołykiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nic skutecznego ani madrego nie wymyśle w kwesti karmienia bo Misiek je wszystko nawet paprochy z podłogi 🤢 Nie zawsze uda mi się zdarzyć mu zabrać.

Wczoraj znowu potłukłam teściowej miske i szklanke hehe Ale ja to ostatnio mam zdolnośći 😜

Misiek wszamał obiadek i deserek mojej roboty 🙂 Sól mu jednak przeszkadza no chyba że to nasze jedzenie. Nie nadążam za nim 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje Dziecko tez je paprochy z podlogi 🙂
i tez wlasnie zaliczylysmy sobie 2h drzemke 🙂

Dobry 🙂

my juz od rana przychodnia
wizyta kontrolna w sprawie niejedzonego mleka ( bo LOla juz nie je ponad miesiac )
znowu uslyszalam, ze nic na sile
uslyszalam tez, ze musze sie pogodzic z tym, ze moliwe, ze LOli juz nie bedzie chciala mleka
( zdarzylam sie juz do tego przyzwyczaic 🙂)
no i na koniec news
podobno wiecej skladnikow, mineralow i witamin z mleka jest w warzywach niz w samym mleku 😮
( tego nie wiedzialam )
takze nie jemy mleka nadal i kladziemy juz na to laske
dzieki Bogu jemy wszystko inne - na tony 😁

a tak w ogole to
zaraz zwijmy tylek i lecimy na miasto
znowu bedziemy sie szlajac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Miśkowi trochę kasze obcięłam. Za dużo cukru w tej z bobovity. Dostaje tylko wieczorem. Rano mleko z kleikiem potem jakies inne jedzonko np serek wiejski, obiadek lub deserek, mleko, i na dobranoc kasza.
Musze mu urozmaicać bo potem nie bedzie chciał jesc nowości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
mój kima więc wpadłam na sekundę meldunek złozyć bo jeszcze w garach zamieszać muszę zanim sie odemknie oko 😉
u nas noc cycająca - czyli boli dziąsło (górna dwójka) i niech sie juz przebije bo to upierdliwe jest: mało spi, mało je, jęczy, gryzie mnie niemiłosiernie - tak se podejdzie i upierdoli mamuśkę np. dziś w obojczyk - auć !! 😲
a tak ogólnie to kochamy sie na maxa 😆 z każdym dniem bardziej o ile wciąz jeszcze można mocniej 🤔 🙂
miłego dziona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia proszę wypowiedz się w wolnej chwili,
bo czytam a propo tego ubezpieczenia Ksawerego.
I na stronie ZUS w temacie "Zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego członków rodziny"
znalazłam informacje że "Pracownik nie ma obowiązku zgłoszenia członka rodziny (dziecka) do ukończenia przez niego 6 miesiąca życia."
Chodzi o to, że Ksaw zgłoszony został do ZUS 23.12.2010 (oficjalnie, bo wcześniej było to
zamieszanie z papierami). Chcę się dowiedzieć, czy mogę mieć jakieś konsekwencję
z tego powodu, że wcześniej nie był ubezpieczony(urodził się 06.05)?
A może orientujesz się jeszcze, czy przychodnia zdrowia rozliczna jest co
miesiąc z pacjentów czy np. pod koniec roku?
My mamy zaprzyjaźnioną przychodnię i Ksawi był tam leczony po mimo tego, że im nie zwracali kasy za niego pieniędzy. No i chciałam się dowiedzieć, czy mi teraz rachunku nie wystawią czy już już potraktują nas ulgowo po znajomości.

Z góry dziękuje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...