Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ania sory ze tak piszę ale ona to sięmusiala wiele razy w głowę uderzyć w dzieiństwie.
Ciekawe jak Bartusia pilonala.

Moja mama dzislaj dała Ha kaszanke, rece mi odpadły powiedzialam zeby tego nie robila, odpowiedziala że hyania tak ładnie buzie otwierala.
Ha buzie otwierałaby naet gdyby sie jej dawalo strychnine!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ta też zapodała mu sama kiwi, nie pytała mnie, ja w kiblu byam i wyszłam i zobaczyłam.
też mnie ścieło bo zanim poszłam srać to jej mówiłam, ze sie wysram i dam Aro deserek.
to ona nie dość, zę mu sama dała jedzenie bez zapytania mnie czy moze, to jeszcze przed deserem.
dodatkowo to on tego jeszcze nie jadł wcześniej.
pewnie tatara też by mu dała.
nie wiem, jakaś taka jest nieodpowiedzialna, bezmyślna i rozkojarzona, no i ma te swoje "sposoby" - zawsze rózne od moich.
wiem, zę najlepiej prosto z mostu, spokojnie ale to tak łatwo mówić... ja wciąz mam jeszcze jakieś problemy z asertywnością choć i tak wielką prcę uczyniłam w tym temacie nad soba.
potrafie powiedzieć o co mi chodzi tak w twarz ale narazie mam odwage tylko wtedy gdy mnie ktosz dzo szewskiej pasji doprowadzi.
poczekam, moze mnie wkurwi, jak kiedyś to znów jej wygarnę 😁 😁 😁 😁
ale nie o to mi chodzi...
no dziś jestem sama, mogłaby wpaść na herbę ale jak pomyślałam, zę będzie mi rządzić sie w kąpieli to wolałam sama sie pomęczyć z moim Cyśkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to jestem
co do zgłoszenia dziecka nie powinno być żadnego problemu sama załatwiam sprawy 450 pracowników i nie rozumiem jak firmy traktują ludzi ja się kurwa zabijam żeby wszystko było tak jak powinno a nie jeszcze pretensje do ludzi ze chcą coś załatwić u nas na śląsku są karty chipowe do lekarza żeby je wyrobić to trzeba przynieść druk rmua i zgłoszenie członka rodziny
Areczek je wszystko to co my dzisiaj wcinał dorsza duszonego w warzywach podobno mu się uszy aż trzęsły uwielbia mandarynki i pomarańcze kiwi pluje z apetytem zjada bakusia
nie mam dobrych wiadomości Werka ma słabe wyniki hemoglobina 7,5 granulocyty 1,5 masakra ale mam się nie martwic bo to może jest spowodowane antybiotykami które bierz oby tak było
dzisiaj byłam na pogrzebie żony kolegi z pracy chorowała na białaczkę 3 miesiące a mi do głowy weszły takie myśli że szkoda mówić zresztą nie tylko mi Werka nadal walczy z bebokiem czyli potworem który po nią przychodzi albo po kogoś z rodziny bo musi kogoś zabrać nic nie pomaga nawet psycholog
ja najprawdopodobniej mam pęknięty dysk i stąd ten ból jutro idę na tomograf
idę spać bo nie mam ochoty żyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dzisiaj byliśmy z Gu w Centrum Zdrowia Dziecka
w Poradni Chorób Metabolicznych
ciąg dalszy naszej wędrówki po specjalistach, mamy bardzo dociekliwą panią neurolog.
Oczywiście wyniki za miesiąc 😉
dobrze ze się nie stresuję

Ale przy okazji zmierzono i zważono naszego kawalera
9150 g żywej wagi i 75,5 cm wzrostu 😎
(Anka73 - jakoś bliźniaczo podobnie chyba do wyników Arona 😆 )
Gu jest pomiędzy 25 a 50 centylem z wagą i pomiędzy 50 a 75 jeśli chodzi o wzrost
ale coś mi się jednak wydaje że on waży więcej, tylko ta waga coś szwankowała - jak ostatnio go ważyłam w domu było ponad 9,5 kg 🤔
(poza tym jest naprawdę dużo cięższy niż Aron)

No i mamy szóstego zęba 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brawo dla Gu zębiastegi potwora.
My to na szarym koncu wagowo już.

Na domowej wadze wyszło nam 8700 a cm nie wiem.Ale Ha wcina jak sie masz wiec się nie stresuje

Glizda taka mała moja.Przyjechał nam fotelki nr 2. Już wszystko podopinane pierwsza przjązdzka w sobote. on jest od 9 kg ale chyba te 300 gram moge sobie podarowac co? Ha ma juz sztywna glowe wiec wydaje mi sie ze moze jeżdzic przodem do kierunku jazdy.

p.s wczytalam wczoraj na forum gazety wyborczej jak laska sie chwalila ze przesiadłą dzecko do MC Tobi w wieku 5 miesiecy, ale zeby było "bezpieczniej" zamontowała fotelik tyłem do kirunku jazdy, ten fotelik jest tylko monmtowany przodem !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje dziecko jest frikiem.
Na noc postanowilam jej dawac kasze z butelki zeby tego mleka tyle nie wtrąbiala.
klika dni jej dawialm w dzien, sama łądnie jadła z butelki, innej niz mleko.

Dziaj wiczorem cyrk niechce jesc. dalam wode w starej butelece pije.
przelalam tą kasze zmienilam smoczek pije.

Ha lubi miec zawsze tak samo na wieczor, nawet ta samą butelke.
Ciesze sie ze nie terroryzuje mie o cyca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak czytam te wasze wymiary to rzeczywiscie macie wielkoludy.

My glizdy 🙂
lrzej na plecach.

załuje ze te wieksze foteliki takie ciezkie sa.
jak jechalam do sklepu wpinalam do wozka i byl luz.a teraz trzeba wozek targac za kazdym razem, nie mowie o supermarkecie bo tedy ja sadzam wózku normalnie ale np jakies siuchwe zakupy.Albo do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapoucha napisał(a):
p.s wczytalam wczoraj na forum gazety wyborczej jak laska sie chwalila ze przesiadłą dzecko do MC Tobi w wieku 5 miesiecy, ale zeby było "bezpieczniej" zamontowała fotelik tyłem do kirunku jazdy, ten fotelik jest tylko monmtowany przodem !!!!!!!!!!!!!!!

WOW 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

My dzisiaj zakupiliśmy fotelik nr 2 - Romer King Plus
Klapi - tam gdzie poleciłaś 😘
I udało nam się kupić model z 2011 roku w cenie modeli z 2010 (bo przyszedł ze starą dostawą i w starej cenie, kolejne będą ponad stówkę droższe). Lepszy w nim jest materiał, podobno zdecydowanie lepiej oddychający niż te z tego roku 😆 😆 😆

Gu chyba nie zauważył faktu zamiany fotelików 😜 😜 😜


I już jestem pewna że chłopak zrezygnował z cycania 🤢
Smutno mi 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dawno tu nie pisałam chociaz codziennie was czytam jestem kwietniówką z ukrycia 🙂 Dzisiaj okazało się,że świat jest taki mały i spotkałam ciebie Jozo w CZD . To dziecko co się przestraszyło Twojego męża to moja Kajusia. Miałam cos powiedziec ze Cie poznałam z forum ale pomyslałam,że mnie raczej nie pamiętasz a pozatym ja bym sie poczuła jakby śledzona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nebbia - no faktycznie, świat jest mały 🤪 😆
Z twarzy zupełnie ciebie nie poznałam, pokazywałaś się nam kiedyś?
No i Kai też nie, faktycznie dawno cię u nas nie było (teraz jak patrzę na suwaczek to faktycznie były twoje córcie)
Ale nik poznałabym gdybyś się ujawniła 😉
W każdym razie miło było cię poznać 🙂 Serdecznie cię pozdrawiam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje drogie panie wpadam i wypadam bo zrypana jestem

u mnie ok, chłop chory i sra, dziecko ok, w pracy nawet bardziej niż ok, humoer do dupy, bo dowiedziałam się że kolezanka która wyjebali z pracy przed moim pryjsciem, nie chce mnie znać bo twierdzi że to przeze mnie, napisałam jej maila zobaczymy, a naprawdę bardzo się lubiłysmy

anka teściowa szok!!!! Moja przyszła jak Majka wstała, i moja mama była, tak się wystraszyła Maja że mojej mamie było aż głupio, no i moja mama upomniała ją że jak dziecko pije mleko to niech da se luz z machaniem zabawka przed oczami, a ja jak wróciłam to nawet mnie nie drazniła, tylko tym że dziecku nie dawała wogóle luzu, cały czas za nią łaziła i asekurowała, a młoda jest lotna i daje rae wszędzie sama 🙂

spadam na slipa, papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...