Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aloha
jestem po dwoch dniach, wczoraj zjechalam do domu, bo sie okazalo ze auto juz nam naprawili, tylko 410zl i jezdzimy znow 😜 😁

poza tym Iggi ladnie spi od prawie 3 godzin, w przyszlym tygodniu odstawiam go od cyca, bo mam ferie, a pozniej nie bedzie kiedy, na razie celem jest nie cycanie w nocy, w kolejnych dniach cycek w dzien, az mi mleko calkiem zaniknie.
maz robi mi nesquiki, bo mnie wkurzyl, to niech robi 😜
mial 2 godziny czasu jak Iggi spal, a ja bylam w robocie i dupek nie posprzatal, bo gral w karty z rodzicami 😠
dobrze ze rano sie bzyknelismy bo juz by dzis nic nie bylo 😜

monia tule, bedzie dobrze.
dzieciakom gratuluje nowych umiejetnosci i zebow,
u nas szykuja sie dwojki na dole, na gorze jakos cicho 😜 poza tym jest bujanie i wspinanie po wszystkim co sie da 🤢

no i spadam spac jutro na 7 do roboty

Spokojnej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia - jesteśmy tu wszstkie dobrej myśli 🙂 tymczasem zaciskamy mocno kciuki i tulimy 🙂

NY - wszpółczucia 🙂

jakie magnesy? czy coś mnie ominęło??? macie jakiegoś linka?
mój potwór usypiał 1,5 godziny - myślałam, zę oszaleję tak go nosiło. juz sam nie wiedział gdzie giry zakładać i w co walić - jakiś niespokojny dziś.

co do wymiarów cyśkowych to rzeczywiście JZ prawie identico:
9 100 - 50 centyl
75 cm - 75 centyl
ja w sumie nie wiem czy Gu jest taki cięższy - tak szczerze mówiąc.
na pewno wygląda na troche większego ale Aro jest drobniejszy ale bardzo zbity (po swoim łojcu).
ależ mnie wykończył gnojek aż mnie czerep zaparował 😮 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia ,jestem z tobą,usciskaj weronisie 🙂
dzielna z niej dziewczynka.
Magnesy zamówiłam,dzieki.

Nocki są u nas tak tragczne ,ze masakra 😞do tego emka ma pleśniawki na języku 😞do tego idą jej zęby 2 juz wyszły ma juz 10 i kolejne 2 wychodzą 😞
jeszcze takich dziąseł niewidziałam jak u niej,straszne.....
daje jej maść na dziąsła,czopek w tyłek i nirofen przed snem a i tak chuja pomaga,sory,ze tak bluzgam ale sił mi kurwa jego mać brak 😞
a najgoresz,ze ona nic prawie nie je 😠 😞wiem,ze dobrze wygląda ale kurde,nawet pic nie chce,tak ją te dziąsła bolą ,ze nie chce gryżć,papki jej robie to ona tego nie umie jeść,bo w sumie dawno temu jadła takie papko,w konczu przy 10 zebach nie będzie miksowanego jadła i nie chce tego 😞wszytko siłą.
Jest taka nie moja,nie emilka,nie radosna,smutne oczyska,kurwaaaaaaaaa
przemek z nia jutro do lekarza pojdzie,może coś doradzi bo ja juz pomysłu nie mam,wiem,ze zęby trzeba przeczekać,przejść,remik też tak znosił ząbki,on w jej wieku miał juz 12zębów/
Koszmar po prostu 😞
mama mówi,ze cały dzień dziś marudziła na maksa i płakała buuuuuuuuuuuuuuuu
Zasneła w pokoju moich rodziców ,na łóżku dziadka i tam już została,bo aż strach ją budzić.
Mój tata ją w nocy zabrał do siebie zebym sie mogła do pracy wyspac 🙂
mój kochany tatuś 🙂
ale mówi,ze 20min i zasnęła.
Do tego Przemek chory ,jak mi kurwa Remika zarazi to wiecie ,ze sie pochlastam nie?
cały grudzień to dziecko przechorowało,całyyyyyyyy
i mam wrażenie ,ze się zarazi od niego i tym razem 😞
ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!chce mi się wyć z bezsilności!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
monia wytrwalosci musi byc dobrze 😘
klapi haha fajna laska my na foteliku nr 2 jezdzimy juz od pazdziernika 😎 i fakt wkurzajace jest to ze malego juz sie nie przenosi w foteliku tylko sie targa na rekach ale juz sie przyzwyczailismy wczoraj w ddtvn zawitkowski mowil jak bezpiecznie przewozic dzieci - przypinac fotel pasy i nie dawac picia podczas jazdy w sumie nic nowego sie nie dowiedzialam poza poyslem na zabawe w aucie - owinac folia z apteczki caly zaglowek bo adnie sie w nim odbijaja swiatla aut domow itp
ania wspolczuje tesciowej zapewne ma dobre checi ale jej nie wychodzi jakos
moi rodzice tez mnie czasem zaskakuja swoja bystroscia np czesto sadzaja malego na stole gdzie pelno herbaty polmiskow i tak adas sobie siedzi asekurowany przez dziadka i ciagnie za wszytsko 🤢
iskra oj fobie chorobowa to i ja mam nigdzie nie wychodzimy - na spacery bo boje sie ze dziecko nam sie zarazi z reszta lekarz nas uprzedzil ze adas moze miec juz wrazliwa krtan tej zimy i lezakujemy w domu tylko sie wietrzymy albo adas zazywa powietrza jak jedziemy autem 🤢 ostatni raz na spacerze bylismy w 2 dzien swiat
lece zamawiac magnesiki coby doszly na czwartek
aha my wazymy 9900 😎 centyli nie znam bo w przychodni nie bylismy juz od wrzesnia z reszta u nas nie podaja 🤢 ciuchy nosimy na 80 - 9-12mcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry, to co sie dzialo wczoraj wieczorem to jakis koszmar, moje dziecko zasnelo dopiero o 22:30 2,5 godziny pozniej niz zawsze, szalala podnosila sie przewracala wkladala glowe miedzy szczebelki no cuda wianki normalnie....
zaraz trzeba jechac dalej po ksiazki, tylko zeby umyc i wlosy ulozyc
zakaldka wiec do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej,

Dzisiaj wczesniej bo spokoj jak na razie w pracy wiec herbatka zrobiona i zasiadlam do brzuszka zeby was doczytac.

ale tez troszke sie pochwale 🙂
Mamy kolejnego zeba, swiatlo dzienne wczoraj ujrzala gorna lewa dwojeczka 🙂

Poza tym dziecko mi "dorośłeje" 🙂 Nocki przesypia wspaniale i oby tak juz zostalo.

A tak wogole to nastroju do pracy brak, pogoda do du...
szaro buro i pada.
Blee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
-dajcie mi sił bo nie wiem ile
z nim wytrzymam..
straszny się zrobił..
krzyczy i wymusza wszystko..
a że ja nie pozwalam to jest jeszcze gorzej..
teraz ma kare i siedzi w łóżeczku
już się uspokoił i gada z Narcyzem (jego odbicie w lustrze)
muszę odpocząć bo zwariuje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla Oliwki Basikowej i Blizniaczek Madziowych -
Wszystkiego co najlepsze !!! 🙂


kahna moze uda sie te kawke jutro walnac bo dzis tez drzemalysmy 🙂

graty zebowe i jak zwykle kciuki za chorodupkow 🙂

LOla od wczoraj mnie caluje 🙂
Caluje namietnie bo tak ostro sie przytula,
ze wyrywa mi resztki wlosow 🙂
Rzuca sie na mnie i sciska z calych sil
a przy tym chce mnie polknac
no wiec tak wlasnie sie calujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktore wymiary zamawiacie? te najwieksze bo ja chyba po kilka tych mniejszych kazdej babci po 2 tzn 9*14
skad ja znam mama daj bo jak nie to awantura Adas bardzo nauczyl sie wymuszac placzej i wola da da i trzepie ze zlosci raczkami ale jak jest z emna w domu to w maire sytuacja opanowana ale jak jezdzilismy non stop kolor do moich rodzicow to tam dziecku pozwala sie an WSZYSTKO!!
teraz sam zasnal 🙂 kochany moj babel
oj podobnie jak Loli adas szarpie mnie za wlosy ma przy tym mega frajde szczegolnie lubi jak merdam mu kucykiem ale zero wyczucia ma gosciu 🤢 i od wczoraj nauczyl sie wachac nosem hehe caly czas tak fajnie ciagnie jak piesek 😁
dla solenizantow buziaki zdrowka w szczegolnosci
a co u ilonki? ami zagladala? która w dwupaku 😜?
mamy te klocki polecam Adfas potrafi sie nimi zajac na dluzszy czas szczegolnie czerwonym klockiem 😉
http://www.fisher-price.com/pl/infanttoys/product.asp?id=37823&media=710543&history=2&s=bubrilliant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...