Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej
załamana jestem na maksa!!
mam zapalenie nerek,ja pierdole 😞
wzieło mnie w pracy o 17 lekarz,w ciazy to miłam i mam to dzis 😞


asienka takie niewychodzenie chyba tez nie jest dobre,ale ty wiesz co najlepsze dla dziecka.
Ja mimo chorób i tego okresu chorowania,wychodzę na spacery.

idę się poclastac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iskierka tule i sie nie ciachaj.
Tylko zbieraj sily na wyzrowienie.

Asia tez tak mi przyszlo do glow ze siedzenie w domu to tez nie dokonca dobre, ale ty wiesz co najlepsze 🙂

Na katar dziewczyny polecaly taki sprzet katarek, nie mam wiec wiecej o nim nie wiem.
My tylko sol mroska frida i masc majrankowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znowu mnie wywialo z chaty
ale juz jestem

Dziewczyny dzieki wielkie !!!
Tez juz bym przeszla na normalne jedzenie, ale LOla narazie na sloikach jechala wiec nie chce jej tak od razu przestawiac na nasze. Troche jej popichce.

U nas na katar sol morska i frida
( katarka w koncu nie kupilam bo od tamtego kataru LOli do dzis nie bylo potrzeby
i mam nadzieje, ze tak zostanie )
Ciesze sie strasznie bo bylam chora a LOlus sie nie zarazil - zajebiscie ! 🙂

Iskierka ja piernicze biedna Ty
nikomu nie zycze bolu nerek
wszystkie te nerkowe sprawy to koszmarny bol
daj znac co z Toba i jak sie bedziesz czula
mam nadzieje, ze nie masz piasku ani zadnych kamieni ( nie daj Boze ! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry
Górne jedynki to jakis koszmar. Mis dał mi popalić w nocy. Spał ze mna a mąż w innym pokoju. Oczywiście wykorzystal to i grał do rana 🤔
Zaraz mu dam paracetamol bo miauczy cały dzień. Ale jakos to słabo pomaga Nawet z czopkiem na dokładke 🤢
Mój bidulek malutki tak go boli. Dziąseł takich spuchniętych to ja nie widziałam nigdy. A to jeszcze te łopatki w spadku po mnie mu wyłażą 😞
I jeszcze batman zaraz będzie kurwa i tyle. Mam go w dupie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doczytalam

klapi ja sie wybieram juz od jakiegos czasu z tymi cyckami
i oczywiscie ze strachu jeszcze nie poszlam 🤢

LOla ma 1 siniaka na nodze

NEW na katar tez ten nasivin soft rano i wieczorem uzywalismy do nosa - bardzo dobry
przynajmniej Dziecko troche w nocy pospi
polecam
no i jeszcze kropelki Cebion ( to na przeziebienie w ogole ) 2 razy dziennie po 5 kropli na lyzeczke i do dzioba

doczytalam i oczywiscie gowno wiecej pamietam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Potworek zasnął 🤪

Iskara współczuję, ale twarda babka jesteś
musisz ten ból pokonać 😘

Klapi - Ksawi nie ma siniaków, ale on głownie po dywanie
i panelach śmiga. 🙂

Też muszę się przestawić na obiady samodzielne.
Jak mi się słoiki skończą to spróbuje!

Bogusia ucałuj obolałego Misia od cioteczki,
a ksiądz niech Wam długo dupki nie zawraca 😜 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
plusem wczesnego wstawania do pracy jest to ze juz po 12 bylam w domu, nawet obiad ugotowalam i wyslalam meza do pracy dzis nietypowo na 14ta mial do 22, jakos mi dziwnie bedzie jak przyjdzie z pracy i bedziemy spali razem 😁 zawsze robi 12 godzin, a dzis tylko 8 😉

tak sie nameczylam, sama znioslam malego, wzielam spiowor z sanek i doczepialam ponownie do wozka umordowalam sie, zeby mi Igor w czasie doczepiania nie spadl wychodze na dwor a tu pada 😠 wiec wzielam igora na rece i poszlismy na pole zobaczyc jak dziadek pracuje i tak Iggi byl na dworze 15 minut, bleee
teraz spi w lozku naszym 🙂
a ja w tym czasie zalalam kokos wódka i bede robic kokosówke, tak sobie cyckalam u mamy jak bylam, bo tak mi to smakowalo 😁 za 5 dni bede sączyc 😁, no i pozmywalam po obiedzie.

Dla bliźniaczek buziak na 10 a dla Oliwii na 9 😁
lece was doczytac.

ps. ogladam na HBO This is it.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiądz był krótko oczywiście czemu nie chrzczony mis i czemu ślubu kościelnego nie ma. A chuj go to obchodzi. Chyba mu sie słabo rok podatkowy kończy 😠
Paracetamol znów podany. Może troszkę ulży Misiowy. Pisałam już że mnie teściowa wkurwia samym faktem bycia w domu? Zawsze jak bierze Misia tyo później wali mi jej perfumami. Jak ja kurwa tego nie znosze. No ja pierdole chuj mnie jasny strzeli. Na zawał przez te malpę z czerwonym łbem padne. Jakies czary musze odprawić albo cos jej do kawy dosypać. Najlepiej cos na srake. Jest takie coś co nie ma smaku i tak działa? 😁
Sławek się czepia ze ja robie problem z jego matki. A to kurwa niespodzianka. Prędzej mi trzeci cycek urośnie niż ją polubie 😜
Łącze się w bólu z Anką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem ale dalej nie mam na nic ochoty nie wolno mi dźwigać(hahhhahahaaha) chodzić w butach na obcasie nie dośc że dysk do dupy to jeszcze zwężone kanały nerwów korzeniowych rdzeniowych a na poziomie L-3-L-4 uwypuklenie worka oponowego zajebiście wizyta u neurologa na 15 marca w tym kraju to tylko umrzeć trzeba zrobiłam sobie też badania i hemoglobinę mam super 9,8 ,ob 15 , a do tego chodzę zmęczona niewyspana mam dość roboty spakowałabym chłopa i niech wypierdziela bo teraz jest albo przed nocką lub po nocce więc ciągle śpi kurwa kurwa kurwa
Iskierka trzymaj się cieplutko
Bliźniaczki nasze kochane wszystkiego najlepszego
ja w czasie kataru smaruje trójcę plumex baby ,w nawilżaczu amol albo oil obasa ,jak popierdzieliłam nazwy to sorrki ale to po prostu meczenie materiału
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wreszcie troche spokoju, lila przy butli padla zjadla 280 ml ale przez cały dzien praktycznie nic te zeby mnie wykoncza, spalatylko rano, potem kolo 16 zaczela jeczyc to ja polozylam ale zrobila mi taka afere ze szlag mnie trafil i ja wyciagnelam...
agata dzien roznicy miedzy naszymi dziecmi a te zeby wykanczaja, lola ma super narazie bez zeboli 🙂
u nas jeszcze ksiedza nie bylo
ja na meza musze czekac do jutra rana az wroci ze sluzby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia bezczelny burak !
co go to obchodzi !

moje Dziecko pobilo dzisiaj rekord niespania
od 13 do 20.30 czyli 7,5 h bez snu 🙂
jak wkladalam ja do lozeczka o 20 to w ogole nie byla zmeczona, chichrala sie i chciala bawic
o 20.30 zasnela

wszystkie bedziecie mialy te zeby u Dzieciakow za soba, z glowy
a na nas przyjdzie pora i dopiero bedziemy sie meczyc 🥴
dupa !
no, ale trudno sie mowi ...
ja mialam zeby tez pozno bo dopiero okolo roku wiec LOla ma jeszcze troche czasu 🙂
pewnie czeka zeby przyatakowac ze zdwojona sila
i od razu jej wszystkie wyjda 😁 😉

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaach zapomnialam napisac, ze LOlus dzisiaj zjadl kaszke z mlekiem !
nie wiem co sie dzieje z moim Dzieckiem, ale ostatnio codziennie mnie czyms zaskakuje
jakis skok czy co ?

vov Marta zaliczyla zdrade Na Wspolnej
co to sie dzieje na tym swiecie ? 🙂

a tak w ogole to wlasnie mi sie sernik piecze 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iggi tez potrafi ponad 7h nie spac, wiec juz mnie to nie dziwi 😜
dzis jednakowoz zaliczyl 2 drzemki 1 godzinna, 2 polgodzinna, i teraz polegl wypil jakies 140ml butli i dopil moim cyckiem,ale na deser zaliczyl: danonek caly, sloik jagod 130g, prawie calego Lubisia, dodam ze na deser zrobilam mu kaszke manna i chcialam dodac jagody, ale cwaniak nie przypadla mu konsystencja, wiec manna zjadla mamusia 😎 a dziecie zjadlo co wyzej 😜

umylam wlosy, zamowilam magnesy, jem kolacje i czekam na meza

p.s. jesli ktoras z was ma HBO2 to o 21.35 bedzie leciec powtorka serialu Dorastająca nadzieja- ogladalam w piatek i mialam ubaw po pachy 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi a bo w ogole te nasze Dziewczyny to fajne Babki 😎 🙂

chyba spamu dawno nie bylo, prawda ? 😉 😁

Tatus ubral Dziecko na spacer
czyli nic do niczego nie pasuje 🙂

[URL=http://img16.imageshack.us/i/ewsas.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/805/ewsas.jpg[/IMG][/URL]

i "i tak stad wyjde" 🙂

[URL=http://img602.imageshack.us/i/nbvcxjpg.jpg/][IMG]http://img602.imageshack.us/img602/8954/nbvcxjpg.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

irysek ja dzisiaj tez dojadalam deser
bo za duzo banana bylo i Krolewnie nie podeszlo 😉 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata chyba pora łóżeczko obniżyć.
Mis dostał paracetamol i śpi. Oby do rana.
Miś nie ma siniaków na kolanach, ale on ma poduszki tłuszczowe 😜 Spadł mi dzisiaj z przewijaka do łóżeczka jak go ubierałam. Oj chyba trzeba przewijak pozegnać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...