Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
krzyz mi napinkala i zoladek boli, chyba se trza kielicha strzelic 😜

mlody spi juz 1.5h kuzwa ciekawe kiedy pojdzie spac nocnie 😮 ide go obudzic!

jutro na 7 do pracy znow, jak dobrze ze bedzie weekend- maz mi dal jutro wychodne z domu, ale dupa nie mam z kim wyjsc, wszystkie kumpele zajete, szlak mnie trafia- ani jedna nie ma dziecka wiec teoretycznie powinny miec wiecej czasu ode mnie, a jakos nie mozemy sie zgrac 🤢 wkurwiaja mnie! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dotis , szczerze to go rozpieściłaś.
Ja dzisiaj przesiadziałam u kloezanki cały dzien na plotch.
Brzy wrócił z pracy od progu dostał Hanie, obiadu nie ma, a teraz zmywa (!) na doatek ma jeszcze po odkurzać.
Ja siedzę przed kompem.

Niech spróbuje cos powiedziec!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NEW no to moze serio sie zgadamy i jakies spotkanie wakacyjne zaliczymy 🙂
jeszcze sporo czasu, ale chetnie wysciskam Nadusie ...
a z Toba kielicha walne 🙂

dotis e tam rozpiescilas ...
za dobra jestes dla niego i tyle 🙂

bogusia no to mi by sie przydal Twoj Maz z ta maslanka
bo mam na maxa ochote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moj sam sobie wszystko do jedzenia szykuje do pracy ciuchy koszule czy mundur wszystko sam sobie robi na zakupy pojdzie zmywa i jest super
nie robie czegos za niego czasami on mi zrobi sniadanie czy kolacje a czasami i ja mu sie odwdziecze tym samym, ja pracuje w domu, sprzatam czasami gotuje zajmje sie mala i jeszcze sie ucze, zadnej przyjemnosci w zyciu nie mam moj swiat zaczyna i konczy sie na dziecku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PADAM mam dość wszystkiego to życie jest popieprzone jak klocki lego
Ania cieszę się że jesteś z nami bo my mamy czarodziejska moc i czytając te wszystkie opinie na temat tego skurwysyna dołączam do grona złorzeczących to mu nie stanie do końca życia (oby)
zastanawiam się dlaczego faceci to robią mają wszystko rodzinę dom posprzątane ugotowane itp.
aż mi żal patrzeć na mojego synka że i z niego może wyrosnąć taki skurwysyn a ja na to nie mam wpływu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniadad napisał(a):

aż mi żal patrzeć na mojego synka że i z niego może wyrosnąć taki skurwysyn a ja na to nie mam wpływu


Monia - jednak myślę że masz

Witam się
i zakładam od razu na prychę

Klapi - Gu taki uchachany był, bo ciotki zobaczył 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spadam juz moze obejrze sobie jakis fim tylko musze poczekac az zasnie moj diabel]
dobranoc kobitki i nie dajmy sobie wejsc na glowe zwlaszcza ty dotis, dasz palec a facet cala reke chce i najlepiej zebys caly czas w garach nimi mieszala wrzuc na luz nic mu sie nie stanie jak sobie zrobi kolacje czy nalozy obiad jeszcze od tego nikt nie umarl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pierdziele procedura wypełniania formularza zaproszen zakupionych na roczek w allegro - to jak jakiś PIT 😮 przegieli pałę.
Mój ogniodym padł w końcu więc jest czas kopyta zrobić bo na lato to mi kosmetyczka będzie wolała podkowy zapierdzielić na giry niż pedicure zrobić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nigdy nie przyszło by mi do głowy szykowac facetowi ubranie do pracy!
Mi nikt nie szykuj, zwłąszcza ze kazdy sie ubiera jak chce.

u nas w domu, jesli poruszamy taki temat, sa obowiazki przydzielone, ja mam raczej takie które trzeba zrobic a brzydki raczej ruchome.
Ale jak ktos czegos nie zrobi to nie mamy do siebie pretensji,
ja np ogarniam samochody bo sie znam bardziej na tym,a brzydki rozwiesza pranie bo lepiej strzepuje.ja robie zakupy bo wiem co potrzeba a brzydal zmywa itp.
Hanka w weekend spolnie a po pracy Brzydkiego z nim bardziej.
No i kąpiel i usypianie jego bo ja musze miec chwile dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mysle ze czasami nie ma sie na cos wplywu
patrzac na mojego meza i jego braci, mi sie wydaje ze oni sa zupelnie z innej rodziny moj jest zaradny szanuje mnie sam sobie wszysko robi a oni to takie muły wyzywaj tesciowa a ten srodkowy wcale swojej zony nie szanuje a najmlodszy chleje a tesciow mam bardzo dobrych pomagaja wspieraja i sie nie wtracaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja w sumie teraz doszłam do niosku że nic przy moim facecie nie robie a myslałam że duzo, z tym że przez dzieci jest wszysko robione a on się podłańcza 😁 bo jak piorę to ijego jak gotuje to zje sprzątam dla wszystkich i tak ogolnie , ale żeby tak specjalnie mu coś naszykować nieee a z ciuchów to w ogóle nie ma szans ja go widze jeans i sweterek on bojówki i bluza ....kurde a myślałam że to taki pasożyt czasem ot i odkrycie zrobiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja tak szybko:
niby marudzę na swojeo chłopa, ale u nas każdy robi wszystkiego po trochu, ja wiadomo więcej z dzieckiem, ale dzisiaj mi o 4 wstała i marudziła, to podrzuciłam kułcze jajo mężowi- nie był jakoś mega szczęśliwy z tego powodu, ale ją uśpił 😁
Aniela też ostatnio, a nawet bardziej niż ostatnio spanie wieczorne ma nienjlepsze, jedzenie jak zawsze- zje wszystko, ale ilości jak dla kurczaczka- no widocznie tak ma 🙂
Co do Brtka, to jest teraz bardzo biednym człowiekiem, bo stracił dwa największe skarby. Więcej nie pisze, bo nie znajduję odpowiednio mocnych słów.. Jeszcze dostanie od życia po dupie- oj będzie chłopczyka bolało (bo to nie jest mężczyzna)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...