Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Klapi bardziej to do reakcji alergicznej pasuje. Może sobie czyms oczka Ha zatarła?

Ja mam dość Miśka. Mam ochote go oddać. Jest dzisiaj dla mnie wrogiem nr 1.
Nie umie sam zasnąć jak kiedys, ciągle wstaje w łóżeczku - musze przy nim stać dopóki nie zaśnie i pilnować żeby nie próbował się przekręcić. W nocy budzi sie co chwile ryczy wstaje.
Łeb mnie przez te nocne dyżury napierdala. Jestem wściekła i mam ochote mu przyłożyć.
Nerwy mi puszczaja - zdarzyłam juz ochraniacz rozerwac.
Mam ochote wyć i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecamy sphagetii

Składniki
- 30 dag mielonego mięsa indyka
- łyżka posiekanego tymianku
- koperku lub innych ziół
- szczypta soli
- 3-4 pomidory obrane ze skórki
- mała obrana cebula
- duży ząbek czosnku
- kilka posiekanych listków bazylii
- oliwa
- sól
- makaron spaghetti
Sposób przyrządzania:

Mięso wymieszaj z ziołami i solą. Uformuj małe kulki, ugotuj na parze.
Pomidory pokrój w kostkę i rozdrobnij w blenderze. Cebulę drobno posiekaj. W rondlu rozgrzej łyżkę oliwy, wyciśnij do niej czosnek, szybko zamieszaj, żeby się nie przypalił, dorzuć cebulę i, kiedy się zeszkli, wrzuć pomidory. Odparuj sos, dodaj bazylię i sól.
Ugotuj makaron (najlepszy jest al dente, ale dziecku lepiej go gotować troszkę dłużej), odcedź, nie przelewaj wodą. Makaron polej sosem, ułóż pulpety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
jak to dobrze byc o 12 w domu 🙂
maz obiera ziemniaki, ja potem zrobie nuggetsy z kurczaka, Igorowy obiad (filet z kurczaka, marchewka, ziemniak i brokuly) gotuje sie na parze, a krolewicz spi 🙂
mam czas poleniuchowac 😁

p.s. gdyby nie to ze mam okres to bym se bzyknela meza, a tak dupa 😜

milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i nocka w miare super- o 20 zjadl duzo kaszki manny z mlekiem, ok 270ml, obudzil sie przed polnoca i ok. 3 ale dalam mu napic sie wody, zrobil pare lykow, cos tam pospiewal i zasnal, o 5.30 dalam mu mleko wypil 140 i poszedl dalej w kimono i spal do 7 🤪
jestesmy na dobrej drodze do przesypiania nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia widzialam to - bzdury i tyle

kuzwa ja znowu lapie jakiegos dola,mam dosc ,wszystko jest na mojej glowie...od sprzatnia,gotowania,prania po ostrzenie se nozy,wymiany w lazience kranu,wiercenie dziur itp a o malej juz nie wspomne wszystko robie ja...moj tylko a dla niego AZ pracuje...czuje sie taka typowa kura domowa!przychodzi obiadek jest,kolacje zrobie,kawe przynosze mu!jak razem pijemy kawe to mala musze sie zajac,dopijam zawsze zimna...dzisiaj najebalam sie obiadu a on zostawil pol talerza i wyladowalo to w kiblu...kurwa mam poprostu dosc!chce isc do pracy!!moze sie to jakos zmieni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotis proponuje męzowi zimny prysznic - a najlepiej lodowaty 😠
Ja swojego chyba dzisiaj wywale do innego pokoju i bede walczyc z Miśkiem w nocy. Bo inaczej go ie naucze spania bez nas. Sławek go zawsze zabiera bo rano do pracy i woli chwile spokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...