Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aloha
dopiero teraz mam czas was doczytac, mlody zasnal o 21.20 moze dluzej pospi, ludze sie 😜
zjadl duzo mleka z kaszka manna, jak mu zęby przestana dokuczac to jest nadzieja dla mnie 🙂
maz w pracy na nocke wiec lozko moje przez pare godzin 😜

czemu tak jest ze jak Igor jest uchachany po pachy to jak akurat nie mam aparatu zeby na kamere nagrac 🤢
dzis mial faze jak jadl jablko, tesciowa powiedziala "jesz niemieckie jablko wiec jesz Apfel" no i to Apfel go tak rozsmieszylo ze chyba z 5 min sie chichral a my mielismy lzy w oczach 🤪

Ilona- kij im w oko, znajdziesz lepsze zajecie 🙂
tez tesknie za Anią i Aronem , ech

no to spadam sie troche wyspac
Spokojnych!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
dziecko mi sie popsuło na amen. Pół nocy z głowy. Juz nie mam siły. Darł sie co chwile. Ja nie wiem o co juz chodzi.
Nastepne zeby czy fochy?
EMI co do wózka to jak widze małe kółka to od razu jestem na nie. Wybacz 🤨
Widziałam na mieście babki jak jezdziły takimi z malutkimi kółkami a niektóre to były już tak zdarte że szok. Sprawdz czy są zrobione z porządnego tworzywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
dopadła nas choroba łącze się w bólu z Agata bo Arunia ma bakterie w moczu nosz cholera jasna do tego zapalenie gardła więc żyć nie umierać
wczoraj o 16 telefon że dzieci nie będą przyjęte do sanatorium 2 marca a 27 lutego zajebiście latam po domu jak kot z pęcherzem bo spakowanie 2 nastolatek na 6 tygodni to po prostu wyczyn myślałam że w weekend spokojnie to zrobię a tu kacza dupa
do tego mój kochany promotor oddał mi pracę wczoraj i kazał nanieść poprawki na piątek a jak ja robokop dam radę
bolą mnie zatoki katar leci jakby zawory puściły więc mam dość a w związku z tym że dzisiaj dzień walki z depresja to ja mam doła giganta
solenizantom wszystkiego najlepszego już niedługo będą dmuchać świeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia bidulko współczuje i przesyłam resztki mojej energii może pomoże 🙂 🙂 a z tym terminem to dobrze że pierwszego ci nie powiedzieli 🙂

Sto lat dla miesięczniaków i specjalne całusy dla Arunia - bakterii w moczu mówimy NIE!!
TU PORANNIE PRZED JEDZENIEM - MAM 11 MIESIĘCY TAKIE PROBLEMY I KITKĘ NA GŁOWIE
[URL=http://img200.imageshack.us/i/dsc05558h.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/2139/dsc05558h.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
DLA NADII I ARECZKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 11 MIESIECY ZARAZ TRZEBA IMPREZY ORGANIZOWAC
u nas noc ok tylko 3 pobudki wiec powoli wraca wszystko do normy chyba... odpukac i nie zapeszajac
lila wlasnie ciagnie sie za wlosy i gada z krzeselkiem do karmienia no nic tylko sie smiac 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOLENIZANTOM MÓWIMY STO LAT 🙂 😘

Wzieliśmy rano przykład z Hani 🙂 mama zrobiła jedzonko i dała łyżeczkę no istne szaleństwo było 🙂 wszedzie bałagan , ładniej je łapkami niz łyżeczką 🙂 no i oczywiscie jeszcze mnie musiała nakrmic 🙂 teraz Lenka moczy sie w wannie a ja siedze z laptopem na kibelku i do Was piszę 🙂

Monia Tobie to pomnik powinni zrobić...tyż kobieta niezniszczalna 🙂 nic Ci nie stanie na przeszkodzie...wytrwałości zyczę.

Ja wczoraj przeanalizowałam że nam spacerówka niepotrzebna bo nasz wózek jest lekki a do tego mozna w nim dziecko do 17kg wozić także spoko 🙂 pojeździmy w nim do 18 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadusi i Areczkowi 1000 Buziakow ! 🙂

sciskam chorowitkow !
szczegolnie Areczka z bakteriami w moczu ( wiadomo dlaczego ) 😉

Monia u nas tez od razu bylo chore gardlo u LOli
podobno Dzieci z bakteriami w moczu od razu lapia wszystkie wirusy i infekcje
bo sa oslabione
pewnie wlasnie dlatego u Was tez to gardlo

my antybiotyk skonczymy w sobote
i dzialamy dalej ( z badaniami )
trzeba ustalic skad ten zum u nas

NEW czy Nadusia miala cystografie ??? bo cos kojarze
jak Dziewczyny dalyscie rade ? bo ja oczywiscie juz w stresie
trzeba zostac w szpitalu na to badanie czy w 1 dzien zrobia ?

wozek emi ok
ale te male kolka tez mnie zniechecaja ...

my zostajemy przy naszej spacerowce
bo jest do 4 lat
i wygodna, leciutka wiec luz
bedzie na lansiarskie dlugie spacery 🙂
ale parasolke kupimy na pewno
coby szybko sie przemieszczac po miescie
do auta wrzucic raz dwa i vio dalej ...

ilonka kukurydze Lenusi z puszki dajesz ?
podgrzewasz czy tak od razu
bo ja jeszcze nie dawalam i nie wiem czy mozna
ale mam ochote jej dac 🙂
aha! pytalas o warzywka z bazarku eko
brokuly tez maja, wszystko maja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w ten zimny dzionek 🙂

[color=purple]Dla naszych solenizatów tysiące buziaków 🙂[/color]

Monia trzymam kciuki żeby wszystko się udało.

I uściski dla naszych choruszków i szybkiego powrotu do zdrowia.

Filip wczoraj zaliczyl w ciagu dnia jedna drzemke i to niecala godzinna wiec jak wyjezdzalismy do domu to wlozylam go do wózka i juz spal.
Wiec w domu nic tylko szybkie przebieranko na spiocha i wyrko.
I sama sie dziwilam bo myslalam ze zrobi mi wczesno ranna pobudke a on spiochal od 18 do 7 rana 😮

A tak poza tym to mamy maly sajgon w domu.
Młody juz sam chodzi po mieszkaniu oczywiscie jeszcze sie chwiejac wiec my latamy za nim i go asekurujemy.
Juz wolalam jak raczkowal i wszedzie sie wspinal.
No ale taka kolej rzeczy 🙂
A jeszcze niedawno tylko lezał i spał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka Nadia kiała cystografię 2 m-ce temu. Bylyśmy rano na oddziale - jako przyjęte do leżenia ale nie zostałysmy ( pewnie tak dodatkowo zarabiają bo na wypisie byłam w szpitalu 4 dni ).
Na takiej maszynie rentgenowskiej cewnikują dziecko i wpuszczają płyn - kontrast do momentu aż zacznie wypływać - czyli dziecko czuje parcie na pęcherz i zaczyna z tym cewnikiem robić siku przez co wypływa również kanalem moczowym . Mama jest ubrana w kombinezon chroniący przed promieniami i zostaje z dzieckim a oni mówią - prawy bok , lewy itp.
Badanie trwa chwilę wiecej strachu niż to warte.
U nas był problem z wysikaniem kontrastu wiec kładłam małą co chwila na rentgena a oni podglądali na szczęście po 3 h wysikała wszystko.

Warto zrobić takie badanie bo ew.wykluczy cofanie się moczu do nerki pobiora mocz cewnikowany do badania - najbardziej wiarygodny .

Dostałyście skierowanie na cystografię???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o losie jakby mi kazali iśc na takie badanie z Lenka to bym się popłakała...strasznie to wygląda z opisu 🤢

Agattka kupiłam kukurydze bonduleki bez cukru taka specjalna dla dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...