Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Joll skarbie poczekaj trochę dłużej chociaż z pół roku żeby organizm odpoczął. Ja po ostatniej ciąży przez 3 miesiące krwawiłam bo mi źle dobrali tabletki hormonalne już bałam się że wykrwawię się na śmierć i z nocy poślubnej też będą nici. Teraz wpadliśmy dokładnie rok po całym zdarzeniu 🙂 bo jak to mój Mąż mówi Ty to masz wszystkie dni płodne 🙂 Kochaliśmy się zaraz po okresie i tu taka niespodzianka 🙂 i to znów w lipcu 🙂 Moja teściowa się śmieje że już nigdzie nie jedzie na wczasy na wakacje bo my to zawsze dobre nowiny przynosimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja patrze co ile kosztuje, jaki producent jest najlepszy zeby ulatwic sobie pozniej zadanie. moj narzeczony juz by chciał wszystko pomalu kupowac, po pare rzeczy co miesiac ale kazalam mu sie wstrzymac bo nigdy nic nie wiadomo, a on do mnie zebym nie wywoływała wilka z lasu, jak mu wytłumaczyc ze sie boje narazie takich zakupów...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w tym czasie mniałam mnóstwo stresów,
wciąż rozstawaliśmy się i godziliśmy...

teraz już wiemy, że sami do tego doprowadziliśmy




Nie obwininiajcie się kochani,niepotrzebnie,napewno uda wam się szybko i tym razem będzie wszystko ok,wierze w to,3 maj się i myśl pozytywnie.
Buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emii ja planuje zakupy trochę przed porodem. Teraz obiecałam nic nie kupować nawet jak idę do sklepu to tylko patrze na ceny i tak nie mam z tego radości.U mnie w domu wszyscy wiedzą że mam słabą psychikę po ostatnich przejściach i mają nic teraz nie kupować bo jakby się coś złego wydarzyło a ja bym znalazła taką małą rzecz to od razu po mnie,załamanie na całego. Ostatnim razem jak widziałam matki z wózkiem a zwłaszcza na koleżankę tak reagowałam to od razu płacz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joll, trzymaj się cieplutko, dużo odpoczywaj kochana i odzywaj się do nas.


emi1986 napisał:
ja patrze co ile kosztuje, jaki producent jest najlepszy zeby ulatwic sobie pozniej zadanie. moj narzeczony juz by chciał wszystko pomalu kupowac, po pare rzeczy co miesiac ale kazalam mu sie wstrzymac bo nigdy nic nie wiadomo, a on do mnie zebym nie wywoływała wilka z lasu, jak mu wytłumaczyc ze sie boje narazie takich zakupów...?

Ja też się boję;/ Chyba dlatego jakoś nie miałam ochoty przeglądać tych wózeczków.
Ale ciuszki już kupuję...hehe..jak tylko wypatrzę coś w ciucholandzie lub na allegro to kupuję, kupuję, kupuję...nie mogę się oprzeć - one są takie słodziutkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nic nie kupuje narazie,w 1 ciązy tylko zrobiłam test i już leciałam po ciuszki 🙂
nie wierze w zabobony,ze przez to moje dziecko umrze,poronie czy cokolwiek innego,co ma być to będzie taka jest prawda....
Teraz nie kupuje,bo nie mam jeszcze takiej weny,narazie podostawałam troche fajnych rzeczy,napewno mi się przydadza 🙂
Zacznę może w styczniu 🙂bo luty krótki a na koniec marca mam już cc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na zakupy to pojadę na wyprzedaże przed świąteczne lub poświąteczne bo wtedy można dziewczyny kupić naprawdę wiele fajnych i tanich ubranek...a w grzebani na przecenach nikt mnie nie pobije zawsze pełne torby wynoszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZień dobry kwietniowym mamusiom 🙂 wiecie co największa ochotę na zakupy miałam na początku ciąży, teraz jak już najwyższy czas żebym skompletowała wyprawkę to tylko to odkłądam z tygodnia na tydzień-no i teraz na raz taki duży wydatek bo wszystko trzeba kupić w jedym miesiącu ;/ ja jeszcze tez nie mam nic oprócz kilku ubranek i pieluch tetrowych:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, ale się napisałyście już 🙂 Musiałam 8 stron przeczytać hehe 🙂

Joll
- wierzę z całego serca, że za te parę miesięcy zawitasz do nas jako mamusia! Jestem z Tobą całym serduchem !

kirrke
- masz rację w ciucholandzie można znaleźć dużo słodkich ciuszków, ale też trzeba mieć do tego rękę 😉 Tak jak moja siostra 😉

Na allegro też jest dużo słodziasznych ubranek 🙂
ilonab - świetny pomysł bo na wyprzedażach świątecznych można wyszukać fajne rzeczy!

maiha - Ty już zaawansowana ciąża 🙂 Powiedz czy szybką mija, czy raczej się długo ciągnie? 🙂 Kiedy dowiedziałaś się o płci?

iskierka - synuś jest śliczny 🙂 Urwisek?

emi
- na bank wcześniej skusisz się na jakieś "małe" zakupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle to ja nie będę nic kupować dopóki nie poznam płci dziecka bo chcemy ubranka kupować takie typowo dla dziewczynki i chłopczyka...chociaż wiem że są też uniwersalne ale babka to ma być babka a urwis to urwis 🙂

Amii za długo śniadanko jadłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie pracuje więc od początku ciąży jestem w domu więc troszkę czas się dłużył ale jak popatrze w tył to wydaje mi się że bardzos zybko ten czas zleciał, a o płci dowiedziałm sie w 20 tygodniu, a w 30 pan doktor potwierdził ż ebezie córeczka-do terminu zostało jescze 8 tygodni, ale szczerze mówiąc ja odliczam od jedej wizyty u lekarza do następnej a teraz to mam je co 2 tygodnie więc szybko mija-wam tez szybko zleci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podobno to dużo zależy od strony ojca. U mnie akurat jest tak, że tatuś dzidziusia ma w rodzinie praktycznie samych facetów - wujkowie, kuzyni itp... ma tylko dwie kuzynki! a tak to chyba z 15 kuzynów, brata i prawie samych wujków... Więc coś mamy przeczucie, że będzie chłopczyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...