Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moi rodzice- przeszczęśliwi, ale oni to nas na to namawiali wręcz, że może przed slubem juz moglibysmy zacząc próbować (data slub 05.06.2009)
teściowie- na początku dali nam do zrozumienia, że jestesmy nieodpowiedzialni, że nie mamy domu wykończonego, że dopiero co po slubie, dlaczego im nie powiedzieliśmy, że robimy (to nic, że od jak tylko datę ślubu zaplanowalismy to myslelism o dziecku)
bardzo to przezywałam, ale teściowie tacy po prostu są... mają problemy z okazywaniem uczuć, teraz im bardziej widzą, że brzusiu rośnie, to widze większą radość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia aż czasem przykro, że niektórzy tak reagują...no, ale dobrze, że już teraz im przechodzi i że się cieszą 🙂

jak mi się uda to dodam tu bułeczki dla was 😉 [img size=200]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Bulka_poznanska_copy.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach te kolezanki z pracy, wierze ze jest mecząca i nie do zniesienia. ja dzis wrocilam do pracy po tygodniowym zwolneiniu i uslyszalam ze moglabym juz sobie na to zwolnienie isc na dobre bo dziewczyna nowo przyjeta na staz nie ma gdzie siedziec??!! zgadnijcie ja sie poczulam, milusinsko.
dziewczyny jak czytam o Waszych przypadlosciach ciazowych to mam dziwne uczucie bo ja normalnie spie, owszem brzuszek mnie pobolewa i ostatnio strasznie sie spina i jest taki nadety. natomiast malo siuskam i jeszcze mniej pije.ale zauwazylam ze w kolejce do gineksa wszystkie mamusie dzwigaja ze soba 1,5 litra muszynianki - kazda jedna.
co do spodni no to oczywiscie sie juz nie mieszcze ale te z guma sa jeszcze troszke za luzne poczekam jeszcze tydzien dwa i sobie jakowes zakupie. u mnie w miasteczku sa tylko 2 sklepy i to takie bidne troszke , na allegro sa fajne ale nie wiem czy trafie w rozmiar. w hm i ca sa fajne ale znow nie bylo romiaru dla mnie tylko 36 i 42 ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oni mają już jednego wnuka, od Michała brata, ale michał jest młodszy i zawsze nas traktowali jaako lekkoduchów (bo mamy zainteresowania, bo nie siedzimy w domu, bo jemy czasem na mieście), a dla nich to dziwne. Rodzina braciszka cały czas na chacie siedzi i o wszytsko starych pyta.
Oj było z nimi przebojów i moich łez wylanych, ale mam już na nich sposób i jest coraz lepiej.

A bułeczki pyszne, biały serek, dżemik albo miodek i kakao mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam slub 2 lata temu, zaraz jak tylko wprowadzilismy sie do mieszkanka tescie oszaleli i za kazdym razem wypytywali o dziecko kiedy i czy juz, ze kazdy miesiac to miesiac stracony no i sie zablokowalam, natomiast moi rodzice powiedzieli ze bardzo by chccieli ale nie naciskaja bo to nasza sprawa. jak juz sie dowiedzieli ze jestem w ciazy to byla ogromna radosc, moja mama juz przeglada strony z wozkami, ubrankami, tato codziennie telefonuje i sie pyta jak sie czuje. milusko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia ech rodzinka potrafi dopiec, wiem coś o tym...

asienko to widzę, że podobny staż w małżeństwie mamy 🙂

na razie lecę dziewuszki, przygotować śniadanko (kolejne hehe) i obiad zacząć, bo mąż dzisiaj na popołudnie do pracki. zajrzę pod wieczór. miłego dnia i odżywiajcie brzuszki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja mysle ze nie ma co przesadzac z tym jedzeniem, w koncu nie jestesmy chore!! jeszcze troche jak uwierzymy w to ze nic nam nie wolno to pozostanie nam tylko lezenie w lozeczku i czekanie porodu!! ja mysle ze trzeba troszke wyluzowac, najwazniejsze to unikac procentow i tyle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a paliła któraś z Was przed?

my chcielismy rzucić palenie jak wprowadzalismy się do domu, no nie wyszło.
Potem było poczęcie dzidzi i zaraz pojechalismy na wakacje (chlanie, picie i leżenie na słońcu), ale pod koniec 2-tygodniowego pobytu fajki przestały mi smakować i rzuciłam, potem dowiedziałam się że w ciązy jestem.
Strasznie się martwiłam tym piciem na wakacjach, ale wszystkie mamy mnie pocieszają że prawie każda zaliczyła impreze nieświadoma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia ja i moj maz nie palilismy, ale jak zaczelismy starac sie o dziecko to ja odtsawilam zupelnie picie no i bralam folik. jak wyliczalam sobie dni plodne to latalam na wysokosci lamperii ale jak mijal kolejny miesiac a tu nic no to sobie odpuscilam i stwierzdialm ze to chyba zbyt nienaturalne takie przesadne dbanie o siebie. wiec na nowo zaczelismy imprezowac pic itp itd. no i wlasnie podczas takiego wyjazdu po kilku dniach melanzu sie udalo. pewnie ze mialam obawy co i jak ale lekarz mi je rozmyl .... z reszta badania usg to potwierdzily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...