Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny, właśnie wróciłam z pracy i padam na pysk....Dzisiaj w końcu wybrałam się w tunice ciążowej no i posypały się gratulację SYKA 🤪 Podobno wyładniałam i b. ładnie chodzę w ciąży . W piątek badania w Gdańsku - genetyczne. Może na tym USG 7 D - kosmos bo do tej pory czytałam max o 4 D - to będzie widać że jakiś paluszek między nóżkami rośnie :laugh: Zjadłabym coś dobrego - tylko żebym jeszcze wiedziała co??? Buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
3:30

Wszyscy śpią.
Nawet świniak na moich kolanach...
Może zatrudnie się jako stóż nocny, skoro i tak nie śpie?

Jozo- dziękuję
Iskierko - ściskamy Mamę!
Newyork - niedługo nasz (kwietniówek) czas na paradowanie z brzucholami, chociaz w zimę gorzej widać.
Emi - no to pochwal się zaproszeniami!!!
Basik - jak sytuacja na froncie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nawlos ja już też na posterunku..jakoś trzeba wytrwać do 17stej 🙂
Ja też śpię jak niemowlę, wystarczy, że znajdę coś na czym mogę oprzeć głowę i już śpię. Wczoraj ok. 20 chciałm się przytulić do psa i już tak zostałam - a on biedny leżał do 24 i się nie ruszał byleby pani nie obudzić 🤢 biedne zwierzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapoucha, nie poddaję się, nie pozwolę na takie traktowanie mnie i dzieciątka, prędzej czy później zrozumie, co traci.

Oj dziewczyny mimo wszystko bezsenność jest gorsza- ja od jakiegoś tygodnia budziłam się o 4.30 i nie mogłam zasnąć do 6, 7 rano mimo, że ledwo kntaktowałam, bo tak mi się bardzo chciało spać. A od dwóch dni, kładę się spać, bo jestem śpiąca, a nie mogę zasnąć do 2.00, 3.00 ... Koszmar, już wolałam, jak łapała mnie ta śpiączka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śni Wam się nieraz, że macie już swojego maluszka? Mi jakiś czas temu śniło się (jak miałam straszną huśtawkę nastrojów), że urodziłam, leżałam w szpitalu, a mój synuś obok mnie na brzuszku i odpychał się nóżkami, bo próbował się przemieszczać 😁 I to był taki realistyczzny sen, że wyraźnie czułam go przy sobie 🙂 Byłam zła, jak się obudziłam, że to już koniec snu 😠 No i huśtawka minęła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem Wam szczerze ze ja jeszcze nie czuje tego co bedzie czy chlopak czy dziewczynka i nawet w snach nie widze twarzy dziecka, zyje w takim amoku jakbym jeszcze niedowierzala ze w tej ciazy jestem. czasami z mezem tylko snujemy wyobrazenia jak to dzieciatko bedzie wygladalo i jakie bedzie ale realistycznych snow nie mialam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

$$$$$$$$$s
$$$$$$$$$$$s
$$$$$$$$$$$$$$$$s
_$$$$$$$$$$$$$$$$$s_______&&
___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__&&
_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ &
_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$s
______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$s
_______________$$$$$$$$$$$$$
_______________$$$$$$$$$$$$$$
_____________$$__$_$$$$$$$$$$
___________$$___$$_$$$$$$$$$$
_________$$________.$$$$$$$$$$
_______$$__________.$$$$$$$$$s
_____$$_________\\\/// $$_$$$$$s
____$$___________/ \______$$$$;
__$$___$$_______\\ // |______$$
___$$$$_______( | (.) (.) |) ___$$
____________o00o--(_)--o00o _&


•✿•═══════ ♥ ═══════•✿•
Posyłam parasoleczkę-
byście nie mokły ani troszeczkę,
by uśmiech zagościł
i deszczyk nie złościł!!!
•✿•═══════ ♥ ═══════•✿•
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...