Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klapoucha przykro mi z powodu koleżanki, jak czytam o takich sprawach to chce mi sie plakac.
Takl bardzo boje sie o moje malenstwo, chcialabym juz dzisiaj je zobaczyc, upewnic sie ze wszystko jest ok

Jestem dzisiaj jakas zdołowana, wszystko mnie boli, oczy łzawia, z nosa leci a ja musze siedziec w pracy.Ach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nalwos tez mailam wlasnie zapytac o ta stronke ale chyba musimy przegrzebac forum, widzialam zapowiedzi poniedzialkowego odcinka i brzydula sie zmieni do kwadratu,
odnosnie poronienia to przykro ale niestety njiewiadomo co kiedy kogo spotka a jak widac w kazdym tygodniu mozna spodziewac sie najgorszego ja niestety ostatnio sie nasluchalam i staram sie nie brac do siebie tych wiesci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzisiaj popadłam w jakiś kiepski nastrój...słoneczko na dworze a mi źle 😞 idę 0 19.30 do dentysty i Pani powiedziała że jeśli nie mam ciąży zagrożonej to dostanę znieczulenie i zobaczy co tam z moim zębem a jak nie da się nic zrobić to przepisze antybiotyk 😞 a ja już wolę żeby wyrwała tego zęba niż mam truć siebie i maleństwo lekami.Tak się martwię o Fasolinke 😞

Klapoucha potrzeba mi trochę Twojego optymizmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
klapoucha - przykro mi z powodu Twojej koleżanki, łezka w oku się kręci. 😞
Idź do lekarza, ja też trzy dni leczyłam się z porządnego przeziębienia w domu i skończyło się dwoma seriami antybiotyków i trzema tygodniami zwolnienia. Tak sobie myślę, że w jakiś sposób mogło to się przyczynić do mojej ciąży zagrożonej.
Ale żeby było jasne - nikogo oczywiście nie chcę straszyć 🤨
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałam w internecie wypowiedź dentysty że stres i ból gorzej wpływają na dziecko niż znieczulenie.Zadzwonię jeszcze dzisiaj do mojego lekarza zapytać się czy na bank mogę i lecę jak na skrzydłach do dentysty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to niefajnie ze macie dzis zle nastroje 😞
ja sie tak nachwalilam ze nie mam problemu ze spaniem a dzis jak wstalam na nocne siusiu o 1/20 to do 6 sie tylko krecilam na lozeczku aha i zauwazylam ze zaczyna przeszkadzac mi spanie na brzuchu troche gniecie i pozatym piersi pobolewaja,
a ja dzis mam firmowe ognisko wiec troszke sie rozerwe, jutro niestety szkolka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...