Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hejo Dziewczynki

Byłam wczoraj u Pani Dentystki i była w szoku co mi tamten dentysta narobił 😮 zostawił nerw na wierzchu 😞 i dlatego tak bolało.Teraz mam ząbka zatrutego pobolało na maxa przez dwie godzinki ale jakoś przeżyłam.

Ja już kończę 11 tydzień a w poniedziałek zaczynam 12 🙂 hura hura już niedługo zaczyna się 4 miesiąc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej emi ja tez mam cywilny 1grudnia bede wtedy w 28tyg ciazy 🙂 🙂 🙂 ja znalazlam taka 🙂 i mozna ja zrobic jako ciazowa zamiast tych 6paskow pod biustem zrobic jeden no i poszerzyc ja od biustu 🙂 🙂 🙂
http://www.theivoryrose.ie/index_files/TheIvoryRoseBridalRoomPhotoDetailB126.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biebna Ilonab. Jeż leczę zęby. Wogóle to ciekawa historia bo pierwszy raz w zyciu ukruszył mi się ząb na początku ciąży. Myslę że Faola sobie troche wapnia uszzknęła.

Anitek (Witam imienniczkę) - fajna ta sukienka. Ja mam swoją ukochaną.Postaram się zaraz wstawić zdjęcie.

Mam pytanie czy i jakie bierzecie wutaminy w ciąży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach zagladam tu do Was czasem 🙂 Ami "znam" hehe 🙂
No ja na slub koscielny wybiore sobie taka sukienke ktora zawsze mi sie marzyla 🙂 no a na cywilny bedzie ta bo w Irlandii nie ma zbyt duzego wyboru dla kobiet w ciazy a zwlaszcza jesli chodzi o takie sukienki...
Co do witamin to ja biore Centrum Materna i do tego Omega3 🙂
zelazo(ale to przepisane przez lekarza z powodu anemii wiec nie brac prosze dopoki wyniki dobre) no i magnez z nospa na bole brzusia...
Nie ma lekko Wam powiem ale jeszcze 20tygoni i Synus bedzie z Nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec wlasnie chociaz powiem Wam ze ciezko bardzo utrzymac dobry poziom tego wszystkiego 😞 ja w sumie nie mialam zlych wynikow jak zaszlam w ciaze a teraz jak mialam kontrolne badania to wszystko tak polecialo ze szok. Uwazajcie na wit B12 bo jest ona w tabletkach czy zatrzykach ale nie podaje sie jej kobiecie w ciazy (chyba ze w krytycznych sytuacjach) bo strasznie uczula a nikt ryzykowac nie bedzie.
Znajdziecie ja w roznych nasionach jak lubicie to i w sardynkach 🙂 no ja biore kwasy OMEGA3 to taki ulepszony tran znakomity na rozwoj kosci u dziecka no a przy okazji pomaga w miare utrzymac poziom B12.
Mi moj gin powiedzial ze nie musze brac ale 3 innych lekarzy powiedzialo ze bardzo dobrze ze biore Omege3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...