Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A u nas dziewczyny wszysstko się pokreciło. W piątek mieliśmy iść na badanie fałdu karkowego a tu pan doktor się rozchorował i odwołał wizyty. Dzisiaj musimy się zorientować kiedy przyjść na to badanie. Wogóle pogoda u nas strasznie przytłaczająca pada, zimno, szaro i przez to nic się nie chce. samopoczucie okropne.

Iskierka jesteśmy z Tobą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wiecie co jedna rzecz nie daje mi spokoju...ostatnio zauważyłam że lekarz który prowadzi u mnie ciąże zakłada tylko jedną rękawiczkę...nie wiem jak zwrócić jemu uwagę że nie życzę sobie by badał mnie beż rękawiczki.


I jeszcze jedno pytanie...też macie takie gazy wieczorem?? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab - ja już 3 tygodnie temu czyli w 12 tygodniu miałam przez brzuch - więc ty też powinnaś mieć, ale potem Pani zrobiła mi też na chwilę dopochwowo, żeby zobaczyć czy krwiak się wchłonął.

Ja jeśli będę dziś mieć usg (ale nie jestem pewna) to zawołam do gabinetu po raz pierwszy mojego przyszłego męża ( matko ślub za 4 dni :P )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
A co Wy tak od rana buszujecie?
Rany mam sąsida diskomuła co włącza muze na cału regulator od 6 rano.Od dzisiaj wojna, wale w ściane.

Myślałam że tylk ja puszczam motylki 🙂

Iskierka wszstko będzie dobrze. Trzymamy ksciuki.

Czy was też tak wkurza jak wszyscy zaczynaja rozowe z wami "jak się czujesz?".

Grrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśki 😉 jak minął weekend? nasza trójka była na grzybkach ale niestety... grzybów brak ale co sie nawdychałam świeżego powietrza to moje 😉
tak sobie czytałam posty z weekendu i widzę że mam te same pachnące problemy co reszta 😉
my też w czwartek idziemy do lekarza zobaczymy jak nasz Kubuś ( nie wiem dlaczego ale czuje że to chłopiec) rośnie i się rusza ... chyba że tak jak ostatnio będzie spał i drapał sie po głowie hi hi hi
mój mężuś już widział potomka - na drugim USG wrażenie nie do opisania ta mina... boska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh w porządku, mimo wszystko udało mi się zjeść śniadanko i tylko w jedną stronę 🙂
Ja nadal nadrabiam zaległości w Brzyduli 🙂 Własnie oglądam odc 65, a kończy się ściagać 66 🙂 Przez weekend trochę się opuściłam, ale jak tak dalej pójdzie to niedługo razem z Wami będę czekać na najnowszy odcinek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...