Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No i podobno nie jest bezpiecznie jak wsuwa się dużo posiłków z tą witaminą, np. właśnie wątróbki (ja nie jadam)no i dodatkowo jeszcze bierze się witaminy. Mój lekarz sprawdzał wszystkie ilości składników i mówił, że jest ok, więc nie mam innego wyjścia, jak mu zaufać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mi zaczyna wysadzać brzuszek już tak powoli konkretnie 🙂 Od kilku dni czułam w dole brzucha takie jakby "ciągnięcie", to pewnie te więzadła i teraz już nawet rano jak wstaję brzucholek mam wypchany i taki okrąglutki 😁 Maluszek wziął się porządnie za rośnięcie , ku uciesze mamusi 🙂 Mój ojciec o mało się wczoraj nie popłakał, jak zobaczył, jaki już duzy zaczyna się robić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Liczy się tak :


Jeśli jesteś np. w 11 tygodniu 2 dniu - to jest to 12 tydzień po 11 masz zakończony a te dwa dni liczą się już do następnego czyli leci Ci 12.

Ty jesteś w końcu 15 tygodnia - skoro masz 14 tydzień i 6 dzień, czyli za dwa dni zaczynasz już 16 tydzień - wtedy gdy będziesz mieć 15 tydzień i jeden dzień.

Ja jestem też w piętnastym - 14 tydzień i dwa dni, a na brzuszku zawsze opóźniają pokazanie się prawdziwego tygodnia - wiele dziewczyn na to narzeka.

Jak chcesz zawsze dokładnie wiedzieć w którym jesteś tygodniu to wejdź sobie na gazeta.pl - dziecko - i tam masz kalkulator ciąży (chyba tak się to nazywa) wpisujesz tam datę porodu i dokładnie Ci wyświetla w którym tygodniu jesteś i co się w nim dzieje 🙂

Na brzuszku zawsze wyskakuje tydzień ciąży o około 4 dni opóźnienia - mi wyskoczy dopiero w poniedziałek 15 a już powinien być od dwóch dni 🙂 Takie małe zamieszanie 🙂 Ważne, że wiem jak to liczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale skoro mam 27 lat i 9 miesięcy (tak, tak taka stara jestem) to mówie że mam 27 lat. Skoćzone 27 zaczęte 28. Ale mówie że mam 27. Tak?

Nie wiem co z tymi witaminami.Robie tabelke w exelu i porównam ilosc witamin i mikroelementów w każdym.Porównam ilośc tabletek i cene.
Myślę że żadne nie zaszkodzą ale sądze też że niektóre są za drogie i to zwykłe naciągactwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy serdecznie -- ja i mój brzusio 😉 widzę że nie jestem sama z zachciankami niedozwolonymi 😉 ostatnio wypiłam szklanke Pepsi choć przed ciążą nie było mowy o tym żeby to wypić z takim apetytem jakby to był ostatni napój w moim życiu 😉
też mam problemy z obliczeniem który to tydzień wstępnie 15 ale może się mylę ważne że brzusio rośnie a ja razem z nim 😉 i teraz czekamy aż Maleństwo zacznie się ruszać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...