Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny, ależ miałam przerwę weekendową

co do psiaków...
moi rodzice mieli dobermana, cudowna sunia, była strasznie rozpieszczona i jak pojawiło się dziecko to wszystko ok. mała siedziała na niej tarmosiła nią. Fakt że trzeba było uważać na nią, bo ona jednak duża była i nie patrzyła, że dziecko stoi na drodze.
My chcemy kupić psa dopiero jak dzidzia będzie, takiego do domu, ja po cichu marze dalej o dobermanie, ale michał chce labradora, albo wyzła.

Co do teściów, chyba czytając was nie mam co narzekać, pomagają nam (finanowo, co jest ważne w tych czasach), wyrażają swoje zdanie, ale jak ja mam swoje to mam swoje, robia naloty, ale zawsze 15 minut wczesniej zadzwonią że z domu wyjeżdzają 🙂
mówię do nich mamo i tato łatwo nie było, ale muszę być cudowną " córusią ", bo jest jescze moją szwagierka i ta dopiero robi mi koło pióra, ale to długa historia, póki co 1:0 dla mnie 🙂

ale się rozpisałam to za te 3 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonko no to rzeczywiście wredne babsko z tej Twojej teściowej :pinch: co do infekcji to też mam nadzieję, że szybko przejdzie i że te leki nie szkodzą maleństwu. może w ciągu dwóch tygodni dowiem się też, kiedy mnie raczą położne obejrzeć. to by było coś.

wcinam drugie śniadanko, kanapkę z serkiem, chętnie się podzielę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my też idziemy zrobić jakieś AM 😉 i zadzwonić do mężusia co tam w pracy porabia hi hi hi żal mi go dzisiaj było jak musiał wstać do pracy - bo ja już jestem w domku od 1.5 miesiąca ;D będziemy później
ps. w Poznaniu tak jakby słoneczko chciało się pokazać wypogadza sie dobry znak może jakiś spacerek potem ... miłego przedpołudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia ale ładne to łóżeczko 🙂

Wczoraj znów byłam w H&M popatrzeć na ubranka ale są śliczne 🙂

Planuje dokupić jeszcze komodę na ubranka dla Dzidzi żeby mieć koło łóżeczka pod ręką,ale jeszcze nie oglądałam zrobie to chyba na sam koniec 🙂

Ja pokoju osobnego dla dzidzi nie będę miała 😞 na razie będzie spać z nami w pokoju a potem jak się wyprowadzimy od teściowej to zrobimy pokoik 🙂 a to będzie już za dwa lata 🙂 mam nadzieje że nie wykończy mnie do tego czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilonab to zupełnie jak ja. Też bedziemy dzielic pokój z bobaskiem. Ja już mam wszystko zaplanowane co do kupna. Mojemu chłopakowi wydaje się to dość niepojęte. Wg niego to za szybko wszystko już sobie zaplanowałam. Teraz go mecze z imieniem hehe Ja wolę mieć wszystko przygotowane wcześniej. Bo ostatni miesiąc przed porodem chce się tylko relaksować i martwić się tylko porodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂 jak tam samopoczucie ? dziś mnie zaczął brzusio swędzieć 🙂 wiec rośniemy 😁 a co do teściowej 🙂 jakoś tak dziwnie wychodzi ze z teściową gorzej się żyje niż z teściem 🙂 ale to tylko dlatego ze zabrałyśmy im najcenniejsze osoby 🙂 ich synusiów 😜 tak mi się wydaje ze tak jest 🙂 ja tez narazie będę dzieliła pokój z mężem i maleństwem 🙂 a za jakieś 2 latka jak będziemy na swoim to będzie miało swój pokoik 🙂 bo narazie z rodzicami meza razem sobei pomieszkujemy...ilonab ja tez mam natkie obawy....boje sie tylko tych wtykan...a moze nie bedzie tak zle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...